wtorek, 20 kwiecień 2021 22:16

Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wkrótce branża Beauty zostanie objęta obowiązkową wymianą obecnych urządzeń na kasy fiskalne online. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłaś się w odpowiedni sprzęt, zrób to jak najszybciej. Optymalnym rozwiązaniem często okazuje się mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta z salonu kas fiskalnych online w Warszawie – o najlepszy model dla kosmetyczki.

Kasa fiskalna online w salonie kosmetycznym obowiązuje od 1 lipca 2021 r. W tym terminie nowym wymogiem zostaną też objęci m.in. fryzjerzy, lekarze, prawnicy czy właściciele klubów fitness. Jeśli terminowo wymienisz kasę, możesz skorzystać z ulgi do 700 zł za każde zakupione urządzenie.

 

Jaka kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego

Wybór urządzenia zależy od tego, czy prowadzisz duży, wielostanowiskowy salon, czy mały gabinet, gdzie pracujesz samodzielnie lub dojeżdżasz do domów swoich klientek i klientów. W pierwszym przypadku może być konieczny zakup bardziej zaawansowanego urządzenia, np. drukarki fiskalnej Posnet TEMO Online czy większej, designerskiej Posnet TRIO Online. Taki sprzęt wymaga posiadania oprogramowania do zarządzania sprzedażą – drukarkę obsługuje się za pośrednictwem systemu komputerowego.

Jednak większość polskich salonów kosmetycznych wcale nie potrzebuje takiego zaawansowanego sprzętu. W małym gabinecie sprawdzi się mała kasa fiskalna, np. Posnet ERGO Online, Novitus NANO Online czy nowoczesna, dostępna w wielu kolorach kasa z dotykowym panelem obsługi – Elzab K10 Online. Zaletą tego typu urządzeń jest prostota obsługi, wysokie parametry techniczne oraz niezawodność w każdych okolicznościach.

Zdecydowana większość małych kas fiskalnych online została przystosowana również do pracy w terenie. Wszystko dzięki wytrzymałym akumulatorom, które pozwalają im na wielogodzinną pracę bez konieczności ładowania. Takie urządzenie może z powodzeniem służyć za kasę stacjonarną w salonie kosmetycznym, a gdy musisz zabrać ją ze sobą, staje się kasą mobilną. Z łatwością zmieści się w większej torebce. To dobre rozwiązanie także dla tych kosmetyczek, które podnajmują stanowiska w kilku różnych salonach.

 

Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego z terminalem

Obecnie klienci sklepów oraz punktów usługowych zdecydowanie chętniej decydują się na płatność kartą niż gotówką. Dlatego nowoczesny salon kosmetyczny powinien mieć nie tylko kasę fiskalną online, ale też terminal płatniczy. Odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców jest POSPAY Online – to innowacyjne połączenie kasy online, drukarki online oraz terminala płatniczego. Ceną nie odbiega od nieco bardziej zaawansowanej kasy.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online ma wiele zalet. Dzięki pracy w dwóch trybach – kasowym i drukarkowym – będziesz mogła z niej korzystać nawet wtedy, gdy w przyszłości zdecydujesz się wprowadzić w swoim gabinecie oprogramowanie sprzedażowe dla salonów kosmetycznych. Do tego jest wyjątkowo intuicyjna w obsłudze i bardzo atrakcyjna wizualnie – świetnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnego salonu kosmetycznego!

Jeśli POSPAY Online będzie twoim pierwszym terminalem płatniczym, dodatkowo możesz też skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, jaka mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego najlepiej sprawdzi się w twojej działalności, nasz serwisant z salonu sprzedaży kas online w Warszawie służy profesjonalnym wsparciem. Zgłoś się po nowe urządzenie, zanim w sklepach zabraknie najbardziej popularnych, małych modeli kas!

 

Kasy fiskalne online Warszawa dla salonów kosmetycznych i nie tylko – zobacz wszystkie!

 

Więcej o kasach fiskalnych online w 2021 r. czytaj w Poradniku

Czytany 128 razy Ostatnio zmieniany środa, 21 kwiecień 2021 07:26

Artykuły powiązane

 • Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online! Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online!

  Od 15 maja 2021 r. restauracje znów mogą zapraszać do siebie gości! Na początku na świeżym powietrzu – w ogórkach gastronomicznych. Wkrótce także w lokalu. Jeśli wznawiasz działalność po długiej przerwie lub korzystasz ze zbliżającego się boomu i otwierasz nowy lokal, pamiętaj o obowiązku stosowania kasy fiskalnej online!

 • Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika

  Zbliża się termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online przez pięć dużych branż. Wśród podatników zobowiązanych do stosowania kasy online od 1 lipca 2021 r. znaleźli się prawnicy. Przedstawicielom tego zawodu prezentujemy Posnet Mobilne Online. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta urządzeń fiskalnych w Warszawie – dlaczego jest to najlepsza kasa online dla prawnika.

 • Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek! Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek!

  Kasy fiskalne online na dobre zadomowiły się w polskich przedsiębiorstwach. Wkrótce kolejne pięć dużych branż wymieni swoje dotychczasowe urządzenia na sprzęt nowego typu. Czym różnią się kasy online od tradycyjnych? Pod względem obsługi – w zasadzie niczym. Należy jednak mieć na uwadze, iż ich użytkownie wiąże się z nowym obowiązkiem!

 • Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”? Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”?

  Siłownie, kluby fitness oraz wszelkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. W przepisach określono, iż wymóg ten obowiązuje „wyłącznie w zakresie wstępu”. Co to oznacza? Czy np. trener personalny świadczący usługi dodatkowe również musi mieć kasę online? Odpowiedzi na te pytania udzielił Dyrektor Krajowej Izby Skarbowej. Sprawdź też, jakie kasy online dla siłowni i fitness klubów sprawdzą się najlepiej.

 • Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego

  Lekarze i stomatolodzy już od 1 lipca 2021 r. muszą obowiązkowo rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. Jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w takiej działalności? Wielu lekarzy przekonało się, iż praktycznym rozwiązaniem jest kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego.