środa, 25 wrzesień 2019 09:18

Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klientem

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Zyskaj klientów, dla których liczy się oszczędność czasu i dobra komunikacja, nawet wśród firm spoza najbliższego obszaru! Wszystko dzięki zdalnej komunikacji, jaką umożliwia nowoczesne oprogramowanie SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klient. Poznaj bliżej ten system i korzyści wynikające z zastosowania go w biurze rachunkowym.

Innowacyjny program do odczytywania dokumentów – SaldeoSMART – dostępny jest w kilku pakietach dostosowanych do potrzeb różnych użytkowników. System ten powstał z myślą o firmach, które każdego miesiąca obsługują wiele faktur, a także o biurach rachunkowych i przedsiębiorcach. To właśnie dla biur księgowych i ich klientów powstał Pakiet Komunikacja z Klientem SaldeoSMART.

SaldeoSMART Pakiet Komunikacja z Klientem upraszcza kontakt na linii przedsiębiorca - księgowy. To oszczędność czasu pracowników dzięki szybkiemu wprowadzaniu faktur, niższe koszty bieżącej obsługi klienta, a także możliwość nawiązania współpracy z klientami spoza najbliższego okręgu dzięki zdalnej komunikacji.

 

SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klientem

Założeniem twórców programu jest maksymalne uproszczenie pracy i komunikacji. Klient biura wystawia faktury bezpośrednio w SaldeoSMART – skąd importuje się je bezpośrednio do systemu księgowego. Dokumenty papierowe klient wygodnie skanuje – program odczytuje odpowiednie dane. W ten sposób powstaje elektroniczna baza faktur i nie tylko, dostępna 24 h/dobę dla przedsiębiorcy i biura rachunkowego.

Pakiet Komunikacja z Klientem SaldeoSMART umożliwia przesyłanie rozliczeń każdego miesiąca. W ten sposób powstaje historia wyników firmy, prezentowana m.in. w czytelnych, graficznych wykresach. Automatyczne powiadomienia mailowe dbają o to, by klient m.in. terminowo rozliczał się z podatków. Program ma wydzieloną przestrzeń dotycząca akt osobowych pracowników.

 

Kadry w SaldeoSMART – e-teczki pracownicze

Od 2019 r. dokumentację pracowniczą można przechowywać w formie elektronicznej. SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klientem został dostosowany do tych korzystnych zmian w przepisach. E-akta pracownicze podzielone są na teczki: A, B, C i D, dla każdego pracownika tworzone osobno. Uporządkowane archiwum dokumentów kadrowych oszczędza czas i ułatwia pracę – dostępne jest online. Administrator konta może udostępnić pracownikom podgląd własnej teczki.

Warto też wspomnieć o funkcjonalnym module KASA, stworzonym z myślą o biurach rachunkowych oraz firmach, które samodzielnie prowadzą kasę. Program umożliwia m.in. wystawianie dokumentów KP i KW, generowanie raportów kasowych według poszczególnych walut w kasie itp. Dostęp do modułu KASA zyskuje zarówno przedsiębiorca, jak i biuro rachunkowe.

 

Korzyści z SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klientem

Oszczędność czasu i pracy, szybki dostęp do dokumentów 24 h/dobę, nawet po oddaniu dokumentów do biura, mniejsze koszty związane z bieżącą obsługą klienta, błyskawiczna komunikacja i szybki przepływ informacji o rozliczeniu, kontrola terminów płatności ZUS i podatków wraz z przypomnieniami – to tylko niektóre z wielu zalet programu SaldeoSMART – Pakiet Komunikacja z Klientem. Wypróbuj go już dziś i zwiększ atrakcyjność oferty swojego biura rachunkowego!

 

Czytaj też: Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Obieg Dokumentów

Czytany 327 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 wrzesień 2019 09:22

Artykuły powiązane

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Odczytywanie wyciągów bankowych Poznaj bliżej SaldeoSMART – Odczytywanie wyciągów bankowych

  Koniec ze żmudnym przepisywaniem danych o transakcjach z wyciągów bankowych. SaldeoSMART zrobi to automatycznie! Wystarczy mu tylko wyciąg w pliku PDF, z którego sam pobiera dane. Sprawdź, jakie korzyści przyniesie Twojej firmie skorzystanie z usługi SaldeoSMART – Odczytywanie wyciągów bankowych.

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Panel Pracownika Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Panel Pracownika

  Pracownicy twojej firmy pobierają zaliczki? Pracują zdalnie? Poznaj SaldeoSMART – Pakiet Panel Pracownika – moduł funkcjonalnego programu do odczytu dokumentów, przeznaczony do rozliczania zaliczek. Sprawdź, jakie korzyści z zastosowania tego rozwiązania odniesie zarówno przedsiębiorca, jak i pracownik, a nawet księgowy.

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Obieg Dokumentów Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Obieg Dokumentów

  Usprawnia komunikację na linii klient-biuro rachunkowe, oszczędza czas księgowego i przedsiębiorcy, zapewnia bezpieczeństwo i szybki dostęp do danych – to SaldeoSMART. Zintegrowany z ponad 30-toma programami księgowymi i ERC, system ten już teraz cieszy się ogromną popularnością wśród księgowych i biur rachunkowych.

 • Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Odczytywanie Dokumentów Poznaj bliżej SaldeoSMART – Pakiet Odczytywanie Dokumentów

  Oszczędza czas, usprawnia i ułatwia obsługę dokumentów w firmie, redukuje koszty, wprowadza w biurze lepszą organizację – to SaldeoSMART Pakiet Odczytywanie Dokumentów. Sprawdź, dlaczego warto go mieć w biurze rachunkowym i w każdym przedsiębiorstwie.

 • Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna! Aplikacja mobilna SaleoSMART – już dostępna!

  Innowacyjny program do odczytu danych z faktur i wyciągów bankowych zyskał swoją mobilną wersję. Teraz praca z SaldeoSMART jest jeszcze prostsza niż dotychczas! Aplikacja mobilna SaldeoSMART dostępna jest za darmo dla użytkowników i klientów biur rachunkowych.