czwartek, 27 maj 2021 23:41

Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.

Już tylko kilka tygodni zostało podatnikom na wymianę kas fiskalnych na urządzenia online’owe. Od 1 lipca 2021 r. nowy obowiązek obejmie fryzjerów, kosmetyczki, prawników, lekarzy, a także właścicieli firm budowlanych i klubów fitness. Dotrzymanie terminu jest bardzo ważne – od spełnienia tego warunku zależy bowiem m.in. prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na zakup kasy online.

 

Kasy Posnet online – dlaczego warto

Nowoczesne kasy Posnet online to urządzenia cenione za ergonomię, prostotę obsługi i niezawodność. Zaprojektowane z myślą o przedstawicielach różnych branż, udostępniają szereg dodatkowych rozwiązań, które m.in. usprawniają pracę klienta. W zależności od modelu sprzedaży, do wyboru mamy kasy Posnet online stacjonarne oraz mobilne.

Szczególną popularnością cieszą się małe, wygodne kasy online mobilne, takie jak Posnet MOBILE Online czy Posnet ERGO Online. Wyposażone w wytrzymałe akumulatory, pozwalają nawet na całodzienną pracę bez konieczności podłączania urządzenia do źródła zasilania. To rozwiązanie sprawdza się np. u lekarzy odwiedzających pacjentów w ich domach, kosmetyczek i fryzjerów świadczących usługi u klienta, na spotkaniach plenerowych itp. Przedstawiciel firmy budowlanej bez trudu schowa kasę do teczki lub plecaka, tak by w razie potrzeby wystawić klientowi paragon np. na budowie.

Zwolennicy prostych rozwiązań stacjonarnych mają do wyboru np. Posnet REVO Online – funkcjonalną i wygodną kasę o nowoczesnym, nieco futurystycznym designie.

 

Drukarki Posnet online w systemie sprzedaży

Usługodawcy wykorzystujący w swojej pracy oprogramowanie do zarządzania sprzedażą najchętniej wybierają drukarki fiskalne. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia za pośrednictwem systemu praca staje się szybsza i sprawniejsza, podobnie jak prowadzenie rozrachunków.

Wśród drukarek Posnet online szczególnie warte polecenia są rozwiązania kompaktowe, takie jak np. Posnet TEMO Online. To najmniejsze urządzenie fiskalne na rynku! Z powodzeniem zmieści się w szufladzie, teczce czy w kieszeni. Do tego została wyposażona w wytrzymały akumulator, dzięki czemu może być wykorzystywana np. do ewidencjonowania usług transportowych.

Bardziej zaawansowana drukarka Posnet TRIO Online to rozwiązanie dla naprawdę wymagających.

 

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online od Posnet

Usługodawcy, którzy chcą wprowadzić w swojej działalności możliwość płatności online, mogą skorzystać z opcji zakupu aż trzech urządzeń w jednej obudowie. POSPAY Online to połączenie kasy Posnet online, drukarki fiskalnej online oraz nowoczesnego terminala płatniczego. Wszystko to zyskujesz w bardzo atrakcyjnej cenie, z możliwością skorzystania nie tylko z ulgi na kasę, ale też z programu Polska Bezgotówkowa (dotyczy podatników wprowadzających swój pierwszy terminal).

Kasy Posnet online to naprawdę wszechstronne urządzenia, optymalnie zaprojektowane pod kątem potrzeb usługodawców. Bardzo duży wybór różnych modeli pozwala na dopasowanie nie tylko ceny, ale też sposobu obsługi i funkcjonalności do wielu branż. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem rozwiązania najlepszego dla twojej firmy, skorzystaj ze wsparcia doświadczonego specjalisty – serwisanta kas Posnet online w Warszawie.

 

Kasy Posnet online Warszawa i nie tylko – zobacz naszą ofertę!

Czytany 532 razy

Artykuły powiązane

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!

 • Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty! Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty!

  Zgodnie z zapisami Polskiego Ładu do dnia 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy mieli zintegrować dwa wykorzystywane w firmach urządzenia: kasę fiskalną online i terminal płatniczy. Kilka tygodni temu Ministerstwo Finansów podjęło jednak decyzję, że termin ten zostanie przesunięty.

 • Masz kasę online? Nie zapomnij o przeglądzie! Masz kasę online? Nie zapomnij o przeglądzie!

  Przegląd kasy fiskalnej to obowiązek nałożony przez ustawodawcę. Niedopełnienie go – celowo lub przez nieuwagę – niesie za sobą konsekwencje finansowe. W takiej sytuacji, dla przedsiębiorców, którzy posiadają kasy online, kara wydaje się nieunikniona. Wszelkie informacje, w tym także o statusie przeglądu technicznego, trafiają bowiem do systemu CRK. 

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?