poniedziałek, 20 kwiecień 2020 22:30

Nie idź do biura rachunkowego! Prześlij dokumenty online przez Portal Biura

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Księgowość online to przyszłość biznesu. Epidemia koronawirusa tylko przyspieszyła proces, który do tej pory powoli obejmował kolejnych przedsiębiorców. Sprawdź, jak możesz szybko, prosto i bezpiecznie przesłać do swojego biura rachunkowego faktury, umowy i wszelkie inne dokumenty! Umożliwia Ci to Portal Biura.

Czy tego chcemy, czy nie, epidemia koronawirusa COVID-19 na zawsze zmieniła naszą mentalność. Okazało się, iż wiele obowiązków zawodowych można wykonywać z domu. Konsumenci dotąd sceptyczni wobec sprzedaży wysyłkowej zostali zmuszeni, by się do niej przekonać. Zmieniła się też forma kontaktu pomiędzy przedsiębiorcą a jego biurem rachunkowym.

 

Do księgowej bez wychodzenia z domu

Jeśli do tej pory wpadałeś do swojej księgowej z wizytą raz lub kilka razy w miesiącu, by dostarczyć niezbędne dokumenty, teraz nie musisz tego robić! Ostrożności nigdy za wiele, a każdy kontakt osobisty z drugim człowiekiem niesie ze sobą ryzyko. Na szczęście jest Portal Biura – nowoczesne narzędzie, za pomocą którego wyślesz wszystkie swoje dokumenty do biura rachunkowego bez wychodzenia z domu!

Obsługa Portalu Biura jest banalnie prosta. Każdego miesiąca otrzymujesz przypomnienie o zbliżającym się terminie złożenia dokumentów. Logujesz się do systemu i przesyłasz wszystkie swoje faktury i inne dokumenty w formie plików PDF lub zdjęć. Nie musisz nawet stać nad skanerem! Wystarczy, że zrobisz zdjęcie smartfonem i dodasz je w Portalu.

 

Zyskaj z Portalem Biura

Księgowość online to przyszłość, na którą czekało wielu przedsiębiorców. W dobie wszechobecnych faktur elektronicznych, płatności online i dokumentów w PDF-ach, biuro rachunkowe nie musi już mieć stosu papierków do przerobienia!

 

Na e-księgowości zyskasz:

Oszczędność czasu: zapomnij o podróżach do biura rachunkowego, wysyłaniu tam pracownika czy zamawianiu przesyłki kurierskiej.

Oszczędność pieniędzy: w końcu podróże też kosztują, podobnie jak papier do drukarki, tusz i toner.

Dobry wpływ na środowisko: nie musisz drukować faktur czy umów, które otrzymałeś w formie elektronicznej.

Lepszą kontrolę: w Portalu Biura na bieżąco sprawdzisz, na jakim etapie przetwarzania są twoje dokumenty.

Bezpieczeństwo: dokument przesłany online na pewno się nie zgubi. Nie utknie też na poczcie czy w firmie kurierskiej. Z pewnością nie przechwyci go osoba niepożądana.

 

Nie czekaj, działaj!

Już dziś zacznij skorzystać z Portalu Biura:

 1. Poproś swojego księgowego o maila z zaproszeniem do korzystania z aplikacji.
 2. Aby je zaakceptować, kliknij w link znajdujący się w wiadomości.
 3. Zaloguj się do konta InsERT lub załóż je.
 4. Przeczytaj i zaakceptuj regulaminy korzystania z usługi.
 5. Korzystaj z Portalu Biura gdzie chcesz i kiedy chcesz! Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji.

 

Internet daje nam ogromne możliwości. Usprawnia i ułatwia porozumiewanie się. Oczywiście nigdy nie zastąpi osobistych interakcji, jednak na gruncie biznesowym znacznie ułatwia życie. Przekonaj się, jak proste jest korzystanie z Portalu Biura. Już dziś zadzwoń do nas i zamień swoje stare nawyki na księgowość online!

 

Zobacz też: Bezpłatne oprogramowanie Posnet do paragonów z NIP-em nabywcy

Czytany 460 razy

Artykuły powiązane

 • Portal Biura wyróżniony za wspieranie małych i średnich firm! Portal Biura wyróżniony za wspieranie małych i średnich firm!

  Aplikacja webowa Portal Biura została wyróżniona tytułem Najlepszego Produktu dla MŚP w ramach raportu Turbiny Polskiej Gospodarki 2020. Ten nowoczesny produkt został doceniony przez specjalistów m.in. za wsparcie zapewniane małym i średnim przedsiębiorstwom w procesie szybkiego i bezkontaktowego przekazywania dokumentów.

 • InsERT GT współpracuje z Portalem Biura! InsERT GT współpracuje z Portalem Biura!

  Korzystasz z programów klasycznej linii InsERT GT? Rewizora GT lub Rachmistrza GT? Teraz możesz udostępnić swoim klientom dostęp do Portalu Biura! To niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które wzmocni pozycję biura rachunkowego na rynku – nawet w obliczu pandemii i ograniczenia kontaktów.

 • Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe? Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe?

  Czasy, w których firma z Ursynowa koniecznie szukała biura rachunkowego na Ursynowie, powoli odchodzą w zapomnienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym z powodzeniem możesz przesyłać dokumenty do księgowego z drugiej strony Polski! To nie tylko szersze możliwości, ale też wygoda, oszczędność i więcej czasu na rozwój własnego biznesu.

 • Czy warto przesyłać dokumenty księgowemu online? Czy warto przesyłać dokumenty księgowemu online?

  Nowa rzeczywistość wymaga nowoczesnych rozwiązań. Przesyłanie dokumentów księgowemu online to nie tylko bezpieczeństwo, ale też niesamowita wygoda i oszczędność! Poznaj możliwości, jakie daje przedsiębiorcom i ich księgowym SaldeoSMART – program zintegrowany m.in. z systemami InsERT.

 • Sprzedajesz online? Zacznij robić to szybciej i wygodniej! Sprzedajesz online? Zacznij robić to szybciej i wygodniej!

  Przenosisz biznes do internetu? Poznaj Sello - program do zarządzania sprzedażą Allegro. Ułatwia pracę, skraca i automatyzuje wiele procesów, generuje dokumenty! Dzięki niemu zyskasz zaufanie klientów, a co za tym idzie wysokie oceny i pozytywne komentarze. W czasie kwarantanny nie zamykaj biznesu, sprzedawaj w sieci! Prosto i wygodnie.