wtorek, 18 czerwiec 2019 21:10

Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.

Wiodący producent urządzeń fiskalnych w Polsce – firma Posnet – wprowadza na rynek kolejne kasy online’owe. Tym razem przyszła kolej na najmniejszą kasę fiskalną na rynku. Kasa Posnet Mobile teraz dostępna jest w wersji online, komunikującej się z Centralnym Repozytorium Kas. Doskonała nie tylko do pracy mobilnej, spełnia wszystkie wymagania obowiązujące od 1 maja 2019 r.

Kasa fiskalna Mobile Online sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważna jest mobilność oraz małe gabaryty urządzenia. Ze względu na swoją prostotę obsługi, ergonomiczność, poręczność i funkcjonalność, kasa ta od lat cieszy się zaufaniem lekarzy, prawników, mechaników, fryzjerów, kosmetyczek, wulkanizatorów, a także właścicieli małych lokali gastronomicznych, firm budowlanych, klubów fitness, obiektów noclegowych, parkingów, myjni, szkół jazdy, sprzedawców obwoźnych i małych punktów handlowych.

 

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online

Najnowsze urządzenie online’owe Posnet przesyła dane do systemu CRK z dowolnego miejsca. Wyposażone zostało w nowoczesne interfejsy do komunikacji bezprzewodowej. Kasa Mobile Online dostępna jest z modułem Wi-Fi, Bluetooth lub modemem 3G/LTE. Połącz się z Internetem w sposób, który najbardziej odpowiada potrzebom i możliwościom Twojej działalności! Niezależnie od miejsca prowadzenia sprzedaży, kasa fiskalna online Mobile przesyła dane do CRK w sposób ciągły i automatyczny – tak jak oczekuje tego ustawodawca.

Kasa online’owa Posnet Mobile zapisuje dane w pamięci chronionej. To bezpieczniejsze miejsce niż tradycyjny nośnik danych. W ten sposób kopie dokumentów fiskalnych są dobrze zabezpieczone. Ponadto, jako kasa nowego typu, Mobile Online została wyposażona w ujednolicony protokół komunikacyjny – współpracuje z dowolnym terminalem płatniczym. Instalacja kasy online’owej wiąże się z mniejszą liczbą formalności niż w przypadku tradycyjnych kas.

 

Jaką kasę kupić?

Aż do końca 2023 r. kasa Posnet Mobile będzie dostępna na rynku w dwóch wersjach – online’owej i tradycyjnej z elektroniczną kopią paragonu. Większość podatników ma w tym zakresie wybór. Dotyczy to także branż zobowiązanych przez nowe przepisy do wymiany kas w określonych terminach. Nawet jeśli teraz kupią kasę tradycyjną, przy wymianie urządzenia będą mogli skorzystać z przysługującej im ulgi do 700 zł na kasę.

Warto przy tym pamiętać, iż od 1 maja 2019 r. ulga do 700 zł przysługuje wyłącznie na zakup kasy online’owej. To ważne szczególnie dla podatników rozpoczynających ewidencjonowanie. Jeśli chcą oni skorzystać z ulgi, muszą wybrać kasę online.

 

Więcej o kasach fiskalnych online czytaj w Poradniku

 

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online – zobacz naszą ofertę

Czytany 2297 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 czerwiec 2019 21:16

Artykuły powiązane

 • Kasa fiskalna online a brak internetu – co grozi? Czy mogę sprzedawać? Kasa fiskalna online a brak internetu – co grozi? Czy mogę sprzedawać?

  Awaria, brak zasięgu czy utrudniony dostęp do sieci teleinformatycznej z innych przyczyn – taka sytuacja okazuje się wyjątkowo kłopotliwa dla właścicieli kas fiskalnych online. Czy mogą prowadzić sprzedaż? Czy zostaną ukarani mandatem za brak przesyłu danych do CRK? Sprawdź, jak kwestię – kasa fiskalna online a brak internetu – rozwiązują przepisy!

 • Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich? Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich?

  Wraz z końcem 2022 r. z półek serwisów fiskalnych znikną kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. To dalszy ciąg reformy fiskalnej prowadzonej w Polsce od 2019 roku. Co w praktyce oznacza dla przedsiębiorców? Czy musimy obowiązkowo wymienić urządzenia na kasy online od 2023 r.?

 • Raport fiskalny z kasy online w świetle aktualnych przepisów Raport fiskalny z kasy online w świetle aktualnych przepisów

  Wykonywanie raportu to jeden z podstawowych obowiązków podatników korzystających z kasy lub drukarki fiskalnej. Jak na kwestię raportów fiskalnych wpłynęło pojawienie się na rynku urządzeń online’owych? Czy sporządzenie oznacza wykonanie tego dokumenty czy obligatoryjny jest również jego wydruk?

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!