niedziela, 05 lipiec 2020 21:44

Kasa fiskalna i terminal w jednym! To POSPAY od Posnet!

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Każdego roku powstaje setki nowych firm. Wiele z nich musi posiadać urządzenie rejestrujące. Przy pierwszej wizycie w salonie sprzedaży przedsiębiorcy pytają, czy jest coś takiego jak kasa fiskalna i terminal w jednym. Jest! To POSPAY i POSPAY Online – dwa warianty kas, które łączą w sobie aż trzy urządzenia!

POSPAY i POSPAY Online to dwie propozycje od leadera wśród producentów urządzeń fiskalnych w Polsce – firmy Posnet. Stanowią połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Wszystko w jednym, zgrabnym i wygodnym w obsłudze urządzeniu! POSPAY to fiskalny terminal płatniczy z elektroniczną kopią paragonu, natomiast POSPAY Online to sprzęt spełniający wszystkie najnowsze wymogi ustawodawcy – między innymi przesyła dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK).

 

Kasa fiskalne i terminal w jednym

Jedną z największych zalet połączenia kasy fiskalnej i terminala płatniczego jest znaczna oszczędność. Wszystkie trzy urządzenia uzyskujemy w cenie lepszej jakości kasy fiskalnej. To bardzo ciekawe, ponieważ POSPAY to też drukarka fiskalna, a samodzielnie nie kupimy żadnej drukarki w takiej cenie! Dodatkowo można też skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa. Jeśli spełniasz warunki, terminal otrzymasz za darmo, a na kasę skorzystać z ulgi do 700 zł! Z tymi rozwiązaniami koszt zakupu kasy i terminala płatniczego znacznie się obniża!

 

Dla kogo POSPAY?

Kasa fiskalne i terminal w jednym, małym i mobilnym urządzeniu to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu różnych rodzajach działalności – od małego sklepu, przez lokal gastronomiczny, gabinet lekarski, salon fryzjerski lub kosmetyczny, klub fitness, firmę budowlaną i wiele innych. Jako kasa fiskalna POSPAY może być z powodzeniem zastosowany w działalności mobilnej, punktach usługowych z niewielkim asortymentem, a także firmach usługowych, które nie musza pilnować stanów magazynowych.

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online jako drukarka fiskalna okazuje się optymalny w firmach, które korzystają z oprogramowania do prowadzenia sprzedaży. To praktyczne rozwiązania np. tam, gdzie dokumenty wystawiane są z kilku stanowisk. Można je bowiem podłączyć do jednej drukarki fiskalnej! W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń, fiskalny terminal płatniczy POSPAY można równocześnie wykorzystywać jako drukarkę fiskalną i kasę. To rozwiązanie, jakiego nigdy wcześniej nie było na rynku!

 

Kasa fiskalne i terminal w jednym – POSPAY Online – zobacz!

 

Kasa fiskalne i terminal w jednym – POSPAY – sprawdź!

Czytany 1961 razy

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.