piątek, 13 maj 2022 22:24

Zamień mikroSubiekta na program Subiekt123 – teraz zupełnie za darmo!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Znany i od lat ceniony mikroSubiekt zyskał sobie wielu zadowolonych użytkowników. Ma jednak godnego następcę – to prosty i funkcjonalny program do fakturowania Subiekt123. Poznaj zalety tego wyjątkowo praktycznego systemu i zamień mikroSubiekta na Subiekta 123!

Wiodący producent oprogramowania dla firm – InsERT – z okazji 30-lecia istnienia przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę. Każdy posiadacz programu mikroSubiekt otrzyma kod licencji, dzięki któremu bezpłatnie wymieni swój stary system na Subiekta 123. Z oprogramowania będzie mógł za darmo korzystać przez 12 miesięcy.

 

Zamień mikroSubiekta na Subiekta 123 za darmo

Subiekt 123 to funkcjonalna aplikacja webowa z nowoczesnym interfejsem. Służy do wystawiania faktur, paragonów i innych dokumentów handlowych online, zarządzania sprzedażą, tworzenia i edytowania kartotek towarów i klientów itd.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zamianę mikroSubiekta na Subiekta 123, dodatkowo będą mogli wzbogacić swój program o bezpłatny moduł fiskalizacja. Pozwala on na swobodne drukowanie paragonów za pośrednictwem drukarki fiskalnej.

Program do fakturowania mikroSubiekt będzie aktualizowany tylko do końca 2022 r. Od 1 stycznia 2023 r. nowe wersje systemu przestaną się ukazywać. To więc najlepszy moment na zamianę mikroSubiekta na Subiekta 123.

 

Integracja Subiekta 123 z e-księgowością

Program do fakturowania Subiekt 123 pozwala na sprawne przeniesienie dokumentów do Portalu Biura. To innowacyjne narzędzie zapewnione przez InsERT, usprawniające zdalną komunikację pomiędzy przedsiębiorcą a biurem rachunkowym. To najnowocześniejsze wydanie e-księgowości, znacząco ułatwiające przesyłanie faktur, umów, raportów i innych danych. Księgowy pracuje w systemie takim jak np. Rachmistrz nexo dla uproszczonej księgowości czy Rewizor nexo dla księgowości pełnej. Wszystko odbywa się w sposób zautomatyzowany, a kanałem komunikacji jest właśnie Portal Biura.

Zarówno Subiekt 123, jak i Portal Biura dostępne są również w wersjach mobilnych. To dla użytkownika znaczące ułatwienie. Fakturę wystawi w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Z łatwością też prześle dokument do biura rachunkowego, np. robiąc zdjęcie faktury zakupowej i wgrywając od razu do Portalu Biura.

 

Integracja Subiekta 123 z drukarkami fiskalnymi

Dostępny bezpłatnie w ramach wymiany mikroSubiekta na Subiekta 123 moduł fiskalizacja pozwala na zintegrowanie systemu z drukarką fiskalną i sprawne rejestrowanie sprzedaży. Sprawdzone drukarki do współpracy z Subiektem 123 to:

Posnet TEMO HS

Posnet TEMO Online

Posnet TRIO Online

Te nowoczesne urządzenia znacząco ułatwiają ewidencjonowanie sprzedaży. Wyróżniają się przy tym niezawodnością i wytrzymałością – nawet przy intensywnej eksploatacji.

Jeśli wciąż użytkujesz mikroSubiekta, zamień swój stary program na nowego Subiekta 123. To system stale aktualizowany i udoskonalany pod kątem potrzeb przedsiębiorców. Sprzedaż z tym narzędziem stanie się jeszcze efektywniejsza!

 

Drukarki fiskalne Warszawa - zobacz naszą ofertę!

Czytany 750 razy

Artykuły powiązane

 • Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF! Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF!

  Już na pół roku czynni podatnicy VAT obowiązkowo rozpoczną korzystanie z KSeF. Choć termin ten może wydawać się odległy, warto już teraz przygotować się na zmiany. Korzystasz z programów takich jak Subiekt GT, Subiekt nexo czy Subiekt 123? Sprawdź, jak będzie wyglądać faktura ustrukturyzowana w programach InsERT!

 • Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award! Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award!

  Oprogramowania dla firm InsERT cieszy się niesłabnącą popularnością. Znany i ceniony producent od lat jest też doceniany przez ekspertów z branży. Dowodzi tego chociażby zakwalifikowanie do finału HRA Star Award – prestiżowego konkursu organizowanego w ramach konferencji Strategie HR. Sprawdź, czym wyróżnił się InsERT!

 • Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

  Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.

 • InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę! InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę!

  Prosty, przyjazny i w przystępnej cenie. MikroSubiekt to program do ewidencjonowania sprzedaży, który miał wielu zwolenników wśród małych przedsiębiorców. Miał – ponieważ producent systemu, firma InsERT, kończy sprzedaż tego produktu 30 września 2022 r. Obecni użytkownicy mikroSubiekta mogą jednak bezpłatnie przejść na najnowszą wersję innego programu, to ostatni dobry moment na przeprowadzenie tej zmiany.