czwartek, 27 maj 2021 23:41

Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.

Już tylko kilka tygodni zostało podatnikom na wymianę kas fiskalnych na urządzenia online’owe. Od 1 lipca 2021 r. nowy obowiązek obejmie fryzjerów, kosmetyczki, prawników, lekarzy, a także właścicieli firm budowlanych i klubów fitness. Dotrzymanie terminu jest bardzo ważne – od spełnienia tego warunku zależy bowiem m.in. prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na zakup kasy online.

 

Kasy Posnet online – dlaczego warto

Nowoczesne kasy Posnet online to urządzenia cenione za ergonomię, prostotę obsługi i niezawodność. Zaprojektowane z myślą o przedstawicielach różnych branż, udostępniają szereg dodatkowych rozwiązań, które m.in. usprawniają pracę klienta. W zależności od modelu sprzedaży, do wyboru mamy kasy Posnet online stacjonarne oraz mobilne.

Szczególną popularnością cieszą się małe, wygodne kasy online mobilne, takie jak Posnet MOBILE Online czy Posnet ERGO Online. Wyposażone w wytrzymałe akumulatory, pozwalają nawet na całodzienną pracę bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania. To rozwiązanie sprawdza się np. u lekarzy odwiedzających pacjentów w ich domach, kosmetyczek i fryzjerów świadczących usługi u klienta, na spotkaniach plenerowych itp. Przedstawiciel firmy budowlanej bez trudu schowa kasę do teczki lub plecaka, tak by w razie potrzeby wystawić klientowi paragon np. na budowie.

Zwolennicy prostych rozwiązań stacjonarnych mają do wyboru np. Posnet REVO Online – funkcjonalną i wygodną kasę o nowoczesnym, nieco futurystycznym designie.

 

Drukarki Posnet online w systemie sprzedaży

Usługodawcy wykorzystujący w swojej pracy oprogramowanie do zarządzania sprzedażą najchętniej wybierają drukarki fiskalne. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia za pośrednictwem systemu praca staje się szybsza i sprawniejsza, podobnie jak prowadzenie rozrachunków.

Wśród drukarek Posnet online szczególnie warte polecenia są rozwiązania kompaktowe, takie jak np. Posnet TEMO Online. To najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Z powodzeniem zmieści się w szufladzie, teczce czy w kieszeni. Do tego została wyposażona w wytrzymały akumulator, dzięki czemu może być wykorzystywana np. do ewidencjonowania usług transportowych.

Bardziej zaawansowana drukarka Posnet TRIO Online to rozwiązanie dla naprawdę wymagających.

 

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online od Posnet

Usługodawcy, którzy chcą wprowadzić w swojej działalności możliwość płatności online, mogą skorzystać z opcji zakupu aż trzech urządzeń w jednej obudowie. POSPAY Online to połączenie kasy Posnet online, drukarki fiskalnej online oraz nowoczesnego terminala płatniczego. Wszystko to zyskujesz w bardzo atrakcyjnej cenie, z możliwością skorzystania nie tylko z ulgi na kasę, ale też z programu Polska Bezgotówkowa (dotyczy podatników wprowadzających swój pierwszy terminal).

Kasy Posnet online to naprawdę wszechstronne urządzenia, optymalnie zaprojektowane pod kątem potrzeb usługodawców. Bardzo duży wybór różnych modeli pozwala na dopasowanie nie tylko ceny, ale też sposobu obsługi i funkcjonalności do wielu branż. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem rozwiązania najlepszego dla twojej firmy, skorzystaj ze wsparcia doświadczonego specjalisty – serwisanta kas Posnet online w Warszawie.

 

Kasy Posnet online Warszawa i nie tylko – zobacz naszą ofertę!

Czytany 672 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich? Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich?

  Wraz z końcem 2022 r. z półek serwisów fiskalnych znikną kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. To dalszy ciąg reformy fiskalnej prowadzonej w Polsce od 2019 roku. Co w praktyce oznacza dla przedsiębiorców? Czy musimy obowiązkowo wymienić urządzenia na kasy online od 2023 r.?

 • Raport fiskalny z kasy online w świetle aktualnych przepisów Raport fiskalny z kasy online w świetle aktualnych przepisów

  Wykonywanie raportu to jeden z podstawowych obowiązków podatników korzystających z kasy lub drukarki fiskalnej. Jak na kwestię raportów fiskalnych wpłynęło pojawienie się na rynku urządzeń online’owych? Czy sporządzenie oznacza wykonanie tego dokumenty czy obligatoryjny jest również jego wydruk?

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.