wtorek, 20 kwiecień 2021 22:16

Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wkrótce branża Beauty zostanie objęta obowiązkową wymianą obecnych urządzeń na kasy fiskalne online. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłaś się w odpowiedni sprzęt, zrób to jak najszybciej. Optymalnym rozwiązaniem często okazuje się mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta z salonu kas fiskalnych online w Warszawie – o najlepszy model dla kosmetyczki.

Kasa fiskalna online w salonie kosmetycznym obowiązuje od 1 lipca 2021 r. W tym terminie nowym wymogiem zostaną też objęci m.in. fryzjerzy, lekarze, prawnicy czy właściciele klubów fitness. Jeśli terminowo wymienisz kasę, możesz skorzystać z ulgi do 700 zł za każde zakupione urządzenie.

 

Jaka kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego

Wybór urządzenia zależy od tego, czy prowadzisz duży, wielostanowiskowy salon, czy mały gabinet, gdzie pracujesz samodzielnie lub dojeżdżasz do domów swoich klientek i klientów. W pierwszym przypadku może być konieczny zakup bardziej zaawansowanego urządzenia, np. drukarki fiskalnej Posnet TEMO Online czy większej, designerskiej Posnet TRIO Online. Taki sprzęt wymaga posiadania oprogramowania do zarządzania sprzedażą – drukarkę obsługuje się za pośrednictwem systemu komputerowego.

Jednak większość polskich salonów kosmetycznych wcale nie potrzebuje takiego zaawansowanego sprzętu. W małym gabinecie sprawdzi się mała kasa fiskalna, np. Posnet ERGO Online, Novitus NANO Online czy nowoczesna, dostępna w wielu kolorach kasa z dotykowym panelem obsługi – Elzab K10 Online. Zaletą tego typu urządzeń jest prostota obsługi, wysokie parametry techniczne oraz niezawodność w każdych okolicznościach.

Zdecydowana większość małych kas fiskalnych online została przystosowana również do pracy w terenie. Wszystko dzięki wytrzymałym akumulatorom, które pozwalają im na wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania. Takie urządzenie może z powodzeniem służyć za kasę stacjonarną w salonie kosmetycznym, a gdy musisz zabrać ją ze sobą, staje się kasą mobilną. Z łatwością zmieści się w większej torebce. To dobre rozwiązanie także dla tych kosmetyczek, które podnajmują stanowiska w kilku różnych salonach.

 

Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego z terminalem

Obecnie klienci sklepów oraz punktów usługowych zdecydowanie chętniej decydują się na płatność kartą niż gotówką. Dlatego nowoczesny salon kosmetyczny powinien mieć nie tylko kasę fiskalną online, ale też terminal płatniczy. Odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców jest POSPAY Online – to innowacyjne połączenie kasy online, drukarki online oraz terminala płatniczego. Ceną nie odbiega od nieco bardziej zaawansowanej kasy.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online ma wiele zalet. Dzięki pracy w dwóch trybach – kasowym i drukarkowym – będziesz mogła z niej korzystać nawet wtedy, gdy w przyszłości zdecydujesz się wprowadzić w swoim gabinecie oprogramowanie sprzedażowe dla salonów kosmetycznych. Do tego jest wyjątkowo intuicyjna w obsłudze i bardzo atrakcyjna wizualnie – świetnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnego salonu kosmetycznego!

Jeśli POSPAY Online będzie twoim pierwszym terminalem płatniczym, dodatkowo możesz też skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, jaka mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego najlepiej sprawdzi się w twojej działalności, nasz serwisant z salonu sprzedaży kas online w Warszawie służy profesjonalnym wsparciem. Zgłoś się po nowe urządzenie, zanim w sklepach zabraknie najbardziej popularnych, małych modeli kas!

 

Kasy fiskalne online Warszawa dla salonów kosmetycznych i nie tylko – zobacz wszystkie!

 

Więcej o kasach fiskalnych online w 2021 r. czytaj w Poradniku

Czytany 1974 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 kwiecień 2021 07:26

Artykuły powiązane

 • Kasa fiskalna online a brak internetu – co grozi? Czy mogę sprzedawać? Kasa fiskalna online a brak internetu – co grozi? Czy mogę sprzedawać?

  Awaria, brak zasięgu czy utrudniony dostęp do sieci teleinformatycznej z innych przyczyn – taka sytuacja okazuje się wyjątkowo kłopotliwa dla właścicieli kas fiskalnych online. Czy mogą prowadzić sprzedaż? Czy zostaną ukarani mandatem za brak przesyłu danych do CRK? Sprawdź, jak kwestię – kasa fiskalna online a brak internetu – rozwiązują przepisy!

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.