poniedziałek, 20 styczeń 2020 13:30

POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.

Wiodący producent urządzeń fiskalnych – Posnet – już od lat znany jest z nowatorskich rozwiązań, wychodzących naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców. Fiskalny terminal płatniczy Pospay to pierwsze tego typu urządzenie na rynku. Spełnia jednocześnie funkcje kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Nie bez przyczyny fiskalny terminal płatniczy w rekordowym tempie zyskał popularność w polskich firmach.

 

Innowacja Handlu 2019 r. – nagroda dla Pospay Online

Każdego roku na targach RetailShow przyznawane są wyróżniania dla najlepszych prezentowanych tam urządzeń, produktów oraz usług. To właśnie wtedy Pospay Online został po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności. Docenili go nie tylko uczestnicy targów, ale też jury konkursu Innowacja Handlu.

Doceniono nie tylko nowoczesność i atrakcyjny wygląd fiskalnego terminala płatniczego Pospay, ale też jego wielofunkcyjność. To urządzenie, które przyjmuje płatności wszystkimi rodzajami kart. Małe i mobilne, pozwala maksymalnie oszczędzić przestrzeń na stanowisku kasjerskim. Sprawdza się w wielu branżach i zawodach, m.in. w gastronomii, małych i średnich punktach handlowych, warsztatach samochodowych i wulkanizacyjnych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, klubach fitness, obiektach noclegowych i wielu innych.

To nie pierwsza nagroda dla Pospay w tym roku. Wcześniej to nowoczesne urządzenie zdobyło już tytuł Innowacji Roku 2019 r.

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay

Pospay Online spełnia wszystkie wymagania określone przez najnowsze przepisy. Przesyła dane o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Z powodzeniem mogą go więc wprowadzić do swoich działalności m.in. mechanicy i wulkanizatorzy. To świetna propozycja także dla przedsiębiorców, którzy do tej pory jeszcze nie oferowali w swoich punktach handlowych czy usługowych opcji płatności kartą.

 


BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa to autoryzowany dealer i serwis urządzeń fiskalnych Posnet. Bardzo duży wybór kas i drukarek fiskalnych pozwala każdemu znaleźć tutaj rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Doświadczeni serwisanci BUCHCOM nie tylko pomagają wybrać odpowiednie urządzenie, ale też szkolą z jego obsługi, pomagają w dopełnieniu formalności, zapewniają fiskalizację i kompleksową opiekę posprzedażową. BUCHCOM to też biuro rachunkowe w Warszawie – pracujący tu księgowi są doskonale zaznajomieni ze zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego, także w zakresie kas fiskalnych.

Zespół serwisantów BUCHCOM oferuje też sprzedaż oprogramowania dla firm, wdrożenia systemów sprzedaży, szkolenia z obsługi dla pracowników itd. W ofercie także urządzenia sklepowe: wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych i wiele innych.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 184 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 16:26

Artykuły powiązane

 • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

  Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie! Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie!

  Już jest! Jedna z najchętniej wybieranych średnich kas fiskalnych teraz dostępna w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Posnet BINGO Online, podobnie jak jej poprzedniczki wyróżnia się niezawodnością, solidnością i funkcjonalnością. Sprawdź, w jakich firmach sprawdzi się najlepiej.

 • Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji

  Wymień Pospay na ONLINE za 99 zł! Taka promocja tylko w Posnecie. Sprawdź, kto może skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty i na czym polega akcja. Dowiedz się też, dlaczego warto kupić Pospay – nowoczesne urządzenie będące unikalnym połączeniem drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.

 • Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży! Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży!

  Już jest! Połączenie kasy i drukarki fiskalnej z nowoczesnym terminalem płatniczym to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla mobilnych sprzedawców. Sprawdzi się w różnych typach działalności. Dzięki niemu oszczędzisz, ograniczysz formalności do minimum i ułatwisz sobie pracę! Sprawdź, co zyskasz z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay.