piątek, 10 kwiecień 2020 11:23

POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 

Podczas gdy rząd wprowadza co raz to nowe obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa, każdy z nas może zrobić wiele, by ochronić siebie i swoich klientów. Zapewnienie nabywcom opcji płatności kartą to obecnie standard w sklepach i wszelkiego rodzaju lokalach usługowych. Nawet najmniejsze punkty decydują się na wprowadzenie terminala płatniczego. W dobie coraz większej liczby zachorowań na koronawirusa COVID-10 stało się to szczególnie ważne.

 

Transakcje bezgotówkowe a bezpieczeństwo

Już od początku trwania epidemii specjaliści i rządzący zachęcają do zachowania maksymalnych środków ostrożności. Ograniczenie kontaktu, powstrzymywanie się od podawania rąk, zaostrzona higiena, ale też możliwie całkowita rezygnacja z używania gotówki – to podstawowe zasady obrony przed groźnym wirusem. Zwiększono nawet limit transakcji zbliżeniowych z 50 zł do 100 zł. Teraz można zapłacić bez konieczności wprowadzania PIN-u nawet za zakupy o wartości 100 zł.

Płatności bezgotówkowe rekomenduje nie tylko polski rząd, ale nawet Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) czy Komisja Nadzoru Bankowego. Sprawa jest prosta: na banknotach i monetach mogą znajdować się wirusy. Płatność za pomocą karty czy urządzenia mobilnego jest o wiele bezpieczniejsza!

Transakcje bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu nie tylko z gotówką, ale też z ladą i innymi miejscami, gdzie może przebywać koronawirus. Łatwiej też zachować bezpieczną odległość między klientem a sprzedawcą.

 

Bezpieczne transakcje z POSPAY Online

Przedsiębiorcy mają dziś do wyboru nowoczesne rozwiązania z zakresu płatności elektronicznych. Jednym z nich jest POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Dla firmy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba już od podstaw wyposażać stanowiska sprzedażowego, ponieważ POSPAY Online to kompletny system POS. Dzięki małym gabarytom z powodzeniem mieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim.

Z fiskalnym terminalem płatniczym POSPAY Online oszczędzisz też na kosztach związanych z podpisywaniem osobnych umów z operatorem usług elektronicznych. Całą obsługę zapewnia Posnet – nie tylko w zakresie obsługi płatności bezgotówkowych, ale też połączenia z siecią teleinformatyczną.

Fiskalny terminal płatniczy realizuje transakcje wszystkimi kartami płatniczymi, a także płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Samsung Pay, Android Pay oraz Apple Pay. Ewidencjonuje sprzedaż zarówno w trybie kasowym jako autonomiczne urządzenie, jak i w trybie drukarkowym za pośrednictwem systemu sprzedaży. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje przez długi czas bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa to autoryzowany dealer Posnet. Zapewnia pełną obsługę sprzedaży kas i drukarek fiskalnych, w tym fiskalnego terminala płatniczego Pospay. W sprzedaży także m.in. oprogramowanie dla firm, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe i wiele innych urządzeń. Doświadczeni serwisanci nie tylko doradzają, ale też instalują i wdrażają rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa zapewnia kompleksową opiekę posprzedażową, w tym m.in. okresowe przeglądy techniczne kas fiskalnych.

BUCHCOM to też profesjonalne biuro rachunkowe. Certyfikowani księgowi specjalizują się w obsłudze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis i biuro księgowe BUCHCOM to kompleksowa obsługa firmy w jednym miejscu – zawsze rzetelnie, terminowo i w zgodzie z potrzebami Twojej działalności!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

Czytany 119 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 kwiecień 2020 11:34

Artykuły powiązane

 • POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych! POSPAY Online – nowy wymiar płatności bezgotówkowych!

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i nowoczesnego terminala płatniczego to rozwiązanie, na które wszyscy czekali! Poznaj możliwości POSPAY Online – fiskalnego terminala płatniczego najnowszej generacji. Sprawdź, czy sprawdzi się w twojej działalności!

 • POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE! POSPAY – fiskalny terminal płatniczy gotowy na sezon ONLINE!

  Już jest! Ceniony za niezawodność i wielofunkcyjność, fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online. Tak prosty w obsłudze jak wersja z elektroniczną kopią paragonu EJ, został udoskonalony i wzbogacony o nowe możliwości. Sprawdź atrakcyjną ofertę cenową od Posnet!

 • Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet Już jest! POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy od Posnet

  Innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego teraz dostępne jest także w wersji online – przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online błyskawicznie zdobył dwie prestiżowe nagrody. Ceniony za funkcjonalność, sprawdzi się w mniejszych sklepach oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

 • POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019 POSPAY Online – Innowacja Handlu 2019

  Po raz pierwszy zaprezentowany na targach RetailShow i od razu wyróżniony prestiżową nagrodą – fiskalny terminal płatniczy Pospay zdobył tytuł Innowacji Handlu 2019 r. To już nie pierwsza taka nagroda dla Pospay w tym roku. Sprawdź, za co jury postanowiło wyróżnić to nowoczesne urządzenie i gdzie można je kupić.

 • Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

  Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.