czwartek, 31 grudzień 2020 22:51

Już dostępna! Kasa fiskalna Bingo MAX online. Jak działa?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Niezawodna, funkcjonalna, prosta w obsłudze i wytrzymała – Posnet BINGO to jedna z najpopularniejszych kasy fiskalnych. Od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród sprzedawców i usługodawców z różnych branż. Teraz dostępna jest w najnowocześniejszej wersji – kasa fiskalna BINGO MAX Online. Jak działa? Sprawdź!

Kasy fiskalne online dostępne są w sprzedaży od 2019 r. W odpowiedzi na potrzeby rynku producenci projektują co raz to nowe modele – często dedykowane konkretnym branżom, np. gastronomii czy medycynie. Lider na rynku urządzeń fiskalnych w Polsce – firma Posnet – postawił na wyposażenie znanych i sprawdzonych modeli w nowe funkcje. Tak powstała BINGO MAX – kasa fiskalna online! Jak działa to nowoczesne urządzenie?

 

BINGO MAX – kasa fiskalna online – jak działa?

Legendarna kasa fiskalna BINGO została wyposażona w funkcję przesyłu danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Dzięki temu znakomicie trafia w potrzeby branż zobowiązanych do wymiany urządzenia fiskalnego w latach 2020-2021. Wyjątkowa wytrzymałość i wysokie parametry techniczne to cechy szczególnie pożądane m.in. w lokalach gastronomicznych, obiektach noclegowych, sklepach spożywczych i przemysłowych, warsztatach samochodowych, ale też zakładach fryzjerskich czy prywatnych przychodniach.

Posnet BINGO MAX to wyjątkowo intuicyjna kasa fiskalna online. Jak działa? Szybko, sprawnie i bezawaryjnie. Użytkownicy cenią jej intuicyjną obsługę oraz wygodną klawiaturę. Pracę z kasą online usprawniają czytelne wyświetlacze, mechanizm szybkiej wymiany papieru, klawisze skrótu, ale też solidna, stabilna konstrukcja.

 

Jak kasa fiskalna BINGO MAX Online łączy się z internetem?

Kasa online Posnet BINGO MAX Online daje do wyboru wszystkie opcje połączenia z siecią telekomunikacyjną. W standardzie mamy tu Ethernet i port USB. Dzięki modułowej rozbudowie zyskujemy dwa dodatkowe kanały komunikacji: Wi-Fi oraz modem 3G. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie formy połączenia do możliwości, które już funkcjonują w danym sklepie czy punkcie usługowym bądź są najwygodniejsze do zapewnienia.

 

Kasa fiskalna online – jak działa?

Kasa BINGO MAX Online pozwala stworzyć funkcjonalny system sprzedaży. Dzięki rozbudowanym możliwościom komunikacyjnym z powodzeniem podłączysz do niej m.in. czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną, szufladę kasową czy terminal płatniczy.

Ta nowoczesna kasa online’owa współpracuje z terminalem płatniczym Netpay – to innowacyjne urządzenie przyjmujące wszystkie opcje płatności bezgotówkowych. Co więcej, udostępnia on kasie online internet – to doskonałe rozwiązanie dla punktów handlowo-usługowych, które jeszcze nie mają zapewnionego dostępu do sieci

Kasę fiskalną Posnet BINGO MAX Online polecamy do małych i średnich punktów handlowych – sklepów spożywczych, minimarketów, piekarni, cukierni, kwiaciarni itp., małych i średnich lokali gastronomicznych, warsztatów samochodowych, gabinetów lekarskich, pensjonatów, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także wszelkich innych punktów usługowych.

 

Kasa fiskalna BINGO MAX Online – przejdź do produktu

 

Zobacz też: Kasy online – przepisy: Odroczenie terminu tylko na indywidualny wniosek – jak go złożyć?

Czytany 1060 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa fiskalna online a brak internetu – co grozi? Czy mogę sprzedawać? Kasa fiskalna online a brak internetu – co grozi? Czy mogę sprzedawać?

  Awaria, brak zasięgu czy utrudniony dostęp do sieci teleinformatycznej z innych przyczyn – taka sytuacja okazuje się wyjątkowo kłopotliwa dla właścicieli kas fiskalnych online. Czy mogą prowadzić sprzedaż? Czy zostaną ukarani mandatem za brak przesyłu danych do CRK? Sprawdź, jak kwestię – kasa fiskalna online a brak internetu – rozwiązują przepisy!

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Posnet ERGO Online – sprawdzona kasa fiskalna online dla usług Posnet ERGO Online – sprawdzona kasa fiskalna online dla usług

  Fryzjerzy, kosmetyczki, lekarze, prawnicy, budowlańcy i właściciele klubów fitness – to tylko niektóre grupy zawodowe zobowiązane do wymiany starych kas na urządzenia fiskalne online. Jaka powinna być kasa fiskalna online dla usług? Przede wszystkim prosta w obsłudze, wygodna i niezawodna. Wszystkie te i wiele innych wymagań spełnia Posnet ERGO Online – model sprawdzony już w wielu branżach!

 • Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego

  Wkrótce branża Beauty zostanie objęta obowiązkową wymianą obecnych urządzeń na kasy fiskalne online. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłaś się w odpowiedni sprzęt, zrób to jak najszybciej. Optymalnym rozwiązaniem często okazuje się mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta z salonu kas fiskalnych online w Warszawie – o najlepszy model dla kosmetyczki.

 • Kasy online dla firm budowlanych – od kiedy w 2021 r.? Kasy online dla firm budowlanych – od kiedy w 2021 r.?

  Już za kilka miesięcy trzecia grupa podatników obowiązkowo zainstaluje w swoich działalnościach kasy fiskalne online. Wśród wyznaczonych przez ustawodawcę branż znalazła się m.in. branża budowalna. Jak rozumieć zakres usług, których wykonywanie zmusi podatnika do wymiany urządzenia? Od kiedy w 2021 r. kasy online dla firm budowlanych staną się obowiązkowe?