środa, 20 lipiec 2022 13:06

Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT!

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Odzyskiwanie należności to jedna z największych uciążliwości w firmie. Długotrwałe, często nieskuteczne negocjacje, które zabierają pracownikom czas. Brak płynności finansowej. A w końcu problem, który wielu przedsiębiorców powstrzymuje przed stanowczymi działaniami – obawa przed utratą dobrych relacji z klientem… Wszystko to wiedzą twórcy systemów InsERT. Dlatego teraz możesz skorzystać z odzyskiwania należności w programach linii nexo i GT!

Firma InsERT – wiodący polski producent oprogramowania dla firm – od lat wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom działającym w różnych branżach. Obecna trudna sytuacja gospodarcza, kryzys na rynku, a zarazem zwiększona konkurencja wpływają negatywnie na płynność finansową wielu firm. Odzyskiwanie należności z InsERT nexo i GT to odpowiedź na tę potrzebę. Przy czym okaże się ono najbardziej skuteczne z profesjonalnym wdrożeniem programów InsERT

 

Odzyskiwanie należności – szybkie, skuteczne i polubowne

Nowa usługa InsERT – Odzyskiwanie należności – udostępniania jest we współpracy z liderem windykacji na zlecenie, firmą Kaczmarski Inkasso. Wystarczy kilka minut, by zlecić działania mające na celu uzyskanie zapłaty, z którą zwleka nasz kontrahent. Po wybraniu odpowiedniej opcji wypełniamy formularz zlecania spraw. I tyle. Resztą zajmuje się firma Kaczmarski Inkasso.

Odzyskiwanie należności dostępne jest między innymi w programach: Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT oraz Subiekt 123.

 

W ramach usługi firma wykonuje następujące działania:

Pozyskiwanie dodatkowych informacji o kliencie

Telefoniczne negocjacje dotyczące spłaty zadłużenia

Wysyłka SMS-ów z przypomnieniami o płatnościach

Kampanie e-mailowe przypominające o spłacie

 

Cały proces odzyskiwania należności odbywa się zgodnie z polskim prawem, a przy tym szybko, skutecznie, i co najważniejsze – polubownie. Nie jest to „straszenie” kontrahenta ani wykorzystywanie nieuczciwych metod ściągania długów. Swoje działania firma Kaczmarski Inkasso dostosowuje do sytuacji wierzyciela i dłużnika, a także aktualnej postawy tego drugiego.

Podczas całego procesu masz dostęp do szczegółowych informacji dotyczących sprawy – efektów, statusu dłużnika itp. Przy czym wszystkie istotne decyzje podejmowanie są wyłącznie za Twoją zgodą.

 

Korzyści z odzyskiwania należności

Zlecenie odzyskania zaległych należności profesjonaliście niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Tym bardziej, gdy nie musisz firmy windykacyjnej szukać na własną rękę, ale korzystasz z usługi dostępnej w Twoim programie! Zamiast rozpraszać uwagę, skup się na swoim biznesie i pozwól działać specjalistom.

Korzyści z odzyskiwania należności z InsERT:

Oszczędzasz czas

Unikasz niepotrzebnych emocji

Zyskujesz płynność finansową firmy

Zmniejszasz liczbę przeterminowanych płatności (także na przyszłość! Klient będzie wiedział, że nie tolerujesz zadłużeń)

Unikasz długich i nie zawsze skutecznych procesów sądowych

Podnosisz prestiż swojej firmy

Zachowujesz dobrą relację z klientami

 

Z InsERT nexo płacisz tylko za efekt! Opłacie podlega wyłącznie skutecznie przeprowadzona windykacja. A jej koszt możesz zgodnie z prawem odzyskać od dłużnika!

 

Wdrożenia programów InsERT

Systemy sprzedażowe, programy dla biura rachunkowego i wszystkie inne programy InsERT, a także udostępnianie w nich usługi dodatkowe, takie jak Odzyskiwanie należności czy chociażby Automatyzacja w biurze księgowym, przynoszą największą korzyść, gdy zostaną skutecznie wdrożone. Aby dostosować system do potrzeb konkretnej działalności, nie wystarczy go zainstalować – trzeba tak skonfigurować dostępne funkcje i narzędzia, by odpowiadały potrzebom przedsiębiorstwa.

Nasi specjaliści oferują skuteczne wdrożenia programów InsERT. Dobrze znamy potrzeby biur rachunkowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki tej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu szybko i efektywnie dopasowujemy rozwiązania do specyfiki każdego użytkownika. Zapewniamy też kompleksowe, praktyczne szkolenia z obsługi wdrożonych programów InsERT dla każdego pracownika, który ma z nimi do czynienia w firmie.

 

Zobacz także: Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm

 

Programy i wdrożenia programów InsERT – poznaj naszą ofertę!

Czytany 446 razy

Artykuły powiązane

 • Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

  Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.

 • InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę! InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę!

  Prosty, przyjazny i w przystępnej cenie. MikroSubiekt to program do ewidencjonowania sprzedaży, który miał wielu zwolenników wśród małych przedsiębiorców. Miał – ponieważ producent systemu, firma InsERT, kończy sprzedaż tego produktu 30 września 2022 r. Obecni użytkownicy mikroSubiekta mogą jednak bezpłatnie przejść na najnowszą wersję innego programu, to ostatni dobry moment na przeprowadzenie tej zmiany.

 • Portal Biura w biurze rachunkowym. Czy rzeczywiście warto? Portal Biura w biurze rachunkowym. Czy rzeczywiście warto?

  W dobie przymusowej cyfryzacji wielu dziedzin życia polskiego przedsiębiorcy wprowadzanie zmian jest nieuniknione. Wykorzystanie nowych technologii pozwala księgowym utrzymać się na rynku, nawet pomimo dużej konkurencji. Jakie rozwiązania rzeczywiście przynoszą korzyści biurom, a jakie są jedynie naciąganiem na kolejne zakupy? Pod lupę wzięliśmy Portal Biura w biurze rachunkowym – system InsERT do komunikacji na linii biuro-klient.

 • Koniec papierowych faktur – od kiedy? Jaki program do faktur kupić? Koniec papierowych faktur – od kiedy? Jaki program do faktur kupić?

  Uruchomienie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) i planowane objęcie przedsiębiorców obowiązkowym e-fakturowaniem to wyzwanie – szczególnie dla małych firm. Kiedy nastąpi koniec papierowych faktur? Choć podatnicy mają jeszcze trochę czasu na dostosowanie się do nowych wymogów, dla wielu z nich będzie to rewolucja, więc warto rozpocząć ją jak najwcześniej.