piątek, 10 kwiecień 2020 11:23

POSPAY Online – bezpieczne transakcje nie tylko w czasie epidemii!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Płatność bezgotówkowa jest nie tylko wygodna – zapewnia też ochronę przed groźnymi wirusami przenoszonymi na rękach, gotówce czy różnych powierzchniach. Poznaj POSPAY Online – fiskalny terminal płatniczy, trzy urządzenia w jednym! To doskonałe rozwiązanie, które spełnia najnowsze wymogi ustawodawcy.

 

Podczas gdy rząd wprowadza co raz to nowe obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa, każdy z nas może zrobić wiele, by ochronić siebie i swoich klientów. Zapewnienie nabywcom opcji płatności kartą to obecnie standard w sklepach i wszelkiego rodzaju lokalach usługowych. Nawet najmniejsze punkty decydują się na wprowadzenie terminala płatniczego. W dobie coraz większej liczby zachorowań na koronawirusa COVID-10 stało się to szczególnie ważne.

 

Transakcje bezgotówkowe a bezpieczeństwo

Już od początku trwania epidemii specjaliści i rządzący zachęcają do zachowania maksymalnych środków ostrożności. Ograniczenie kontaktu, powstrzymywanie się od podawania rąk, zaostrzona higiena, ale też możliwie całkowita rezygnacja z używania gotówki – to podstawowe zasady obrony przed groźnym wirusem. Zwiększono nawet limit transakcji zbliżeniowych z 50 zł do 100 zł. Teraz można zapłacić bez konieczności wprowadzania PIN-u nawet za zakupy o wartości 100 zł.

Płatności bezgotówkowe rekomenduje nie tylko polski rząd, ale nawet Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) czy Komisja Nadzoru Bankowego. Sprawa jest prosta: na banknotach i monetach mogą znajdować się wirusy. Płatność za pomocą karty czy urządzenia mobilnego jest o wiele bezpieczniejsza!

Transakcje bezgotówkowe pozwalają uniknąć kontaktu nie tylko z gotówką, ale też z ladą i innymi miejscami, gdzie może przebywać koronawirus. Łatwiej też zachować bezpieczną odległość między klientem a sprzedawcą.

 

Bezpieczne transakcje z POSPAY Online

Przedsiębiorcy mają dziś do wyboru nowoczesne rozwiązania z zakresu płatności elektronicznych. Jednym z nich jest POSPAY Online – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Dla firmy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Nie trzeba już od podstaw wyposażać stanowiska sprzedażowego, ponieważ POSPAY Online to kompletny system POS. Dzięki małym gabarytom z powodzeniem mieści się nawet na niewielkim stanowisku kasjerskim.

Z fiskalnym terminalem płatniczym POSPAY Online oszczędzisz też na kosztach związanych z podpisywaniem osobnych umów z operatorem usług elektronicznych. Całą obsługę zapewnia Posnet – nie tylko w zakresie obsługi płatności bezgotówkowych, ale też połączenia z siecią teleinformatyczną.

Fiskalny terminal płatniczy realizuje transakcje wszystkimi kartami płatniczymi, a także płatności dokonywane za pomocą aplikacji mobilnych: BLIK, Samsung Pay, Android Pay oraz Apple Pay. Ewidencjonuje sprzedaż zarówno w trybie kasowym jako autonomiczne urządzenie, jak i w trybie drukarkowym za pośrednictwem systemu sprzedaży. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi pracuje przez długi czas bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa to autoryzowany dealer Posnet. Zapewnia pełną obsługę sprzedaży kas i drukarek fiskalnych, w tym fiskalnego terminala płatniczego Pospay. W sprzedaży także m.in. oprogramowanie dla firm, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe i wiele innych urządzeń. Doświadczeni serwisanci nie tylko doradzają, ale też instalują i wdrażają rozwiązania optymalnie dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. BUCHCOM Kasy fiskalne online Warszawa zapewnia kompleksową opiekę posprzedażową, w tym m.in. okresowe przeglądy techniczne kas fiskalnych.

BUCHCOM to też profesjonalne biuro rachunkowe. Certyfikowani księgowi specjalizują się w obsłudze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis i biuro księgowe BUCHCOM to kompleksowa obsługa firmy w jednym miejscu – zawsze rzetelnie, terminowo i w zgodzie z potrzebami Twojej działalności!

 

Dowiedz się więcej o POSPAY Online

Czytany 616 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 kwiecień 2020 11:34

Artykuły powiązane

 • Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego Kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego

  Lekarze i stomatolodzy już od 1 lipca 2021 r. muszą obowiązkowo rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. Jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w takiej działalności? Wielu lekarzy przekonało się, iż praktycznym rozwiązaniem jest kasa online z terminalem do gabinetu lekarskiego.

 • POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

  Już od 1 lipca 2021 r. lekarze oraz stomatolodzy przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach będą musieli posiadać kasy online. Urządzenia fiskalne to dla branży medycznej żadna nowość – obowiązkowo funkcjonują już od kilku lat. Lekarzom i stomatologom polecamy POSPAY Online – połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

 • Kasa a drukarka fiskalna online – czym się różnią? Jakie urządzenie wybrać? Kasa a drukarka fiskalna online – czym się różnią? Jakie urządzenie wybrać?

  Niektórym branżom pozostało już niewiele czasu na zaopatrzenie się w urządzenie fiskalne online. W salonach sprzedaży mamy do wyboru wiele różnych modeli. Podstawowym pytaniem, na jakie musimy znaleźć odpowiedź, jest rodzaj sprzętu. Czym różni się kasa fiskalna online od drukarki fiskalnej online? Skąd tak duża różnica w cenie?

 • Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

  Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

 • Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto? Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto?

  Przedsiębiorcy zobowiązani do wymiany obecnych urządzeń na kasy fiskalne online mają do wyboru kilka różnych rozwiązań. Większość z nich wybiera mobilne kasy o niewielkich gabarytach – proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo. Od jakiegoś czasu dostępne jest też innowacyjne urządzenie, będące połączeniem kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Czy fiskalny terminal płatniczy to alternatywa, która rzeczywiście się opłaca?