piątek, 24 styczeń 2020 09:41

Subiekt 123 – już dostępny w językach ukraińskim i rosyjskim

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

InsERT po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. Tym razem wprowadzono dwie nowe wersje językowe programu do wystawiania faktur Subiekt 123 – ukraińską i rosyjską. Dzięki temu rozwiązaniu, właściciele firm i pracownicy zza wschodniej granicy mogą pracować jeszcze efektywniej.

Każdego roku do Polski imigruje coraz większa liczba osób zza wschodniej granicy. Przeważającą część stanowią Ukraińcy – szacuje się, iż obecnie przebywa ich w Polsce ponad 1,2 mln. Rzadziej na przeprowadzkę decydują się Rosjanie, choć liczba osób mówiących po rosyjsku również rośnie. Zarówno Ukraińcy, jak i Rosjanie są w Polsce cenionymi pracownikami. Zatrudniani także do prac biurowych, zyskali obecnie możliwość jeszcze sprawniejszego posługiwania się programami InsERT.

 

Subiekt 123 po ukraińsku i rosyjsku

Producent oprogramowania do fakturowania Subiekt 123 – firma InsERT – wyszedł naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw. Obecnie ten prosty, a przy tym wyjątkowo funkcjonalny program dostępny jest także w rosyjskiej i ukraińskiej wersji językowej. Skorzystanie z tych wersji nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami – są one dostępne w ramach podstawowej licencji. Jednocześnie uruchomiono dwie nowe wersje językowe strony subiekt123.pl – tak by Ukraińcy i Rosjanie jeszcze łatwiej mogli korzystać z możliwości programu.

Generowane za pomocą programu Subiekt 123 dokumenty wystawiane są w języku polskim. Spełniają też wszystkie wymogi określone polskimi przepisami. Imigranci zza wschodniej granicy to nie tylko pracownicy polskich przedsiębiorstw. Ponad 3 tys. Ukraińców prowadzi w naszym kraju własne firmy – sklepy, lokale gastronomiczne, punkty usługowe, a także zupełnie niekonwencjonalne start-upy. Subiekt 123 w wersjach ukraińskiej i rosyjskiej powstał z myślą zarówno o przedsiębiorcach, jak też ich pracownikach.

 

Program do prowadzenia sprzedaży

Subiekt 123 to przyjemny w obsłudze, prosty program do wystawiania faktur, dostępny online po zalogowaniu się do systemu udostępnianego przez InsERT. Pozwala w łatwy sposób generować dokumenty, przechowuje informacje o towarach i usługach oraz kontrahentach, pozwala na tworzenie różnego rodzaju zestawień, a także generowanie plików JPK_VAT i JPK_FA. Jedną z jego największych zalet jest integracja z wieloma dostępnymi na rynku drukarkami fiskalnymi.

 


 

BUCHCOM Oprogramowanie InsERT Warszawa to autoryzowany partner i punkt serwisowy InsERT. Zespół doświadczonych specjalistów nie tylko doradza w zakresie wyboru rozwiązania optymalnie trafiającego w potrzeby konkretnego klienta, ale też zapewnia kompleksowe wdrożenie i profesjonalne szkolenie pracowników z obsługi programów. Oprócz oprogramowania dla firm, BUCHCOM ofertuje też sprzedaż i serwis kas fiskalnych, w tym kas online, czytników kodów kreskowych, wag elektronicznych i innych urządzeń sklepowych, zawieranie korzystnych umów na obsługę terminali płatniczych itp. BUCHCOM to też doświadczone biuro rachunkowe, zawsze doskonale zaznajomione z aktualnymi przepisami prawa podatkowego.

 

Oprogramowanie dla firm Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 388 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 styczeń 2020 09:46

Artykuły powiązane

  • Subiekt 123 – nowy program do fakturowania online Subiekt 123 – nowy program do fakturowania online

    Już jest – można go testować bezpłatnie aż do końca stycznia 2017 roku! Program do obsługi sprzedaży Subiekt 123 to odpowiedź firmy InsERT na bieżące potrzeby polskich przedsiębiorców. Prosty, intuicyjny i pracujący online, program Subiekt 123 pozwala na modułową rozbudowę, dzięki czemu rośnie wraz z rozwojem biznesu.