niedziela, 05 lipiec 2020 21:44

Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

POSPAY i POSPAY Online to dwie propozycje od leadera wśród producentów urządzeń fiskalnych w Polsce – firmy Posnet. Stanowią połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Wszystko w jednym, zgrabnym i wygodnym w obsłudze urządzeniu! POSPAY to fiskalny terminal płatniczy z elektroniczną kopią paragonu, natomiast POSPAY Online to sprzęt spełniający wszystkie najnowsze wymogi ustawodawcy – między innymi przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK).

 

Kasa fiskalne i terminal w jednym

Jedną z największych zalet połączenia kasy fiskalnej i terminala płatniczego jest znaczna oszczędność. Wszystkie trzy urządzenia uzyskujemy w cenie lepszej jakości kasy fiskalnej. To bardzo ciekawe, ponieważ POSPAY to też drukarka fiskalna, a samodzielnie nie kupimy żadnej drukarki w takiej cenie! Dodatkowo można też skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Jeśli spełniasz warunki, terminal otrzymasz za darmo, a na kasę skorzystać z ulgi do 700 zł! Z tymi rozwiązaniami koszt zakupu kasy i terminala płatniczego znacznie się obniża!

 

Dla kogo POSPAY?

Kasa fiskalne i terminal w jednym, małym i mobilnym urządzeniu to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu różnych rodzajach działalności – od małego sklepu, przez lokal gastronomiczny, gabinet lekarski, salon fryzjerski lub kosmetyczny, klub fitness, firmę budowlaną i wiele innych. Jako kasa fiskalna POSPAY może być z powodzeniem zastosowany w działalności mobilnej, punktach usługowych z niewielkim asortymentem, a także firmach usługowych, które nie musza pilnować stanów magazynowych.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online jako drukarka fiskalna okazuje się optymalny w firmach, które korzystają z oprogramowania do prowadzenia sprzedaży. To praktyczne rozwiązania np. tam, gdzie dokumenty wystawiane są z kilku stanowisk. Można je bowiem podłączyć do jednej drukarki fiskalnej! W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń, fiskalny terminal płatniczy POSPAY można równocześnie wykorzystywać jako drukarkę fiskalną i kasę. To rozwiązanie, jakiego nigdy wcześniej nie było na rynku!

 

Kasa fiskalne i terminal w jednym – POSPAY Online – zobacz!

 

Kasa fiskalne i terminal w jednym – POSPAY – sprawdź!

Czytany 180 razy

Artykuły powiązane

 • Jaka powinna być kasa online do gastronomii? Jaka powinna być kasa online do gastronomii?

  Rozwiązanie sprzedażowe zastosowane w restauracji, barze, a nawet małej budce z hot-dogami ma ogromny wpływ na jakość obsługi i zadowolenie klienta. Podpowiadamy, jaka powinna być kasa online do gastronomii – jakie funkcje musi spełniać i jak dopasować urządzenie do specyfiki konkretnej placówki.

 • Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem! Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem!

  Ceniona nie tylko na funkcjonalność i niezawodność, ale też za elegancję i designerski wygląd drukarka TRIO Online została zarejestrowana jako 100-tysięczne urządzenie online’owe Posnet w 2020 r. Zyskała szczęśliwy numer 2020/000100000!

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym Posnet POSPAY - dwa urządzenia fiskalne i terminal w jednym

  Prowadzisz działalność i masz obowiązek stosować kasę fiskalną lub kasę online? Oferujesz swoim klientom płatności bezgotówkowe? Na rynku dostępne jest urządzenie idealne - fiskalny terminal płatniczy Posnet POSPAY. To kasa, drukarka fiskalna i terminal w jednym.

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.