poniedziałek, 20 styczeń 2020 13:30

POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.

Wiodący producent urządzeń fiskalnych – Posnet – już od lat znany jest z nowatorskich rozwiązań, wychodzących naprzeciw potrzebom polskich przedsiębiorców. Fiskalny terminal płatniczy Pospay to pierwsze tego typu urządzenie na rynku. Spełnia jednocześnie funkcje kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Nie bez przyczyny fiskalny terminal płatniczy w rekordowym tempie zyskał popularność w polskich firmach.

 

Innowacja Handlu 2019 r. – nagroda dla Pospay Online

Każdego roku na targach RetailShow przyznawane są wyróżniania dla najlepszych prezentowanych tam urządzeń, produktów oraz usług. To właśnie wtedy Pospay Online został po raz pierwszy zaprezentowany szerszej publiczności. Docenili go nie tylko uczestnicy targów, ale też jury konkursu Innowacja Handlu.

Doceniono nie tylko nowoczesność i atrakcyjny wygląd fiskalnego terminala płatniczego Pospay, ale też jego wielofunkcyjność. To urządzenie, które przyjmuje płatności wszystkimi rodzajami kart. Małe i mobilne, pozwala maksymalnie oszczędzić przestrzeń na stanowisku kasjerskim. Sprawdza się w wielu branżach i zawodach, m.in. w gastronomii, małych i średnich punktach handlowych, warsztatach samochodowych i wulkanizacyjnych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, klubach fitness, obiektach noclegowych i wielu innych.

To nie pierwsza nagroda dla Pospay w tym roku. Wcześniej to nowoczesne urządzenie zdobyło już tytuł Innowacji Roku 2019 r.

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay

Pospay Online spełnia wszystkie wymagania określone przez najnowsze przepisy. Przesyła dane o transakcjach do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Z powodzeniem mogą go więc wprowadzić do swoich działalności m.in. mechanicy i wulkanizatorzy. To świetna propozycja także dla przedsiębiorców, którzy do tej pory jeszcze nie oferowali w swoich punktach handlowych czy usługowych opcji płatności kartą.

 


BUCHCOM Kasy fiskalne Warszawa to autoryzowany dealer i serwis urządzeń fiskalnych Posnet. Bardzo duży wybór kas i drukarek fiskalnych pozwala każdemu znaleźć tutaj rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom i oczekiwaniom. Doświadczeni serwisanci BUCHCOM nie tylko pomagają wybrać odpowiednie urządzenie, ale też szkolą z jego obsługi, pomagają w dopełnieniu formalności, zapewniają fiskalizację i kompleksową opiekę posprzedażową. BUCHCOM to też biuro rachunkowe w Warszawie – pracujący tu księgowi są doskonale zaznajomieni ze zmieniającymi się przepisami prawa podatkowego, także w zakresie kas fiskalnych.

Zespół serwisantów BUCHCOM oferuje też sprzedaż oprogramowania dla firm, wdrożenia systemów sprzedaży, szkolenia z obsługi dla pracowników itd. W ofercie także urządzenia sklepowe: wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, kolektory danych i wiele innych.

 

Kasy fiskalne Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 243 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 styczeń 2020 16:26

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych! POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

 • Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego teraz dostępne jest także w wersji online – przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online błyskawicznie zdobył dwie prestiżowe nagrody. Ceniony za funkcjonalność, sprawdzi się w mniejszych sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

 • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

  Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie! Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie!

  Już jest! Jedna z najchętniej wybieranych średnich kas fiskalnych teraz dostępna w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Posnet BINGO Online, podobnie jak jej poprzedniczki wyróżnia się niezawodnością, solidnością i funkcjonalnością. Sprawdź, w jakich firmach sprawdzi się najlepiej.