czwartek, 31 grudzień 2020 22:51

Już dostępna! Kasa fiskalna Bingo MAX online. Jak działa?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Niezawodna, funkcjonalna, prosta w obsłudze i wytrzymała – Posnet BINGO to jedna z najpopularniejszych kasy fiskalnych. Od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród sprzedawców i usługodawców z różnych branż. Teraz dostępna jest w najnowocześniejszej wersji – kasa fiskalna BINGO MAX Online. Jak działa? Sprawdź!

Kasy fiskalne online dostępne są w sprzedaży od 2019 r. W odpowiedzi na potrzeby rynku producenci projektują co raz to nowe modele – często dedykowane konkretnym branżom, np. gastronomii czy medycynie. Lider na rynku urządzeń fiskalnych w Polsce – firma Posnet – postawił na wyposażenie znanych i sprawdzonych modeli w nowe funkcje. Tak powstała BINGO MAX – kasa fiskalna online! Jak działa to nowoczesne urządzenie?

 

BINGO MAX – kasa fiskalna online – jak działa?

Legendarna kasa fiskalna BINGO została wyposażona w funkcję przesyłu danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Dzięki temu znakomicie trafia w potrzeby branż zobowiązanych do wymiany urządzenia fiskalnego w latach 2020-2021. Wyjątkowa wytrzymałość i wysokie parametry techniczne to cechy szczególnie pożądane m.in. w lokalach gastronomicznych, obiektach noclegowych, sklepach spożywczych i przemysłowych, warsztatach samochodowych, ale też zakładach fryzjerskich czy prywatnych przychodniach.

Posnet BINGO MAX to wyjątkowo intuicyjna kasa fiskalna online. Jak działa? Szybko, sprawnie i bezawaryjnie. Użytkownicy cenią jej intuicyjną obsługę oraz wygodną klawiaturę. Pracę z kasą online usprawniają czytelne wyświetlacze, mechanizm szybkiej wymiany papieru, klawisze skrótu, ale też solidna, stabilna konstrukcja.

 

Jak kasa fiskalna BINGO MAX Online łączy się z internetem?

Kasa online Posnet BINGO MAX Online daje do wyboru wszystkie opcje połączenia z siecią telekomunikacyjną. W standardzie mamy tu Ethernet i port USB. Dzięki modułowej rozbudowie zyskujemy dwa dodatkowe kanały komunikacji: Wi-Fi oraz modem 3G. Takie rozwiązanie pozwala na dopasowanie formy połączenia do możliwości, które już funkcjonują w danym sklepie czy punkcie usługowym bądź są najwygodniejsze do zapewnienia.

 

Kasa fiskalna online – jak działa?

Kasa BINGO MAX Online pozwala stworzyć funkcjonalny system sprzedaży. Dzięki rozbudowanym możliwościom komunikacyjnym z powodzeniem podłączysz do niej m.in. czytnik kodów kreskowych, wagę elektroniczną, szufladę kasową czy terminal płatniczy.

Ta nowoczesna kasa online’owa współpracuje z terminalem płatniczym Netpay – to innowacyjne urządzenie przyjmujące wszystkie opcje płatności bezgotówkowych. Co więcej, udostępnia on kasie online internet – to doskonałe rozwiązanie dla punktów handlowo-usługowych, które jeszcze nie mają zapewnionego dostępu do sieci

Kasę fiskalną Posnet BINGO MAX Online polecamy do małych i średnich punktów handlowych – sklepów spożywczych, minimarketów, piekarni, cukierni, kwiaciarni itp., małych i średnich lokali gastronomicznych, warsztatów samochodowych, gabinetów lekarskich, pensjonatów, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, a także wszelkich innych punktów usługowych.

 

Kasa fiskalna BINGO MAX Online – przejdź do produktu

 

Zobacz też: Kasy online – przepisy: Odroczenie terminu tylko na indywidualny wniosek – jak go złożyć?

Czytany 105 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online dla składu opału – jaką wybrać? Kasa online dla składu opału – jaką wybrać?

  Obowiązek stosowania urządzeń fiskalnych nowego typu wejdzie w życie już za kilka miesięcy. Sprawdź, jaka kasa online dla składu opału sprawdzi się najlepiej w twojej działalności: mała kasa mobilna, fiskalny terminal płatniczy, a może drukarka online?

 • Kasa fiskalna online – od kiedy dla mechanika i wulkanizatora? Kasa fiskalna online – od kiedy dla mechanika i wulkanizatora?

  Wymiana kas fiskalnych zbliża się wielkimi krokami. Kasa fiskalna online dla mechanika i wulkanizatora to obowiązek już od 1 stycznia 2020 r. Sprawdź, czym nowe urządzenia różnią się od tradycyjnych i jakich wcześniejszych przygotowań wymaga wprowadzenie kasy online w działalności.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie! Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie!

  Już jest! Jedna z najchętniej wybieranych średnich kas fiskalnych teraz dostępna w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Posnet BINGO Online, podobnie jak jej poprzedniczki wyróżnia się niezawodnością, solidnością i funkcjonalnością. Sprawdź, w jakich firmach sprawdzi się najlepiej.

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży!

  Świetnie sprawdzi się w małej gastronomii, warsztatach samochodowych, obiektach noclegowych, a nawet w kioskach, warzywniakach i innych małych sklepach. To Posnet BINGO Online – nowa odsłona jednej z najpopularniejszych kas fiskalnych. Teraz w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), spełnia wszystkie aktualne wymogi ustawodawcy.