piątek, 25 lipiec 2014 00:00

GASTRO - Program dla restauracji, baru, pizzerii i fast-foodu

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Poszukujesz do swojego lokalu gastronomicznego oprogramowania, które pomoże Ci zwiększyć zyski ze sprzedaży? Jednym z najpopularniejszych, od lat cenionych programów dedykowanych restauracjom, barom, pizzeriom i fast-foodom jest GASTRO. W kwietniu program ten zyskał nową odsłonę - nowe, lepsze Gastro jeszcze bardziej przyczyni się do poprawy jakości obsługi klienta w Twoim lokalu i pomoże Ci jeszcze lepiej zarządzać działalnością.

Co roku w Polsce powstaje dziesiątki nowych lokali gastronomicznych - pizzerii, restauracji, barów, fast-foodów i innych. Polacy wciąż chętnie korzystają z tego typu usług - tym chętniej, im więcej czasu poświęcają na pracę zawodową, rozrywkę czy naukę. Jednak niestety nie każdy nowo otwierany lokal gastronomiczny odnosi sukces. Wielu początkujących restauratorów nie zdaje sobie do końca sprawy, iż skuteczne prowadzenie tego typu działalności to nie tylko ciekawe receptury, atrakcyjny wygląd lokalu i sprawna obsługa klienta. W rzeczywistości branża gastronomiczna jest złożona, a żeby wybić się na tym rynku, zatrzymać klientów i przyciągnąć nowych, potrzebne jest wdrożenie wielu działań, często drobnych usprawnień, dzięki którym uda się zarządzać lokalem skutecznie, osiągnąć realne zyski i zacząć rozwijać działalność.

W drodze do sukcesu restauracji czy innego lokalu gastronomicznego ogromną rolę odgrywa umiejętnie dobrany program do gastronomii. Jednym z nich jest Gasto - stworzone przez firmę Softech oprogramowanie do prowadzenia restauracji, baru, pizzerii czy fast-foodu. Historia Gastro rozpoczęła się ponad 20 lat temu - w 1993 r. powstał pierwszy program do gastronomii obsługiwany przez ekran dotykowy. Poszerzany o nowe funkcje, Gastro wkrótce stał się najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawalnym programem dla gastronomii w Polsce.

 

Nowe, lepsze GastroLogo Gastro

W kwietniu 2014 roku odbyła się premiera nowej, ulepszonej wersji programu Gastro. Napisana od podstaw aplikacja została ulepszona, wyposażona w nowe moduły - m.in. łącznie z chmurą, oraz nabrała nowoczesnego wyglądu. Jednocześnie dla tych, którzy przyzwyczaili się do klasycznej wersji Gastro, przejście do nowej aplikacji nie będzie trudne - producenci zadbali o to, aby program zachował wszystkie swoje funkcjonalności i udogodnienia, do których przyzwyczaili się użytkownicy.

 

Program dla restauracji, barów, pizzerii i fast-foodów Gastro został tak skonstruowany, aby zaspokoić potrzeby lokali gastronomicznych o najróżniejszej specyfice. W skład kompleksowego systemu do zarządzania lokalem wchodzą trzy podstawowe aplikacje:

 • Gastro POS - program do prowadzenia szybkiej i intuicyjnej sprzedaży przez ekran dotykowy
 • Gastro SZEF - program do prowadzenia gospodarki magazynowej - pozwala na rozliczanie magazynów w oparciu o zrealizowaną sprzedaż oraz receptury
 • Gastro FINANSE - program do zarządzania działalnością dla managerów - zapewnia całościową kontrolę najważniejszych aspektów działalności gastronomicznej

 

Wdrożenie systemu aplikacji Gastro w restauracji, sieci restauracji, barze, fast-foodzie czy pizzerii usprawnia procesy komunikacyjne w lokalu, w istotny sposób wpływa na poprawę obsługi klienta, pomaga optymalizować koszty i kontrolować jakość pracy kelnerów, kucharzy i innych pracowników. Jednocześnie program Gastro współpracuje z większością modeli dostępnych na rynku drukarek fiskalnych i innych urządzeń stosowanych w lokalach gastronomicznych, takich jak drukarki kuchenne, terminale kart płatniczych, ekrany dotykowe, wagi elektroniczne oraz wiele innych.

GastroPos 3

 

Dzięki możliwości dopasowania funkcjonalności programu do potrzeb różnych firm, Gastro znajduje zastosowanie zarówno w małych, jak i średnich oraz dużych lokalach gastronomicznych, a nawet w sieci restauracji. Kluczem do sukcesu okazuje się odpowiednie wdrożenie systemu gastronomicznego w lokalu. Dzięki niemu program dostosuje się do potrzeb restauratora - pomoże jego biznesowi generować zyski, rozwijać się i zdobywać coraz to nowych klientów.

 

Program dla restauracji Gastro nagrodzony

Przez 20 lat funkcjonowania na rynku program dla restauracji Gastro otrzymał wiele prestiżowych nagród. Jedną z nich całkiem niedawno - na XVIII Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Euro Gastro 2014. Gastro otrzymało nagrodę „Najlepszy produkt” w kategorii „Oprogramowanie sal restauracyjnych i barów".

program gastronomiczny Warszawa

 

Choć dedykowane branży gastronomicznej, oprogramowanie Gastro znajduje zastosowanie w różnych firmach - od kwiaciarni, piekarni, aż po gabinety dentystyczne i salony fryzjerskie. Skuteczne wdrożenie tego programu w tego typu działalnościach jest możliwe dzięki ogromnym możliwościom konfiguracyjnym Gastro. Ta popularna aplikacja dla gastronomii została tak stworzona, aby trafiać w potrzeby firm o najróżniejszej specyfice. Od małych barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, aż do ogromnych sal restauracyjnych. Nic dziwnego, że z program ten z łatwością można dostosować także do potrzeb firm spoza branży gastronomicznej.

 

Wkrótce w ofercie naszego salonu sprzedaży oprogramowania dla firm w Warszawie BUCHCOM znajdą się programy linii Gastro - między innymi Gastro POS, Gastro SZEF i Gastro FINANSE. Oferujemy również oprogramowanie dostosowane do potrzeb innych branż oraz wysokiej jakości urządzenia sklepowe.

 

Kliknij i poznaj naszą ofertę programów dla firm

Czytany 6821 razy Ostatnio zmieniany piątek, 25 lipiec 2014 12:42

Artykuły powiązane

 • Jaki system kasowy online dla gastronomii? Jaki system kasowy online dla gastronomii?

  Intuicyjny, funkcjonalny, prosty, zarazem zaawansowany – jaki powinien być system kasowy online dla gastronomii? Na rynku dostępne są rozwiązania dostosowane do potrzeb lokali o różnej wielkości i różnym zapotrzebowaniu. Sprawdź, czym wyróżniają się kasoterminal iPOS oraz systemy kasowe online Dotykacka i Storyous.

 • Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna! Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna!

  Innowacyjny program do odczytu danych z faktur i wyciągów bankowych zyskał swoją mobilną wersję. Teraz praca z SaldeoSMART jest jeszcze prostsza niż dotychczas! Aplikacja mobilna SaldeoSMART dostępna jest za darmo dla użytkowników i klientów biur rachunkowych.

 • Paragon fiskalny czy rachunek – co wystawić za usługi gastronomiczne? Paragon fiskalny czy rachunek – co wystawić za usługi gastronomiczne?

  Nawet 4 tys. złotych – taka kara grzywny grozi za niewydanie paragonu fiskalnego. Branża gastronomiczna została przez resort finansów zidentyfikowana jako szczególnie podatna na nadużycia podatkowe. Jednym z takich nadużyć jest wydawanie tzw. rachunków lub paragonów kelnerskich zamiast paragonu fiskalnego. Sprawdź, dlaczego taka praktyka jest niezgodna z prawem i z jakimi wiąże się konsekwencjami.

 • Programy InsERT nexo - już w wersji 3.0.0 Programy InsERT nexo - już w wersji 3.0.0

  Użytkownicy programów InsERT nexo cieszą się jeszcze większą funkcjonalnością swoich aplikacji. Wszystko dzięki październikowej aktualizacji programów Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo oraz ich odpowiedników nexo PRO do wersji 3.0.0. Bezpłatnie poprawiono pewne drobne błędy i dodano kilka opcji. Natomiast pełna aktualizacja wraz z wieloma wyjątkowo praktycznymi nowymi funkcjami, modułami i wzorcami dostępna jest w ramach wygodnego e-Abonamentu.

 • Small Business - oprogramowanie dla handlu, hoteli i gastronomii Small Business - oprogramowanie dla handlu, hoteli i gastronomii

  Poszukujesz większych zysków? Wiesz, jak ważna jest obsługa klienta, więc chcesz podnieść jej jakość w swojej firmie? U nas znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. BUCHCOM został autoryzowanym partnerem handlowym i serwisowym oprogramowania dla firm marki Symplex. U nas znajdziesz programy takie jak Small Business, Bistro czy Hotel - dla handlu, gastronomii i hoteli. Sprawdź, jak zainwestować mało, a zyskać dużo dzięki oprogramowaniu dopasowanemu do Twojej firmy.