środa, 20 lipiec 2022 13:06

Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT!

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Odzyskiwanie należności to jedna z największych uciążliwości w firmie. Długotrwałe, często nieskuteczne negocjacje, które zabierają pracownikom czas. Brak płynności finansowej. A w końcu problem, który wielu przedsiębiorców powstrzymuje przed stanowczymi działaniami – obawa przed utratą dobrych relacji z klientem… Wszystko to wiedzą twórcy systemów InsERT. Dlatego teraz możesz skorzystać z odzyskiwania należności w programach linii nexo i GT!

Firma InsERT – wiodący polski producent oprogramowania dla firm – od lat wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom działającym w różnych branżach. Obecna trudna sytuacja gospodarcza, kryzys na rynku, a zarazem zwiększona konkurencja wpływają negatywnie na płynność finansową wielu firm. Odzyskiwanie należności z InsERT nexo i GT to odpowiedź na tę potrzebę. Przy czym okaże się ono najbardziej skuteczne z profesjonalnym wdrożeniem programów InsERT

 

Odzyskiwanie należności – szybkie, skuteczne i polubowne

Nowa usługa InsERT – Odzyskiwanie należności – udostępniania jest we współpracy z liderem windykacji na zlecenie, firmą Kaczmarski Inkasso. Wystarczy kilka minut, by zlecić działania mające na celu uzyskanie zapłaty, z którą zwleka nasz kontrahent. Po wybraniu odpowiedniej opcji wypełniamy formularz zlecania spraw. I tyle. Resztą zajmuje się firma Kaczmarski Inkasso.

Odzyskiwanie należności dostępne jest między innymi w programach: Subiekt nexo, Subiekt nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Subiekt GT, Rewizor GT oraz Subiekt 123.

 

W ramach usługi firma wykonuje następujące działania:

Pozyskiwanie dodatkowych informacji o kliencie

Telefoniczne negocjacje dotyczące spłaty zadłużenia

Wysyłka SMS-ów z przypomnieniami o płatnościach

Kampanie e-mailowe przypominające o spłacie

 

Cały proces odzyskiwania należności odbywa się zgodnie z polskim prawem, a przy tym szybko, skutecznie, i co najważniejsze – polubownie. Nie jest to „straszenie” kontrahenta ani wykorzystywanie nieuczciwych metod ściągania długów. Swoje działania firma Kaczmarski Inkasso dostosowuje do sytuacji wierzyciela i dłużnika, a także aktualnej postawy tego drugiego.

Podczas całego procesu masz dostęp do szczegółowych informacji dotyczących sprawy – efektów, statusu dłużnika itp. Przy czym wszystkie istotne decyzje podejmowanie są wyłącznie za Twoją zgodą.

 

Korzyści z odzyskiwania należności

Zlecenie odzyskania zaległych należności profesjonaliście niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Tym bardziej, gdy nie musisz firmy windykacyjnej szukać na własną rękę, ale korzystasz z usługi dostępnej w Twoim programie! Zamiast rozpraszać uwagę, skup się na swoim biznesie i pozwól działać specjalistom.

Korzyści z odzyskiwania należności z InsERT:

Oszczędzasz czas

Unikasz niepotrzebnych emocji

Zyskujesz płynność finansową firmy

Zmniejszasz liczbę przeterminowanych płatności (także na przyszłość! Klient będzie wiedział, że nie tolerujesz zadłużeń)

Unikasz długich i nie zawsze skutecznych procesów sądowych

Podnosisz prestiż swojej firmy

Zachowujesz dobrą relację z klientami

 

Z InsERT nexo płacisz tylko za efekt! Opłacie podlega wyłącznie skutecznie przeprowadzona windykacja. A jej koszt możesz zgodnie z prawem odzyskać od dłużnika!

 

Wdrożenia programów InsERT

Systemy sprzedażowe, programy dla biura rachunkowego i wszystkie inne programy InsERT, a także udostępnianie w nich usługi dodatkowe, takie jak Odzyskiwanie należności czy chociażby Automatyzacja w biurze księgowym, przynoszą największą korzyść, gdy zostaną skutecznie wdrożone. Aby dostosować system do potrzeb konkretnej działalności, nie wystarczy go zainstalować – trzeba tak skonfigurować dostępne funkcje i narzędzia, by odpowiadały potrzebom przedsiębiorstwa.

Nasi specjaliści oferują skuteczne wdrożenia programów InsERT. Dobrze znamy potrzeby biur rachunkowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki tej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu szybko i efektywnie dopasowujemy rozwiązania do specyfiki każdego użytkownika. Zapewniamy też kompleksowe, praktyczne szkolenia z obsługi wdrożonych programów InsERT dla każdego pracownika, który ma z nimi do czynienia w firmie.

 

Zobacz także: Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm

 

Programy i wdrożenia programów InsERT – poznaj naszą ofertę!

Czytany 839 razy

Artykuły powiązane

 • Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF! Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF!

  Już na pół roku czynni podatnicy VAT obowiązkowo rozpoczną korzystanie z KSeF. Choć termin ten może wydawać się odległy, warto już teraz przygotować się na zmiany. Korzystasz z programów takich jak Subiekt GT, Subiekt nexo czy Subiekt 123? Sprawdź, jak będzie wyglądać faktura ustrukturyzowana w programach InsERT!

 • Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46 Zmiany w programach InsERT nexo – wersja 46

  Firma InsERT – wiodący producent oprogramowania dla firm – na bieżąco wprowadza uaktualnienia do swoich systemów. Zmiany mają na celu dostosowanie funkcjonalności programów do nowych przepisów i regulacji ustawodawcy, ale też stanowią odpowiedź na bieżące potrzeby użytkowników. Sprawdź, jakie zmiany w programach InsERT nexo prowadza wersja 46.

 • Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award! Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award!

  Oprogramowania dla firm InsERT cieszy się niesłabnącą popularnością. Znany i ceniony producent od lat jest też doceniany przez ekspertów z branży. Dowodzi tego chociażby zakwalifikowanie do finału HRA Star Award – prestiżowego konkursu organizowanego w ramach konferencji Strategie HR. Sprawdź, czym wyróżnił się InsERT!

 • Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

  Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.