środa, 20 lipiec 2022 13:06

Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Odzyskiwanie należności to jedna z największych uciążliwości w firmie. Długotrwałe, często nieskuteczne negocjacje, które zabierają pracownikom czas. Brak płynności finansowej. A w końcu problem, który wielu przedsiębiorców powstrzymuje przed stanowczymi działaniami – obawa przed utratą dobrych relacji z klientem… Wszystko to wiedzą twórcy systemów InsERT. Dlatego teraz możesz skorzystać z odzyskiwania należności w programach linii nexo i GT!

Firma InsERT – wiodący polski producent oprogramowania dla firm – od lat wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom działającym w różnych branżach. Obecna trudna sytuacja gospodarcza, kryzys na rynku, a zarazem zwiększona konkurencja wpływają negatywnie na płynność finansową wielu firm. Odzyskiwanie należności z InsERT nexo i GT to odpowiedź na tę potrzebę. Przy czym okaże się ono najbardziej skuteczne z profesjonalnym wdrożeniem programów InsERT

 

Odzyskiwanie należności – szybkie, skuteczne i polubowne

Nowa usługa InsERT – Odzyskiwanie należności – udostępniania jest we współpracy z liderem windykacji na zlecenie, firmą Kaczmarski Inkasso. Wystarczy kilka minut, by zlecić działania mające na celu uzyskanie zapłaty, z którą zwleka nasz kontrahent. Po wybraniu odpowiedniej opcji wypełniamy formularz zlecania spraw. I tyle. Resztą zajmuje się firma Kaczmarski Inkasso.

Odzyskiwanie należności dostępne jest między innymi w programach: Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT oraz Subiekt 123.

 

W ramach usługi firma wykonuje następujące działania:

Pozyskiwanie dodatkowych informacji o kliencie

Telefoniczne negocjacje dotyczące spłaty zadłużenia

Wysyłka SMS-ów z przypomnieniami o płatnościach

Kampanie e-mailowe przypominające o spłacie

 

Cały proces odzyskiwania należności odbywa się zgodnie z polskim prawem, a przy tym szybko, skutecznie, i co najważniejsze – polubownie. Nie jest to „straszenie” kontrahenta ani wykorzystywanie nieuczciwych metod ściągania długów. Swoje działania firma Kaczmarski Inkasso dostosowuje do sytuacji wierzyciela i dłużnika, a także aktualnej postawy tego drugiego.

Podczas całego procesu masz dostęp do szczegółowych informacji dotyczących sprawy – efektów, statusu dłużnika itp. Przy czym wszystkie istotne decyzje podejmowanie są wyłącznie za Twoją zgodą.

 

Korzyści z odzyskiwania należności

Zlecenie odzyskania zaległych należności profesjonaliście niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Tym bardziej, gdy nie musisz firmy windykacyjnej szukać na własną rękę, ale korzystasz z usługi dostępnej w Twoim programie! Zamiast rozpraszać uwagę, skup się na swoim biznesie i pozwól działać specjalistom.

Korzyści z odzyskiwania należności z InsERT:

Oszczędzasz czas

Unikasz niepotrzebnych emocji

Zyskujesz płynność finansową firmy

Zmniejszasz liczbę przeterminowanych płatności (także na przyszłość! Klient będzie wiedział, że nie tolerujesz zadłużeń)

Unikasz długich i nie zawsze skutecznych procesów sądowych

Podnosisz prestiż swojej firmy

Zachowujesz dobrą relację z klientami

 

Z InsERT nexo płacisz tylko za efekt! Opłacie podlega wyłącznie skutecznie przeprowadzona windykacja. A jej koszt możesz zgodnie z prawem odzyskać od dłużnika!

 

Wdrożenia programów InsERT

Systemy sprzedażowe, programy dla biura rachunkowego i wszystkie inne programy InsERT, a także udostępnianie w nich usługi dodatkowe, takie jak Odzyskiwanie należności czy chociażby Automatyzacja w biurze księgowym, przynoszą największą korzyść, gdy zostaną skutecznie wdrożone. Aby dostosować system do potrzeb konkretnej działalności, nie wystarczy go zainstalować – trzeba tak skonfigurować dostępne funkcje i narzędzia, by odpowiadały potrzebom przedsiębiorstwa.

Nasi specjaliści oferują skuteczne wdrożenia programów InsERT. Dobrze znamy potrzeby biur rachunkowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki tej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu szybko i efektywnie dopasowujemy rozwiązania do specyfiki każdego użytkownika. Zapewniamy też kompleksowe, praktyczne szkolenia z obsługi wdrożonych programów InsERT dla każdego pracownika, który ma z nimi do czynienia w firmie.

 

Zobacz także: Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm

 

Programy i wdrożenia programów InsERT – poznaj naszą ofertę!

Czytany 39 razy

Artykuły powiązane

 • Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm

  Wprowadzona od 1 stycznia faktura ustrukturyzowana obecnie jest dla polskich przedsiębiorców wyborem, nie przymusem. Rząd wprowadzi jednak obowiązek jej stosowania – i to już od 2024 roku. Choć jak każda zmiana przeraża podatników, dla biur rachunkowych może być dużym odciążeniem. Sprawdź, jak system KSeF i faktura ustrukturyzowana usprawnią księgowość dla firm.

 • Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa? Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa?

  Powszechna (i obowiązkowa!) cyfryzacja życia przedsiębiorców nie omija tych, którzy korzystają z różnych podatkowych preferencji. Kolejną grupą, którą nowe przepisy zobligują do prowadzenia ewidencji w formie elektronicznej, są podatnicy rozliczający się na zasadzie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdź, od kiedy elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców będzie obowiązkowa!

 • Portal Biura – teraz także dla linii InsERT GT Portal Biura – teraz także dla linii InsERT GT

  Innowacyjne narzędzie usprawniające komunikację pomiędzy przedsiębiorcą a biurem rachunkowym – Portal Biura – teraz działa także w linii InsERT GT! Poznaj funkcjonalność tego rozwiązania i dowiedz się, dlaczego warto w pełni wykorzystać potencjał e-księgowości! Portal Biura dla linii InsERT GT.

 • Większa wydajność firmy dzięki Modułowi Automatyzacji z InsERT nexo! Większa wydajność firmy dzięki Modułowi Automatyzacji z InsERT nexo!

  Jak zwiększyć zyski firmy, gdy sprzedawanie taniej się nie opłaca, a na poszukiwanie nowych klientów brakuje czasu? Przedsiębiorcy od lat szukali rozwiązań, które pozwoliłyby oszczędzić czas pracowników i pozwolić im skupić się na zwiększeniu sprzedaży. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Moduł Automatyzacji - innowacyjne narzędzie w programach linii InsERT nexo. Sprawdź, dlaczego warto go wybrać!

 • Dokumenty Firmy – usługa, która usprawnia pracę przedsiębiorstwa! Dokumenty Firmy – usługa, która usprawnia pracę przedsiębiorstwa!

  Dostępna zarówno w programach linii InsERT nexo, jak i w starszej wersji GT, usługa Dokumenty Firmy to narzędzie, na które czekali polscy przedsiębiorcy! Pozwala na błyskawiczną wymianę dokumentów pomiędzy pracownikami i nie tylko. Sprawdź, jak działa ten innowacyjny moduł!