Kasa fiskalne online dla mechaników

 

Nowe przepisy weszły w życie!

Już dziś KUP kasę fiskalną online dla mechanika!

 

Jeśli zajmujesz się naprawą pojazdów silnikowych i motorowerów, bądź świadczysz usługi wulkanizacyjne, kasę fiskalną online musisz mieć już od 1 stycznia 2020 r.! Te innowacyjne urządzenia już są na półkach serwisów fiskalnych – gotowe do zakupu. Choć w istotny sposób unowocześniona, kasa online’owe jest tak samo prosta w obsłudze, jak obecne urządzenia. Wyróżnia się nowoczesnością i zwiększonym bezpieczeństwem danych. Wysyła informacje o transakcjach do CRK i współpracuje z każdym terminalem płatniczym!

Kasy fiskalne online od kiedy – dla mechanika?

 

Kasy fiskalne online dla mechaników – brzmi ciekawie, i taka też jest nowa zmiana przygotowana przez ustawodawcę. Zmodernizowane urządzenia ąrównie proste w obsłudze jak te tradycyjne. Zostały też wyposażone z zupełnie nowe funkcje. Bezpiecznie przechowują dane w pamięci chronionej. Drukują nr NIP nabywcy na paragonie. Współpracują z każdym terminalem.

 

 

 

Według nowych przepisów, mechanicy i wulkanizatorzy muszą wymienić kasy na online’owe do dnia 31 grudnia 2019 r. Pozostało już niewiele czasu na dopełnienie wszystkich formalności.

 

Kasa fiskalna u mechanika od pierwszej sprzedaży?

 

Masz już kasę fiskalną? Jako mechanik lub wulkanizator urządzenie to musisz stosować już od pierwszej sprzedaży! Nie obowiązuje Cię limit do zwolnienia podmiotowego z kas. Nie możesz też korzystać z większości innych zwolnień. Jeśli planujesz świadczenie usług naprawy pojazdów silnikowych lub usług wymiany opon i kół, musisz wprowadzić kasę w warsztacie jeszcze przed przyjęciem pierwszego klienta.

 

Ulga na zakup kasy online dla mechanika?

 

Zakup nowej kasy i wiążący się z tym wydatek Cię przeraża? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Branże zobligowane do wymiany urządzeń mogą skorzystać z ulgi na kasę – do 700 zł za każdą kasę online'ową. Odliczenia możesz dokonać nawet wtedy, gdy już wcześniej z niego skorzystałeś. Pomyśl, ile zaoszczędzisz! To przywilej dostępny tylko dla branż wymieniających kasy na online’owe!