poniedziałek, 20 maj 2019 09:12

Kasa fiskalna Novitus NANO Online – już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Najchętniej wybierana przez lekarzy i prawników, ceniona przez właścicieli małych gastronomii, doskonała do każdej pracy mobilnej – kasa fiskalna Novitus NANO już jest dostępna w wersji online! Komunikuje się z repozytorium Krajowej Administracji Skarbowej i spełnia wszystkie wymagania stawiane kasom online’owym. Sprawdź, co nowego znajdziesz w kasie NANO Online!

Na półkach salonów sprzedaży pojawia się coraz więcej modeli kas fiskalnych online. Urządzenia nowej generacji zostały wzbogacone przede wszystkim o funkcję przesyłu danych do Centralnego Repozytorium Kas – systemu teleinformatycznego prowadzonego przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, służącego m.in. do analizy poprawności transakcji rejestrowanych na kasach.

Zmiany w wymaganiach stawianych kasom i drukarkom fiskalnym, a co za tym idzie konieczność zaprojektowania nowych urządzeń, producenci wykorzystali do ulepszenia oferowanego sprzętu. Tak właśnie stało się z kasą fiskalną Novitus NANO Online. Jeden z najpopularniejszych modeli mobilnych kas fiskalnych został wyposażony nie tylko w łączność z CRK, ale też w większe możliwości i lepsze rozwiązania technologiczne.

 

Nowa kasa online – Novitus NANO

Ceniona za swoją ergonomiczność, prostotę obsługi i funkcjonalność, kasa fiskalna online Novitus NANO sprawdzi się w pracy mobilnej i stacjonarnej. Z powodzeniem zastosują ją branże zobowiązane do wymiany kas na urządzenia online’owe w określonych ustawą terminach. Instalacja kasy NANO Online w warsztacie samochodowym, punkcie wulkanizacyjnym, salonie fryzjerskim i kosmetycznym, a nawet w małej gastronomii, firmie budowlanej czy klubie fitness to bardzo dobry wybór.

Lekarze i prawnicy wciąż pamiętają, iż pierwotnie kasa Novitus NANO została zaprojektowana właśnie dla nich. Przez lata była w tych branżach najchętniej wybieranym urządzeniem. Dziś nic się w tym względzie nie zmieniło. W swojej wersji online kasa NANO spełni wszystkie wymagania lekarza i prawnika – lekka, mała, prosta w obsłudze i ergonomiczna, z łatwością mieści się w lekarskiej torbie i adwokackiej teczce.

 

Jeszcze lepsza kasa NANO

Funkcja łączenia z CRK to tylko jedna z wielu nowości w kasie fiskalnej online NANO. Firma Novitus zadbała o wyposażenie urządzenia w procesor o jeszcze większej mocy, ogromną pamięć wewnętrzną i operacyjną czy powiększoną bazę towarową. Kasa online’owa NANO należy do rodziny Novitus Online Power – nowoczesnych urządzeń o wysokiej niezawodności, wyposażonych w system Linux gwarantujący stabilną pracę i możliwości komunikacyjne pozwalające na stworzenie kompletnego stanowiska sprzedażowego.

Warto też zwrócić uwagę na sposób, w jaki kasa online’owa NANO zapewnia łączenie z CRK. W zależności od potrzeb użytkownika, wykorzystuje do tego dostępną sieć. Połączenie może być realizowane przez LAN/Ethernet bądź przez kabel USB łączący kasę z komputerem. W pracy mobilnej natomiast NANO wykorzystuje opcjonalne moduły Wi-Fi, Bluetooth lub modem 3G/LTE.

Kasa fiskalna Novitus NANO Online spełnia wszystkie wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące (Dz. U. z 2018 r. poz. 1206). Jeszcze przed wejściem w życie ustawy nowelizacyjnej pozytywnie przeszła wszystkie testy Głównego Urzędu Miar. Od początku maja 2019 r. posiada ważną homologację i może być z powodzeniem użytkowana jako kasa online’owa.

 

Kasa fiskalna Novitus NANO Online – dowiedz się więcej!

Czytany 829 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 maj 2019 09:15

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online z Wi-Fi dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów Kasy fiskalne online z Wi-Fi dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów

  Małe warsztaty samochodowe, przydomowe „garażowe” działalności – w takich miejscach często najlepszym rozwiązaniem są kasy fiskalne online z Wi-Fi. Sprawdź, jakie opcje masz do wyboru, i poznaj sprawdzone urządzenia online’owe dla mechaników i wulkanizatorów.

 • Kasy fiskalne online dla mechaników – ile kosztują w Warszawie Kasy fiskalne online dla mechaników – ile kosztują w Warszawie

  Wymiana kasy fiskalnej na urządzenie online’owe wiąże się z wydatkiem – patrząc na ceny kas, wydatkiem całkiem sporym. Na szczęście ustawodawca umożliwił branżom wymieniającym kasy skorzystanie z ulgi do 700 zł na urządzenie. Sprawdź, co wziąć pod uwagę określając koszt zakupu kasy fiskalnej online dla mechanika w Warszawie.

 • Sprawdzanie uprawnień serwisanta kas fiskalnych w 2019 r. Sprawdzanie uprawnień serwisanta kas fiskalnych w 2019 r.

  Przedsiębiorca kupujący kasę fiskalną ma spory wybór sprzedawców - wybrany serwis fiskalny towarzyszy mu przez cały okres użytkowania urządzenia. Zanim jednak dokonasz wyboru, sprawdź nowego serwisanta. Dane o jego uprawnieniach znajdziesz w wyszukiwarce prowadzonej przez Krajową Administrację Skarbową, aktualizowanej na podstawie danych przesyłanych przez serwisy główne.

 • Nowe obowiązki serwisów i użytkowników kas fiskalnych w 2019 r. Nowe obowiązki serwisów i użytkowników kas fiskalnych w 2019 r.

  Obecny serwis fiskalny nie spełnia Twoich oczekiwań? W nowym stanie prawnym zmiana serwisanta jest prostsza niż wcześniej! Uprawnienia podmiotu możesz sprawdzić na stronie Ministerstwa Finansów. Poznaj nowe obowiązki serwisantów i właścicieli kas fiskalnych – obejmują cię niezależnie od tego, czy masz urządzenie online’owe, czy tradycyjną kasę.

 • Faktura do paragonu tylko z NIP-em nabywcy od 1 stycznia 2020 r. Faktura do paragonu tylko z NIP-em nabywcy od 1 stycznia 2020 r.

  Ustawa nowelizacyjna została podpisana przez Prezydenta. Nowy warunek dla paragonów, do których ma zostać wystawiona faktura, wejdzie w życie od nowego roku. Sprawdź, jakie kary grożą za niedostosowanie się do zmienionych przepisów i co mają zrobić użytkownicy starszych kas fiskalnych.