czwartek, 27 maj 2021 23:41

Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.

Już tylko kilka tygodni zostało podatnikom na wymianę kas fiskalnych na urządzenia online’owe. Od 1 lipca 2021 r. nowy obowiązek obejmie fryzjerów, kosmetyczki, prawników, lekarzy, a także właścicieli firm budowlanych i klubów fitness. Dotrzymanie terminu jest bardzo ważne – od spełnienia tego warunku zależy bowiem m.in. prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na zakup kasy online.

 

Kasy Posnet online – dlaczego warto

Nowoczesne kasy Posnet online to urządzenia cenione za ergonomię, prostotę obsługi i niezawodność. Zaprojektowane z myślą o przedstawicielach różnych branż, udostępniają szereg dodatkowych rozwiązań, które m.in. usprawniają pracę klienta. W zależności od modelu sprzedaży, do wyboru mamy kasy Posnet online stacjonarne oraz mobilne.

Szczególną popularnością cieszą się małe, wygodne kasy online mobilne, takie jak Posnet MOBILE Online czy Posnet ERGO Online. Wyposażone w wytrzymałe akumulatory, pozwalają nawet na całodzienną pracę bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania. To rozwiązanie sprawdza się np. u lekarzy odwiedzających pacjentów w ich domach, kosmetyczek i fryzjerów świadczących usługi u klienta, na spotkaniach plenerowych itp. Przedstawiciel firmy budowlanej bez trudu schowa kasę do teczki lub plecaka, tak by w razie potrzeby wystawić klientowi paragon np. na budowie.

Zwolennicy prostych rozwiązań stacjonarnych mają do wyboru np. Posnet REVO Online – funkcjonalną i wygodną kasę o nowoczesnym, nieco futurystycznym designie.

 

Drukarki Posnet online w systemie sprzedaży

Usługodawcy wykorzystujący w swojej pracy oprogramowanie do zarządzania sprzedażą najchętniej wybierają drukarki fiskalne. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia za pośrednictwem systemu praca staje się szybsza i sprawniejsza, podobnie jak prowadzenie rozrachunków.

Wśród drukarek Posnet online szczególnie warte polecenia są rozwiązania kompaktowe, takie jak np. Posnet TEMO Online. To najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Z powodzeniem zmieści się w szufladzie, teczce czy w kieszeni. Do tego została wyposażona w wytrzymały akumulator, dzięki czemu może być wykorzystywana np. do ewidencjonowania usług transportowych.

Bardziej zaawansowana drukarka Posnet TRIO Online to rozwiązanie dla naprawdę wymagających.

 

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online od Posnet

Usługodawcy, którzy chcą wprowadzić w swojej działalności możliwość płatności online, mogą skorzystać z opcji zakupu aż trzech urządzeń w jednej obudowie. POSPAY Online to połączenie kasy Posnet online, drukarki fiskalnej online oraz nowoczesnego terminala płatniczego. Wszystko to zyskujesz w bardzo atrakcyjnej cenie, z możliwością skorzystania nie tylko z ulgi na kasę, ale też z programu Polska Bezgotówkowa (dotyczy podatników wprowadzających swój pierwszy terminal).

Kasy Posnet online to naprawdę wszechstronne urządzenia, optymalnie zaprojektowane pod kątem potrzeb usługodawców. Bardzo duży wybór różnych modeli pozwala na dopasowanie nie tylko ceny, ale też sposobu obsługi i funkcjonalności do wielu branż. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem rozwiązania najlepszego dla twojej firmy, skorzystaj ze wsparcia doświadczonego specjalisty – serwisanta kas Posnet online w Warszawie.

 

Kasy Posnet online Warszawa i nie tylko – zobacz naszą ofertę!

Czytany 111 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni! Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni!

  Według najnowszych danych, w samej branży kosmetycznej ponad 30% firm nie ma jeszcze kasy fiskalnej online! Sprawdź aktualny harmonogram i dowiedz się, czy nie jesteś w grupie przedsiębiorców zobowiązanych do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. To ostatni moment – 1 lipca 2021 r. będzie już za późno!

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

 • 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim 5 powodów, dla których warto mieć terminal płatniczy w salonie fryzjerskim

  Obowiązkowa wymiana obecnych urządzeń rejestrujących na kasy fiskalne online to świetna okazja do wprowadzenia w salonie dodatkowych rozwiązań. Jednym z nich jest terminal płatniczy – przez wielu uznany za standard jakości obsługi klienta, przez innych odkładany jako inwestycja „na lepsze czasy”. Poznaj 5 ważnych powodów, dla których terminal płatniczy w salonie fryzjerskim warto wprowadzić już teraz!

 • Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness? Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness?

  Siłownie, kluby fitness i wszystkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej wreszcie są otwarte! Choć zamknięcie branży trwało bardzo długo, przepisy dotyczące kas online’owych pozostały niezmienne. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w odpowiedni sprzęt, czas najwyższy to zrobić! Z naszego poradnika opracowanego we współpracy z serwisantem dowiesz się, jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness.

 • Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody

  Czy przechodząc na online, warto wprowadzić w salonie urody płatności bezgotówkowe? Zdecydowanie tak! Udostępnienie klientkom i klientom takiej opcji przyczyni się do podniesienia renomy salonu. Sprawdź, jakie rozwiązania w tym zakresie oferuje lider na rynku urządzeń fiskalnych – firma Posnet.