piątek, 10 kwiecień 2020 11:23

POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 

Podczas gdy rząd wprowadza co raz to nowe obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa, każdy z nas może zrobić wiele, by ochronić siebie i swoich klientów. Zapewnienie nabywcom opcji płatności kartą to obecnie standard w sklepach i wszelkiego rodzaju lokalach usługowych. Nawet najmniejsze punkty decydują się na wprowadzenie terminala płatniczego. W dobie coraz większej liczby zachorowań na koronawirusa COVID-10 stało się to szczególnie ważne.

 

Transakcje bezgotówkowe a bezpieczeństwo

Już od początku trwania epidemii specjaliści i rządzący zachęcają do zachowania maksymalnych środków ostrożności. Ograniczenie kontaktu, powstrzymywanie się od podawania rąk, zaostrzona higiena, ale też możliwie całkowita rezygnacja z używania gotówki – to podstawowe zasady obrony przed groźnym wirusem. Zwiększono nawet limit transakcji zbliżeniowych z 50 zł do 100 zł. Teraz można zapłacić bez konieczności wprowadzania PIN-u nawet za zakupy o wartości 100 zł.

Płatności bezgotówkowe rekomenduje nie tylko polski rząd, ale nawet Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) czy Komisja Nadzoru Bankowego. Sprawa jest prosta: na banknotach i monetach mogą znajdować się wirusy. Płatność za pomocą karty czy urządzenia mobilnego jest o wiele bezpieczniejsza!

Transakcje bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu nie tylko z gotówką, ale też z ladą i innymi miejscami, gdzie może przebywać koronawirus. Łatwiej też zachować bezpieczną odległość między klientem a sprzedawcą.

 

Bezpieczne transakcje z POSPAY Online

Przedsiębiorcy mają dziś do wyboru nowoczesne rozwiązania z zakresu płatności elektronicznych. Jednym z nich jest POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Dla firmy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba już od podstaw wyposażać stanowiska sprzedażowego, ponieważ POSPAY Online to kompletny system POS. Dzięki małym gabarytom z powodzeniem mieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim.

Z fiskalnym terminalem płatniczym POSPAY Online oszczędzisz też na kosztach związanych z podpisywaniem osobnych umów z operatorem usług elektronicznych. Całą obsługę zapewnia Posnet – nie tylko w zakresie obsługi płatności bezgotówkowych, ale też połączenia z siecią teleinformatyczną.

Fiskalny terminal płatniczy realizuje transakcje wszystkimi kartami płatniczymi, a także płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Samsung Pay, Android Pay oraz Apple Pay. Ewidencjonuje sprzedaż zarówno w trybie kasowym jako autonomiczne urządzenie, jak i w trybie drukarkowym za pośrednictwem systemu sprzedaży. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje przez długi czas bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa to autoryzowany dealer Posnet. Zapewnia pełną obsługę sprzedaży kas i drukarek fiskalnych, w tym fiskalnego terminala płatniczego Pospay. W sprzedaży także m.in. oprogramowanie dla firm, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe i wiele innych urządzeń. Doświadczeni serwisanci nie tylko doradzają, ale też instalują i wdrażają rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa zapewnia kompleksową opiekę posprzedażową, w tym m.in. okresowe przeglądy techniczne kas fiskalnych.

BUCHCOM to też profesjonalne biuro rachunkowe. Certyfikowani księgowi specjalizują się w obsłudze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis i biuro księgowe BUCHCOM to kompleksowa obsługa firmy w jednym miejscu – zawsze rzetelnie, terminowo i w zgodzie z potrzebami Twojej działalności!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

Czytany 217 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 kwiecień 2020 11:34

Artykuły powiązane

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym

  Prowadzisz działalność i masz obowiązek stosować kasę fiskalną lub kasę online? Oferujesz swoim klientom płatności bezgotówkowe? Na rynku dostępne jest urządzenie idealne - fiskalny terminal płatniczy Posnet POSPAY. To kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym.

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online? Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

  Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!