wtorek, 30 czerwiec 2020 10:27

POSPAY Online – Innowacja w płatnościach bezgotówkowych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kasa fiskalna, drukarka fiskalna z aplikacją oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu to rewolucyjne rozwiązanie zaprojektowane przez firmę Posnet. Z POSPAY Online nie tylko oszczędzisz, ale też wzmocnisz swoją pozycję na rynku i przyciągniesz klientów preferujących szybkie transakcje bezgotówkowe!

Przedsiębiorcy od lat oczekiwali na rozwiązanie, które łączyłoby funkcjonalność kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Lider na rynku urządzeń fiskalnych – firma POSNET – we współpracy z liderem z sektora płatności bezgotówkowych eService – wyszedł naprzeciw potrzebom polskich sprzedawców i usługodawców. Tak powstał POSPAY – innowacyjne połączenie kasy i drukarki fiskalnej z terminalem płatniczym.

POSPAY generuje znaczne oszczędności. Za pośrednictwem autoryzowanych serwisów Posnet przygotował specjalną ofertę obejmującą sprzedaż kasy i drukarki fiskalnej oraz wynajem terminala. Przedsiębiorcy mogą otrzymać urządzenie z pełnym dofinansowaniem terminala w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Program ten ma na celu upowszechnienie transakcji bezgotówkowych.

 

POSPAY Online – drukarka fiskalna i terminal płatniczy

Zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach firm działających w różnych branżach, urządzenie mobilne POSPAY łączy w sobie funkcjonalność i niezawodność kasy i terminala. Doskonale sprawdza się w różnego rodzaju sklepach i punktach usługowych – salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich i stomatologicznych, lokalach gastronomicznych i wielu innych. Z powodzeniem można go wykorzystywać do pracy w terenie. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY wyposażony został w wytrzymały akumulator, który umożliwia całodzienną pracę bez konieczności ładowania.

 

POSPAY Online to:

 • Kasa i drukarka fiskalna z wyświetlaczem
 • Aplikacja sprzedażowa
 • Nowoczesny terminal płatniczy Smart D220
 • Autorska aplikacja płatnicza od eService

 

POSPAY Online posiada otwarte API – rozwiązanie to umożliwia integrację z dowolnym systemem kasowym.

Dzięki mobilnej transmisji danych POSPAY nie wymaga stacjonarnej sieci teleinformatycznej. Z internetem łączy się za pośrednictwem Wi-Fi lub sieci GSM. Transmisja przez sieć świetnie sprawdza się w zawodach wymagających bezpośredniej pracy u klienta. Doceniają go trenerzy personalni, dostawcy, kurierzy, serwisanci, firmy cateringowe, szkoleniowcy itp.

 

Wybierz swój POSPAY

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY dostępny jest w wersji tradycyjnej z elektroniczną kopią paragonu oraz w wersji online’owej – przesyłającej dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Oba modele wyróżniają się taką samą niezawodnością. Przedsiębiorcy, którzy nie chcą jeszcze kupować kasy online’owej i nie są w grupie, na którą nałożono taki obowiązek, mogą wybrać tradycyjne rozwiązanie.

 


 

BUCHCOM Kasy fiskalne Online Warszawa to autoryzowany serwis POSNET. Nasi doświadczeni serwisanci doradzają, przygotowują indywidualną ofertę, wdrażają, szkolą i fiskalizują, a w późniejszym czasie zapewniają opiekę posprzedażową, m.in. wykonywanie okresowych przeglądów technicznych. Oprócz kas i drukarek fiskalnych oferujemy też m.in. czytniki kodów kresowych, wagi elektroniczne i wiele innych urządzeń sklepowych, a także szeroki wybór oprogramowania dla firm i biur rachunkowych. BUCHCOM to także zespół doświadczonych księgowych wyspecjalizowanych w obsłudze małych i średnich firm.

 

POSPAY Online – dowiedz się więcej!

 

Sprawdź też POSPAY z elektroniczną kopią paragonu!

Czytany 1211 razy

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.