środa, 19 maj 2021 22:04

Posnet ERGO Online – sprawdzona kasa fiskalna online dla usług

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Fryzjerzy, kosmetyczki, lekarze, prawnicy, budowlańcy i właściciele klubów fitness – to tylko niektóre grupy zawodowe zobowiązane do wymiany starych kas na urządzenia fiskalne online. Jaka powinna być kasa fiskalna online dla usług? Przede wszystkim prosta w obsłudze, wygodna i niezawodna. Wszystkie te i wiele innych wymagań spełnia Posnet ERGO Online – model sprawdzony już w wielu branżach!

Wkrótce kolejna grupa podatników wymieni kasy z elektroniczną lub papierową kopią paragonu na urządzenia fiskalne online. Branże zobowiązane do posiadania kas łączących się z systemem CRK mają na to czas tylko do końca czerwca 2021 r. Od 1 lipca 2021 r. bowiem nowe urządzenia już muszą rejestrować sprzedaż. Usługodawcom i niewielkim punktom handlowym polecamy Posnet ERGO Online.

 

Kasa fiskalna online dla usług – jaka powinna być

Niewielkie lokale usługowe zwykle nie potrzebują dużej, zaawansowanej kasy stacjonarnej. Salony fryzjerskie i kosmetyczne, kancelarie prawne, gabinety lekarskie, firmy budowlane – to miejsca, gdzie w ciągu godziny wystawia się maksymalnie kilka paragonów, a często nawet mniej. Najważniejsze w takich okolicznościach są niezawodność, wytrzymałość i wygoda obsługi. Usługodawcy cenią też sobie małe gabaryty i możliwość przemieszczania się z kasą. Dotyczy to m.in. lekarzy odwiedzających pacjentów w domach, prawników czy budowlańców wystawiających paragony u klientów czy kosmetyczek świadczących usługi z dojazdem do klienta.

Wybierając kasę fiskalną online dla usług, zwróćmy też uwagę na sposób połączenia z Internetem. Niektóre modele posiadają wszystkie możliwości – komunikację przez sieć stacjonarną, Wi-Fi, USB podłączone do komputera i sieć komórkową. Przy czym zdarza się, iż część z nich dostępna jest w opcji. Warto tę kwestię dobrze przemyśleć jeszcze przed zakupem – przeanalizować potrzeby działalności i dostępne na miejscu rozwiązania. Jeśli kasa będzie używana nie tylko w punkcie, ale też w terenie, musi mieć opcję połączenia bezprzewodowego, np. przez sieć GSM.

 

Posnet ERGO Online – sprawdzony wybór

Kasa fiskalna online dla usług Posnet ERGO Online to proste w obsłudze, wygodne i ergonomiczne rozwiązanie. Mała i lekka, z powodzeniem mieści się w torbie czy teczce. Do tego posiada wytrzymały akumulator, dzięki któremu pracuje nawet wiele godzin bez konieczności podłączania do źródła zasilania. Dwa czytelne wyświetlacze – operatora i klienta – usprawniają pracę i wzbudzają zaufanie osób korzystających z usług.

W standardzie kasa fiskalna online dla usług Posnet ERGO Online umożliwia połączenie z komputerem za pomocą złącza USB. Dzięki temu urządzenie korzysta z Internetu dostępnego w komputerze. W razie potrzeby możliwości kasy można rozszerzyć o modem 3G, moduł Wi-Fi lub Bluetooth. Jedną z ważnych zalet ERGO Online jest opcja modułowej rozbudowy. Nawet w trakcie użytkowania można dokupić dodatkowe moduły.

Posnet ERGO Online została w pełni dostosowana do wymogów technicznych nałożonych przez ustawodawcę. Oprócz automatycznego i ciągłego przesyłu danych systemu CRK, zapewnia też wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie, obsługę zaliczek, dane zapisuje w bezpiecznej pamięci chronionej itp.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnej kasie fiskalnej online dla usług Posnet ERGO Online? Zapytaj naszego serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie! Zyskasz nie tylko fachowe wsparcie w doborze rozwiązania trafiającego w potrzeby Twojej firmy, ale też pomoc w nauce obsługi oraz bezpłatną fiskalizację.

 

Dowiedz się więcej o Posnet ERGO Online

Czytany 611 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego

  Wkrótce branża Beauty zostanie objęta obowiązkową wymianą obecnych urządzeń na kasy fiskalne online. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłaś się w odpowiedni sprzęt, zrób to jak najszybciej. Optymalnym rozwiązaniem często okazuje się mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta z salonu kas fiskalnych online w Warszawie – o najlepszy model dla kosmetyczki.

 • Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

  Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

 • Kasy online dla firm budowlanych – od kiedy w 2021 r.? Kasy online dla firm budowlanych – od kiedy w 2021 r.?

  Już za kilka miesięcy trzecia grupa podatników obowiązkowo zainstaluje w swoich działalnościach kasy fiskalne online. Wśród wyznaczonych przez ustawodawcę branż znalazła się m.in. branża budowalna. Jak rozumieć zakres usług, których wykonywanie zmusi podatnika do wymiany urządzenia? Od kiedy w 2021 r. kasy online dla firm budowlanych staną się obowiązkowe?

 • Już dostępna! Kasa fiskalna Bingo MAX online. Jak działa? Już dostępna! Kasa fiskalna Bingo MAX online. Jak działa?

  Niezawodna, funkcjonalna, prosta w obsłudze i wytrzymała – Posnet BINGO to jedna z najpopularniejszych kasy fiskalnych. Od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród sprzedawców i usługodawców z różnych branż. Teraz dostępna jest w najnowocześniejszej wersji – kasa fiskalna BINGO MAX Online. Jak działa? Sprawdź!