środa, 25 wrzesień 2019 13:08

Gdzie kupić kasę fiskalną dla mechanika w Warszawie

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Obowiązkowe już od pierwszej sprzedaży – kasy fiskalne online dla mechaników można kupić wyłącznie w serwisie posiadającym odpowiednie uprawnienia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniu sprzedawcy kas online w Warszawie i gdzie znaleźć dobry, profesjonalny serwis.

Rozpoczęcie własnej działalności to dla wielu mechaników ważna decyzja, dzięki której znacznie zwiększają swoje dochody. Podejmując ten krok, należy pamiętać o wymogach określonych przepisami prawa podatkowego. Jednym z takich wymogów jest posiadanie kasy fiskalnej już od pierwszej sprzedaży. Podatnicy świadczący m.in. usługi naprawy pojazdów silnikowych, wymiany opon i kół itp. muszą ewidencjonować sprzedaż za pomocą urządzenia fiskalnego bez względu na wysokość obrotu.

Przepisy, które weszły w życie 1 maja 2019 r., zobowiązują mechaników do posiadania kas fiskalnych online – urządzeń przesyłających dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK).  Użytkownicy modeli poprzedniej generacji – kas fiskalnych z papierową lub elektroniczną kopią paragonu – muszą wymienić swoje kasy na kasy online do końca 2019 r. Kasa fiskalna online dla mechanika stanie się obowiązkowa od 1 stycznia 2020 r.

 

Kasa fiskalna dla mechanika – Warszawa – gdzie kupić?

Uprawnionymi do sprzedaży kas fiskalnych online dla mechaników w Warszawie i nie tylko są wyłącznie serwisanci posiadający ważne legitymacje. Wiarygodność sprzedawcy można sprawdzić w wykazie podmiotów uprawnionych do serwisowania kas danego typu, dostępnym na stronie podatki.gov.pl. Serwis kas fiskalnych w Warszawie, który wybierzemy, będzie towarzyszył mechanikowi przez cały okres użytkowania urządzenia – wykonywał przeglądy techniczne, czynności serwisowe, odczyt pamięci itp.

Wybierając konkretny serwis, warto zwrócić uwagę nie tylko na ważność uprawnień, ale też m.in. na rodzaj asortymentu, kompetencje, wiedzę merytoryczną, kontaktowość (serwis, który nie odbiera telefonów, nieprędko pomoże nam w razie awarii!), podejście do klienta (czy chce koniecznie sprzedać najdroższą kasę, czy stara się rozpoznać potrzeby mechanika i dopasować do nich ofertę?), a także zakres usług dodatkowych. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie, który oferuje też m.in. obsługę terminali płatniczych, sprzedaż i wdrożenie oprogramowania dla firm, inne urządzenia sklepowe, usługi księgowe itp.

 


Tu kupisz kasę fiskalną dla mechanika w Warszawie

BUCHCOM Kasy fiskalne online dla mechaników – Warszawa – to autoryzowany serwis takich producentów kas, jak Posnet, Elzab czy Novitus. Doświadczeni doradcy pomagają znaleźć urządzenie dostosowane do potrzeb danej działalności, fiskalizują, zapewniają szkolenie z obsługi technicznej, podpowiadają, jak uzyskać ulgę do 700 zł na zakup kasy online.

W serwisie kas online BUCHCOM w Warszawie znajdziesz też nowoczesne oprogramowanie dla warsztatów samochodowych, szuflady kasowe, monitory dotykowe i wiele innych urządzeń. Zespół certyfikowanych specjalistów świadczy też profesjonalne usługi księgowe. Misją naszej firmy jest wspieranie niewielkich przedsiębiorstw w dynamicznym rozwoju biznesu.

 

Więcej: Kasy fiskalne online dla mechaników

Czytany 284 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 wrzesień 2019 13:12

Artykuły powiązane

 • Działalność gastronomiczna a stosowanie kas fiskalnych online Działalność gastronomiczna a stosowanie kas fiskalnych online

  Czy cukiernia serwująca lody musi mieć kasę fiskalną online od 1 lipca 2020 r.? A co z piekarnią, która oferuje swoim klientom burgery? Nowe przepisy wprowadzają obowiązek stosowania kas fiskalnych online w stacjonarnych placówkach gastronomicznych. Organy podatkowe w interpretacjach indywidualnych wyjaśniają, jak konkretnie należy rozumieć te wytyczne.

 • Kasy fiskalne 2020: Zmiany w przepisach Kasy fiskalne 2020: Zmiany w przepisach

  Kasy fiskalne online, obowiązkowy numer NIP nabywcy na paragonie, kasy mające postać oprogramowania – sprawdź, które z tych nowości już obowiązują, a na które musimy jeszcze poczekać. Dowiedz się też, jakie kary grożą za nieprzestrzeganie przepisów wprowadzonych od 1 stycznia 2020 r.

 • Pamiętaj o wymianie! Kasa fiskalna online dla mechanika Pamiętaj o wymianie! Kasa fiskalna online dla mechanika

  Wkrótce kasy fiskalne online staną się obowiązkowe dla każdego mechanika. Sprawdź, czym różnią się nowe urządzenia od tradycyjnych kas i na co zwrócić uwagę przy wyborze. Dowiedz się też, do kiedy musisz kupić kasę online’ową i czy możesz skorzystać z ulgi do 700 zł na jej zakup.

 • Jaka kasa online dla warsztatu samochodowego? Jaka kasa online dla warsztatu samochodowego?

  Stacjonarna, a może mała i mobilna? Kasa fiskalna czy drukarka fiskalna? Producenci zapewnili nam naprawdę duży wybór kas online dla warsztatów samochodowych. Sprawdź, czym się kierować przy wyborze urządzenia dostosowanego do potrzeb konkretnej działalności.

 • Kasy fiskalne online z Wi-Fi dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów Kasy fiskalne online z Wi-Fi dla mechaników samochodowych i wulkanizatorów

  Małe warsztaty samochodowe, przydomowe „garażowe” działalności – w takich miejscach często najlepszym rozwiązaniem są kasy fiskalne online z Wi-Fi. Sprawdź, jakie opcje masz do wyboru, i poznaj sprawdzone urządzenia online’owe dla mechaników i wulkanizatorów.