piątek, 10 kwiecień 2020 11:23

POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 

Podczas gdy rząd wprowadza co raz to nowe obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa, każdy z nas może zrobić wiele, by ochronić siebie i swoich klientów. Zapewnienie nabywcom opcji płatności kartą to obecnie standard w sklepach i wszelkiego rodzaju lokalach usługowych. Nawet najmniejsze punkty decydują się na wprowadzenie terminala płatniczego. W dobie coraz większej liczby zachorowań na koronawirusa COVID-10 stało się to szczególnie ważne.

 

Transakcje bezgotówkowe a bezpieczeństwo

Już od początku trwania epidemii specjaliści i rządzący zachęcają do zachowania maksymalnych środków ostrożności. Ograniczenie kontaktu, powstrzymywanie się od podawania rąk, zaostrzona higiena, ale też możliwie całkowita rezygnacja z używania gotówki – to podstawowe zasady obrony przed groźnym wirusem. Zwiększono nawet limit transakcji zbliżeniowych z 50 zł do 100 zł. Teraz można zapłacić bez konieczności wprowadzania PIN-u nawet za zakupy o wartości 100 zł.

Płatności bezgotówkowe rekomenduje nie tylko polski rząd, ale nawet Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) czy Komisja Nadzoru Bankowego. Sprawa jest prosta: na banknotach i monetach mogą znajdować się wirusy. Płatność za pomocą karty czy urządzenia mobilnego jest o wiele bezpieczniejsza!

Transakcje bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu nie tylko z gotówką, ale też z ladą i innymi miejscami, gdzie może przebywać koronawirus. Łatwiej też zachować bezpieczną odległość między klientem a sprzedawcą.

 

Bezpieczne transakcje z POSPAY Online

Przedsiębiorcy mają dziś do wyboru nowoczesne rozwiązania z zakresu płatności elektronicznych. Jednym z nich jest POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Dla firmy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba już od podstaw wyposażać stanowiska sprzedażowego, ponieważ POSPAY Online to kompletny system POS. Dzięki małym gabarytom z powodzeniem mieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim.

Z fiskalnym terminalem płatniczym POSPAY Online oszczędzisz też na kosztach związanych z podpisywaniem osobnych umów z operatorem usług elektronicznych. Całą obsługę zapewnia Posnet – nie tylko w zakresie obsługi płatności bezgotówkowych, ale też połączenia z siecią teleinformatyczną.

Fiskalny terminal płatniczy realizuje transakcje wszystkimi kartami płatniczymi, a także płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Samsung Pay, Android Pay oraz Apple Pay. Ewidencjonuje sprzedaż zarówno w trybie kasowym jako autonomiczne urządzenie, jak i w trybie drukarkowym za pośrednictwem systemu sprzedaży. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje przez długi czas bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa to autoryzowany dealer Posnet. Zapewnia pełną obsługę sprzedaży kas i drukarek fiskalnych, w tym fiskalnego terminala płatniczego Pospay. W sprzedaży także m.in. oprogramowanie dla firm, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe i wiele innych urządzeń. Doświadczeni serwisanci nie tylko doradzają, ale też instalują i wdrażają rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa zapewnia kompleksową opiekę posprzedażową, w tym m.in. okresowe przeglądy techniczne kas fiskalnych.

BUCHCOM to też profesjonalne biuro rachunkowe. Certyfikowani księgowi specjalizują się w obsłudze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis i biuro księgowe BUCHCOM to kompleksowa obsługa firmy w jednym miejscu – zawsze rzetelnie, terminowo i w zgodzie z potrzebami Twojej działalności!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

Czytany 1297 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 kwiecień 2020 11:34

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty! Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty!

  Zgodnie z zapisami Polskiego Ładu do dnia 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy mieli zintegrować dwa wykorzystywane w firmach urządzenia: kasę fiskalną online i terminal płatniczy. Kilka tygodni temu Ministerstwo Finansów podjęło jednak decyzję, że termin ten zostanie przesunięty.

 • Kasy fiskalne w 2022 r. – jakie kary za brak płatności bezgotówkowej i integracji z terminalem? Kasy fiskalne w 2022 r. – jakie kary za brak płatności bezgotówkowej i integracji z terminalem?

   

  Od 1 stycznia 2022 r. każdy przedsiębiorca, który ewidencjonuje sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej, musi zapewnić klientom opcję płatności bezgotówkowej. Z kolei z początkiem lipca zacznie obowiązywać wymóg integracji kasy z terminalem dla właścicieli urządzeń online. Jakie konsekwencje poniosą podatnicy, którzy nie dostosują się do tych obowiązków?

   

 • Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.? Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.?

  Przedsiębiorcy powoli oswajają się ze zmianami, które wprowadził Polski Ład. W zapisach ustawy z 29 października 2021 r. znajdziemy też nowości istotne dla właścicieli urządzeń fiskalnych. Polski Ład a kasy fiskalne – co się zmieniło w 2022 r.?