wtorek, 15 czerwiec 2021 22:08

Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

Kasa fiskalna online to urządzenie, które oprócz standardowych funkcji, takich jak m.in. wystawianie paragonów czy generowanie raportów, zostało wyposażone w możliwość przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci teleinformatycznej. Drukarka fiskalna online to szczególny rodzaj kasy fiskalnej, który obsługiwany jest z poziomu aplikacji komputerowej. Drukarka spełnia te same funkcje co typowa kasa, jednak daje znacznie więcej możliwości.

 

Drukarka fiskalna online dla usług

Obecnie obowiązkowe ewidencjonowanie sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej online obejmuje m.in. stacje paliw, mechaników, wulkanizatorów, gastronomię, hotelarstwo i składy opału. Od 1 lipca 2021 r. grupa ta zostanie rozszerzona o fryzjerów, kosmetyczki, prawników, lekarzy, firmy budowlane oraz obiekty służące poprawie kondycji fizycznej (np. siłownie).

Podatni zobligowani do wymiany urządzenia mają do wyboru standardowe kasy online oraz drukarki fiskalne online. Małe punkty usługowe najczęściej wybierają kompaktowe, atrakcyjne cenowo kasy mobilne, np. Posnet MOBILE Online czy Novitus NANO Online. Jednak w większych placówkach, które usprawniają swoją pracę za pomocą systemów komputerowych, drukarka fiskalna okaże się optymalnym wyborem.

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń o parametrach trafiających w potrzeby różnych działalności. Mamy np. malutką, mobilną drukarkę online’ową Posnet TEMO Online. To najmniejsze urządzenie rejestrujące na rynku – chętnie wykorzystują je m.in. prawnicy, przedstawiciele firm budowlanych i lekarze. Wiele działalności potrzebuje jednak drukarki o wyższych parametrach i bardziej zaawansowanych funkcjach. Takim punktom usługowym polecamy drukarkę Posnet TRIO Online.

 

Posnet TRIO Online – w jakich usługach się sprawdzi?

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online została wyposażona we wszystkie funkcje ułatwiające pracę użytkownika: mechanizm szybkiej wymiany papieru, grafikę na paragonach, superformatkę, opcję drukowania faktur fiskalnych oraz pełne ewidencjonowanie zaliczek. Do tego została zaprojektowana z myślą o modułowej rozbudowie. Gdy potrzeby punktu usługowego wzrosną, drukarkę można dodatkowo wyposażyć w nowe opcje komunikacyjne czy chociażby szufladę wielonapięciową.

Jednym z bardzo praktycznych rozwiązań zastosowanych w drukarce online’owej Posnet TRIO Online jest wygodny uchwyt na tablet lub smartfon z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Pozwala to na optymalne zaaranżowanie stanowiska kasjerskiego. Uchwyt jest obracany, co pozwala np. na pokazanie klientowi nowej oferty czy okienka do wprowadzenia danych w systemie lojalnościowym.

Drukarka fiskalna Posnet TRIO Online dla usług spełnia wszystkie wymogi dla kasy online’owej: przesyła dane w sposób ciągły i automatyczny do systemu CRK, drukuje w opcji numer NIP nabywcy na paragonie, w pełni ewidencjonuje zaliczki, emituje e-paragony, a dane o transakcjach i zdarzeniach zapisuje w bezpiecznej pamięci chronionej.

Drukarkę fiskalną Posnet TRIO Online polecamy:

 • Salonom fryzjerskim i kosmetycznym
 • Kancelariom prawnym
 • Przychodniom i gabinetom lekarskim
 • Siłowniom i klubom fitness
 • Firmom budowlanym
 • Restauracjom i innym lokalom gastronomicznym
 • Szkołom jazdy
 • Warsztatom mechanicznym i wulkanizacyjnym
 • Stacjom paliw
 • Sklepom i innym placówkom handlowym

Jeśli wciąż masz wątpliwości, jaka kasa lub drukarka fiskalna online najlepiej sprawdzi się w twojej działalności, zapytaj doświadczonego doradcę – serwisanta z salonu sprzedaży kas fiskalnych w Warszawie. Nasi eksperci specjalizują się w zapewnianiu kompleksowych rozwiązań dla usług.

 

Drukarki fiskalne online – Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 804 razy

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.