poniedziałek, 23 wrzesień 2019 19:46

Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Obieg Dokumentów

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Usprawnia komunikację na linii klient-biuro rachunkowe, oszczędza czas księgowego i przedsiębiorcy, zapewnia bezpieczeństwo i szybki dostęp do danych – to SaldeoSMART. Zintegrowany z ponad 30-toma programami księgowymi i ERC, system ten już teraz cieszy się ogromną popularnością wśród księgowych i biur rachunkowych.

Program do odczytywania faktur SaldeoSMART został stworzony przez doświadczonych specjalistów z sektora finansowego. Przez lata pracy doskonale poznali oni specyfikę działalności biur rachunkowych i centrów księgowych, które każdego dnia obsługują dziesiątki, a nawet setki dokumentów. Od lat poszukiwano rozwiązań, które ułatwiłyby księgowym wykonywanie obowiązków i skróciłyby czas pracy. Tak właśnie powstał SaldeoSMART – Pakiet Obieg Dokumentów.

Stanowiący rozszerzenie podstawowej wersji, Pakiet Obieg Dokumentów to rozwiązanie dedykowane biurom rachunkowym i księgowym. Zostało wzbogacone o możliwość konfigurowania obiegu dokumentów dla firmy w ramach elektronicznego archiwum.

 

Jak działa SaldeoSMART – Pakiet Obieg Dokumentów

Program sczytuje potrzebne dane z dokumentów – plików lub skanów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii OCR i zaawansowanych algorytmów system jest wyjątkowo dokładny. SaldeoSMART jest zintegrowany z ponad 30-toma programami księgowymi i ERC – sprawdzi się praktycznie w każdym biurze rachunkowym. Twórcy tego nowoczesnego systemu zadbali o prostotę obsługi – intuicyjny interfejs czyni pracę z programem łatwą, szybką i przyjemną.

Jednym z największych atutów SaldeoSMART Pakiet Obieg Dokumentów, jest możliwość konfigurowania każdej firmy indywidualnie. Dzięki temu biuro rachunkowe może dostosować się do potrzeb swojego klienta. Dla każdego z nich można stworzyć dowolną ilość obiegu dokumentów. Każdy z tych obiegów uwzględnia udział użytkowników po stronie biura rachunkowego i jego klienta. W obiegu dla każdego typu dokumentu tworzyć można poszczególne etapy. SaldeoSMART powstał z myślą o wszystkich użytkownikach – nawet tych najbardziej wymagających!

 

Oszczędność z SaldeoSMART

Wszystkie dokumenty dostępne są w elektronicznym archiwum – można z niego korzystać online 24 h/dobę, z dowolnego miejsca na świecie. Prosta, a zarazem funkcjonalna wyszukiwarka pozwala szybko znaleźć potrzebny dokument – to koniec ery przeglądania dziesiątek teczek i setek segregatorów!

Program SaldeoSMART – Pakiet Obieg Dokumentów to doskonałe narzędzie, dzięki któremu oszczędzisz czas i zwiększysz efektywność pracowników swojego biura księgowego. Zamiast zajmować się ręczną obsługą danych z faktur i innych dokumentów, mogą oni w tym czasie pozyskiwać nowych klientów. To wprost przekłada się na większe zyski biura. SaldeoSMART pozwala na obsługę zarówno mikrofirm, jak i dużych przedsiębiorstw z hierarchią pracowników i różnymi uprawnieniami.

Wybór SaldeoSMART to przede wszystkim usprawnienie i uporządkowanie komunikacji na linii klient-biuro rachunkowe. Wykorzystanie takich nowoczesnych rozwiązań zwiększa atrakcyjność biura w oczach przedsiębiorców. To inwestycja, która przynosi realny zysk.

 

Czytaj też: Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Odczytywanie Dokumentów

Czytany 325 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 wrzesień 2019 19:59

Artykuły powiązane

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Odczytywanie wyciągów bankowych Poznaj bliżej SaldeoSMART – Odczytywanie wyciągów bankowych

  Koniec ze żmudnym przepisywaniem danych o transakcjach z wyciągów bankowych. SaldeoSMART zrobi to automatycznie! Wystarczy mu tylko wyciąg w pliku PDF, z którego sam pobiera dane. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Twojej firmie skorzystanie z usługi SaldeoSMART – Odczytywanie wyciągów bankowych.

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Panel Pracownika Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Panel Pracownika

  Pracownicy twojej firmy pobierają zaliczki? Pracują zdalnie? Poznaj SaldeoSMART – Pakiet Panel Pracownika – moduł funkcjonalnego programu do odczytu dokumentów, przeznaczony do rozliczania zaliczek. Sprawdź, jakie korzyści z zastosowania tego rozwiązania odniesie zarówno przedsiębiorca, jak i pracownik, a nawet księgowy.

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klientem Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klientem

  Zyskaj klientów, dla których liczy się oszczędność czasu i dobra komunikacja, nawet wśród firm spoza najbliższego obszaru! Wszystko dzięki zdalnej komunikacji, jaką umożliwia nowoczesne oprogramowanie SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klient. Poznaj bliżej ten system i korzyści wynikające z zastosowania go w biurze rachunkowym.

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Odczytywanie Dokumentów Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Odczytywanie Dokumentów

  Oszczędza czas, usprawnia i ułatwia obsługę dokumentów w firmie, redukuje koszty, wprowadza w biurze lepszą organizację – to SaldeoSMART Pakiet Odczytywanie Dokumentów. Sprawdź, dlaczego warto go mieć w biurze rachunkowym i w każdym przedsiębiorstwie.

 • Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna! Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna!

  Innowacyjny program do odczytu danych z faktur i wyciągów bankowych zyskał swoją mobilną wersję. Teraz praca z SaldeoSMART jest jeszcze prostsza niż dotychczas! Aplikacja mobilna SaldeoSMART dostępna jest za darmo dla użytkowników i klientów biur rachunkowych.