wtorek, 30 czerwiec 2020 10:27

POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!

Przedsiębiorcy od lat oczekiwali na rozwiązanie, które łączyłoby funkcjonalność kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Lider na rynku urządzeń fiskalnych – firma POSNET – we współpracy z liderem z sektora płatności bezgotówkowych eService – wyszedł naprzeciw potrzebom polskich sprzedawców i usługodawców. Tak powstał POSPAY – innowacyjne połączenie kasy i drukarki fiskalnej z terminalem płatniczym.

POSPAY generuje znaczne oszczędności. Za pośrednictwem autoryzowanych serwisów Posnet przygotował specjalną ofertę obejmującą sprzedaż kasy i drukarki fiskalnej oraz wynajem terminala. Przedsiębiorcy mogą otrzymać urządzenie z pełnym dofinansowaniem terminala w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Program ten ma na celu upowszechnienie transakcji bezgotówkowych.

 

POSPAY Online – drukarka fiskalna i terminal płatniczy

Zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach firm działających w różnych branżach, urządzenie mobilne POSPAY łączy w sobie funkcjonalność i niezawodność kasy i terminala. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju sklepach i punktach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, lokalach gastronomicznych i wielu innych. Z powodzeniem można go wykorzystywać do pracy w terenie. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY wyposażony został w wytrzymały akumulator, który umożliwia całodzienną pracę bez konieczności ładowania.

 

POSPAY Online to:

 • Kasa i drukarka fiskalna z wyświetlaczem
 • Aplikacja sprzedażowa
 • Nowoczesny terminal płatniczy Smart D220
 • Autorska aplikacja płatnicza od eService

 

POSPAY Online posiada otwarte API – rozwiązanie to umożliwia integrację z dowolnym systemem kasowym.

Dzięki mobilnej transmisji danych POSPAY nie wymaga stacjonarnej sieci teleinformatycznej. Z internetem łączy się za pośrednictwem Wi-Fi lub sieci GSM. Transmisja przez sieć świetnie sprawdza się w zawodach wymagających bezpośredniej pracy u klienta. Doceniają go trenerzy personalni, dostawcy, kurierzy, serwisanci, firmy cateringowe, szkoleniowcy itp.

 

Wybierz swój POSPAY

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY dostępny jest w wersji tradycyjnej z elektroniczną kopią paragonu oraz w wersji online’owej – przesyłającej dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Oba modele wyróżniają się taką samą niezawodnością. Przedsiębiorcy, którzy nie chcą jeszcze kupować kasy online’owej i nie są w grupie, na którą nałożono taki obowiązek, mogą wybrać tradycyjne rozwiązanie.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne Online Warszawa to autoryzowany serwis POSNET. Nasi doświadczeni serwisanci doradzają, przygotowują indywidualną ofertę, wdrażają, szkolą i fiskalizują, a w późniejszym czasie zapewniają opiekę posprzedażową, m.in. wykonywanie okresowych przeglądów technicznych. Oprócz kas i drukarek fiskalnych oferujemy też m.in. czytniki kodów kresowych, wagi elektroniczne i wiele innych urządzeń sklepowych, a także szeroki wybór oprogramowania dla firm i biur rachunkowych. BUCHCOM to także zespół doświadczonych księgowych wyspecjalizowanych w obsłudze małych i średnich firm.

 

POSPAY Online – dowiedz się więcej!

 

Sprawdź też POSPAY z elektroniczną kopią paragonu!

Czytany 47 razy

Artykuły powiązane

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.

 • Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online? Dla kogo kasa fiskalna i terminal POSPAY i POSPAY Online?

  Coraz więcej firm musi stosować kasy fiskalne już od pierwszej wykonanej usługi lub sprzedanego towaru. Popularność płatności bezgotówkowych z kolei sprawia, że przedsiębiorcy decydują się na wprowadzenie na starcie drugiego urządzenia - terminala płatniczego. A co, jeśli można połączyć funkcjonalności obu sprzętów w jednej obudowie? POSPAY i POSPAY Online to przykłady takiego rozwiązania!

 • Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet! Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

  Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

 • Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku! Nowa promocja POSNET dla branży HoReCa – korzystaj teraz, zapłacisz za pół roku!

  Prowadzisz punkt gastronomiczny lub obiekt noclegowy? Skorzystaj z nowej promocji Posnetu dedykowanej branży HoReCa! Wybierz kasę lub drukarkę online’ową dostosowaną do potrzeb twojej działalności – korzystaj z niej już teraz, zapłać nawet od 180 dni. Sprawdź szczegóły promocji!

 • Kup teraz, zapłać za pół roku! Promocja Posnetu na kasy online dla branży Beauty! Kup teraz, zapłać za pół roku! Promocja Posnetu na kasy online dla branży Beauty!

  Wybierz kasę fiskalną online najlepszą dla swojego salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego. Korzystaj już teraz, a płatność ureguluj do 180 dni! Śpiesz się – nowa promocja Posnet trwa tylko do końca czerwca 2020 r.! Poznaj polecane kasy i drukarki online dla branży Beauty!