czwartek, 24 czerwiec 2021 23:39

Mobilna kasa online dla mobilnej kosmetyczki

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od 1 lipca 2021 r. każda kosmetyczka będzie musiała rejestrować sprzedaż z wykorzystaniem kasy fiskalnej online. Wykonujesz czynności kosmetyczne lub kosmetologiczne w ramach dużego salonu urody? Podnajmujesz stanowisko w zakładzie fryzjerskim? A może masz niezależny mały punkt usługowy? Zgodnie z przepisami musisz wyposażyć się w sprzęt nowej generacji. A co jeśli świadczysz usługi z dojazdem do klientek? Ciebie również dotyczy ten obowiązek!

Usługi mobilnej kosmetyczki są coraz bardziej popularne. To duża wygoda zarówno dla przedsiębiorcy, który sam decyduje o godzinach swojej pracy, jak i dla klientek, które z części zabiegów chętniej korzystają w domowym zaciszu. Czasem kosmetyczki wykonują czynności o charakterze mieszanym, większość pracy odbywa się stacjonarnie, a usługi mobilne świadczone są okazjonalnie lub sezonowo. Na przykład w miesiącach, w których odbywa się więcej ślubów i wesel, zarówno kosmetyczki, jak i fryzjerki oferują przygotowania do uroczystości w domu panny młodej. Jaka kasa online sprawdzi się w przypadku specjalisty, który często się przemieszcza?

 

Mobilna kasa online dla mobilnej kosmetyczki

Czym powinna charakteryzować się kasa online dla mobilnej kosmetyczki? Kompaktowe rozmiary, możliwość pracy bez zewnętrznego zasilania i intuicyjna obsługa to trzy absolutnie podstawowe cechy dobrego sprzętu. Na rynku dostępne są urządzenia online, które znakomicie sprawdzą się w pracy w terenie – naprawdę jest w czym wybierać!

 

Posnet Mobile Online    

Kasa fiskalna Posnet Mobile to już prawdziwy klasyk wśród przenośnych urządzeń. Od jakiegoś czasu dostępna jest w wersji online w kilku kolorach obudowy do wyboru oraz z eleganckim, skórzanym etui. Dzięki niemu sprzęt będzie zawsze nienagannie się prezentował. Czy Posnet Mobile Online spełnia kryteria dobrej kasy mobilnej? Jak najbardziej. Zmieści się bez problemu nawet w damskiej torebce, bateria działa kilka dni bez ładowania, a obsługa kasy jest niezwykle prosta. Najmniejsza, najlżejsza i jednocześnie funkcjonalna – z ręką na sercu można ją polecić każdej kosmetyczce i wizażystce, która pracuje w terenie.

 

Elzab K10 Online

Elzab K10 Online to mobilna kasa o minimalistycznym wzornictwie z nowoczesną technologią w roli głównej. Producent zastosował panel dotykowy, który nie tylko nadaje jej futurystycznego charakteru, ale sprawia, że jest intuicyjna w obsłudze. Dokładnie tak jak urządzenia, z których korzystamy na co dzień – smartfony czy tablety. Jeżeli pracujesz w branży Beauty, z pewnością wygląd ma dla ciebie znaczenie. A Elzab K10 jest nie tylko funkcjonalna, ale też doskonale się prezentuje. Na pewno stanie się elementem twojego dobrego wizerunku, gdy z jej pomocą będziesz rejestrować sprzedaż.

 

POSPAY Online

Na koniec coś naprawdę wyjątkowego, co z pewnością wpłynie na jeszcze lepszy odbiór naszego mobilnego biznesu. POSPAY Online to kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym! Wydaje się, że taki zestaw funkcjonalności będzie ważył tonę. A jednak firma Posnet zrobiła urządzenie wielowymiarowe, ale kompaktowe jednocześnie. W dzisiejszych czasach umożliwienie klientom płatności elektronicznych to standard. Zapewnienie ich podczas pracy w terenie wciąż nie jest takie oczywiste. Z POSPAY Online możesz więc miło zaskoczyć niejedną klientkę, która chętnie zapłaci kartą za zabieg kosmetyczny, przygotowanie do sesji zdjęciowej czy ślubny makijaż. 

 

Kasy fiskalne online – SPRAWDŹ!

Czytany 2198 razy

Artykuły powiązane

 • Dziś Dzień Stylisty Paznokci! Jaka kasa online sprawdzi się w tej branży? Dziś Dzień Stylisty Paznokci! Jaka kasa online sprawdzi się w tej branży?

  Dnia 12 czerwca stylistki paznokci obchodziły swoje święto! Choć minione miesiące nie sprzyjały branży Beauty, obecnie przeżywa ona prawdziwy rozkwit – coraz cieplejsze dni sprzyjają dbaniu o swoje ciało. Przełom czerwca i lipca to też nowy wymóg, nałożony na branżę przez ustawodawcę. Kasa online dla stylistki paznokci stanie się obowiązkowa już od 1 lipca 2021 r.

 • Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera

  Tylko kilka tygodni dzieli branżę Beauty od obowiązkowego wdrożenia nowoczesnych urządzeń do ewidencji sprzedaży. W wielu salonach oferuje się usługi kosmetyczne i fryzjerskie – klienci mogą wygodnie skorzystać z nich w tym samym punkcie. Sprawdź, jaka kasa fiskalna online będzie dobra zarówno dla kosmetyczki, jak i fryzjera!

 • Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody

  Czy przechodząc na online, warto wprowadzić w salonie urody płatności bezgotówkowe? Zdecydowanie tak! Udostępnienie klientkom i klientom takiej opcji przyczyni się do podniesienia renomy salonu. Sprawdź, jakie rozwiązania w tym zakresie oferuje lider na rynku urządzeń fiskalnych – firma Posnet.

 • Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego Mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego

  Wkrótce branża Beauty zostanie objęta obowiązkową wymianą obecnych urządzeń na kasy fiskalne online. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłaś się w odpowiedni sprzęt, zrób to jak najszybciej. Optymalnym rozwiązaniem często okazuje się mała kasa fiskalna online do salonu kosmetycznego. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta z salonu kas fiskalnych online w Warszawie – o najlepszy model dla kosmetyczki.

 • Kasa online do salonu urody – jakie powinna mieć rozmiary? Kasa online do salonu urody – jakie powinna mieć rozmiary?

  Wybór odpowiedniego modelu kasy fiskalnej ma ogromne znaczenie. Nie zawsze opłaca się wybrać najtańsze rozwiązanie. Kryterium, jakie w szczególności powinni brać pod uwagę właściciele salonów urody, są rozmiary kasy online. Okazuje się bowiem, iż klasyczna kasa stacjonarna nie zawsze okazuje się optymalna, szczególnie w małych salonach i u specjalistów działających mobilnie.