poniedziałek, 13 lipiec 2020 21:00

Szukasz kasy online do salonu fryzjerskiego?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Prowadzisz salon fryzjerski? Mały, duży? A może podnajmujesz stanowisko w gabinecie urody lub odwiedzasz klientów w ich domach? Wkrótce obejmie cię obowiązek bezwzględnego stosowania urządzeń online’owych! Poznaj najlepsze kasy online do salonu fryzjerskiego.

Świadczenie usług fryzjerskich, a także m.in. usług kosmetycznych i kosmetologicznych, wymaga posiadania kasy fiskalnej już od pierwszego przyjętego klienta. W tym wypadku nie obowiązuje zwolnienie podmiotowe z kasy, przysługujące przy obrotach nieprzekraczających 20.000 zł rocznie. Co więcej, wkrótce wszyscy fryzjerzy zostaną objęci bezwzględnym obowiązkiem stosowania urządzeń nowego typu – kas fiskalnych online.

 

Kasy online do salonu fryzjerskiego

Początkowo obowiązek stosowania kas online’owych przez fryzjerów miał wejść w życie 1 stycznia 2021 r. Sytuacja związana z pandemią COVID-19, a co za tym idzie zamknięcie salonów fryzjerskich wymagała od ustawodawcy wdrożenia działań mających na celu ułatwienie branży funkcjonowania w tym trudnym okresie. Określone przepisami z 1 maja 2019 r. terminy przesunięto o pół roku. Kasy online do salonu fryzjerskiego muszą więc trafić do 1 lipca 2021 r.

 

Ważne!

Kasy online do salonu fryzjerskiego są obowiązkowe od 1 lipca 2021 r.!

 

Jeśli dopiero otwierasz salon fryzjerski lub rozpoczynasz samodzielną działalność, możesz już teraz zaopatrzyć się w kasę fiskalną online! Wprawdzie jeszcze przez jakiś czas na rynku będą dostępne kasy z elektroniczną kopią paragonu, jednakże zakup tego typu urządzenia na tym etapie już się nie opłaca. Tym bardziej, że ulga na kasę przysługuje obecnie wyłącznie przy zakupie urządzenia online’owego.

 

Najlepsze modele kas online dla fryzjera

Salony fryzjerskie mają do wyboru wiele nowoczesnych kas i drukarek fiskalnych online. Wybraliśmy modele, które najlepiej sprawdzają się w tej branży. Opracowany przez doświadczonych serwisantów ranking uwzględnia potrzeby różnych typów działalności – zarówno dużych salonów urody, jak i mniejsze salony, a także fryzjerów mobilnych odwiedzających klientów w ich mieszkaniach.


 pospay fiskalny terminal platniczy 02

POSPAY Online dla fryzjerów – to połączenie nowoczesnej kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. W małej, lekkiej obudowie zamknięto aż trzy urządzenia. To znakomita propozycja praktycznie dla każdego fryzjera. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi świetnie sprawdza się w pracy mobilnej – opcja przyjmowania płatności bezgotówkowych to bardzo wygodne rozwiązanie dla klientów, a co za tym idzie bezpośredni wzrost zysków fryzjera. Kupując POSPAY Online do salonu fryzjerskiego, można skorzystać z dofinansowania w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

 


elzab k10

 

 

Elzab K10 Online – prosta, a zarazem bardzo wygodna kasa fiskalna online dla fryzjera. Wyjątkowo proste menu obsługiwane jest za pośrednictwem dotykowego panelu operatora. Dostępna w kilku atrakcyjnych kolorach, prezentuje się designersko i kusi estetyką, a to bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek salonu. Kasa fiskalna Elzab K10 Online sprawdzi się zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w działalności fryzjera odwiedzającego swoich klientów w domach.

 


novitus next biala

 

Novitus NEXT Online – stacjonarna kasa fiskalna obsługiwana zarówno przez tradycyjną klawiaturę, jak i za pomocą dotykowego panelu operatora. Dzięki temu rozwiązaniu różne osoby mogą wybrać sposób obsługi, którym im pasuje. Novitus NEXT Online do salonu fryzjerskiego pozwala nie tylko rejestrować sprzedaż i spełniać wszystkie wymogi ustawodawcy, ale też zarządzać biznesem – urządzenie daje błyskawiczny dostęp do danych o transakcjach, pozwala tworzyć raporty, przeprowadzać analizy itp.

 

 

 


1drukarka fiskalna posnet temoPosnet TEMO Online – najmniejsza na polskim rynku drukarka fiskalna online. Propozycja dla salonów fryzjerskich, które wykorzystują oprogramowanie do zarządzania sprzedażą. Szybka, niezawodna i doskonale funkcjonalna drukarka fiskalna Posnet TEMO Online wyposażona została w wytrzymały akumulator, dzięki któremu może pracować nawet cały dzień bez konieczności podłączania od źródła zasilania. Oprócz paragonów i raportów drukuje faktury, kupony lojalnościowe i wiele innych dokumentów niefiskalnych.

 

 

Doświadczeni doradcy klienta naszego serwisu Kasy fiskalne Online Warszawa specjalizują się w kompleksowej obsłudze małych i średnich firm z branż usługowych. Naszymi klientami są m.in. warszawskie i podwarszawskie salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także samodzielni fryzjerzy. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb konkretnej firmy!

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

 

Kasy online do salonu fryzjerskiego – dowiedz się więcej

Czytany 371 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online – od kiedy dla kolejnych branż w 2021 r.? Kasy fiskalne online – od kiedy dla kolejnych branż w 2021 r.?

  Pomimo silnego kryzysu branża hotelarska i gastronomiczna wymieniły swoje urządzenia na kasy fiskalne online. Z początkiem roku w serwisach fiskalnych zaczęli pojawiać się kolejni przedsiębiorcy – to fryzjerzy, właściciele klubów fitness i firm budowalnych, kosmetyczki, a także lekarze i prawnicy. Ciąży na nich obowiązek stosowania kas fiskalnych online. Od kiedy? I dlaczego już teraz kupują kasy?

 • Spóźnienie z instalacją kasy online – czy pozbawia prawa do ulgi? Spóźnienie z instalacją kasy online – czy pozbawia prawa do ulgi?

  Lokale gastronomiczne, składy opału i obiekty noclegowe od 1 stycznia 2021 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. Przepisy są w tej kwestii jednoznaczne – spóźnienie z instalacją urządzenia online’owego naraża przedsiębiorcę na sankcje skarbowe oraz utratę prawa do ulgi na kasę. A co w przypadku, gdy podatnik nie prowadził sprzedaży i nie uzyskał przychodu? Odpowiedzi na pytanie, czy w tej sytuacji ma prawo do ulgi, udzielają interpretacje indywidualne organów skarbowych.

 • Kasy online – przepisy: Odroczenie terminu tylko na indywidualny wniosek – jak go złożyć? Kasy online – przepisy: Odroczenie terminu tylko na indywidualny wniosek – jak go złożyć?

  Odrzucenie projektu ustawy, która miała przesunąć termin instalacji kas online o rok m.in. dla hoteli i gastronomii, położyło kres nadziei tych branż na uniknięcie uciążliwego obowiązku. Nie oznacza to jednak, iż pozostali oni całkowicie bez szansy na późniejszy termin wprowadzenia kasy online. Przepisy dają możliwość indywidualnego odroczenia terminu wymiany kas na online’owe. Firmy muszą się jednak śpieszyć - mają na to czas tylko do końca roku.

 • Wymiana kas fiskalnych na online 2021 – kiedy nie obowiązuje? Wymiana kas fiskalnych na online 2021 – kiedy nie obowiązuje?

  Przedsiębiorcom świadczącym usługi związane z wyżywieniem pozostało już tylko kilka dni na zakup nowego urządzenia. Wymiana kas fiskalnych na online 2021 nie zostanie odroczona – choć wielu podatników aż do końca miało na to nadzieję. Wybierając się do salonu sprzedaży kas online w Warszawie lub każdej innej miejscowości warto wcześniej zorientować się, czy obowiązek wymiany dotyczy wszystkich kas użytkowanych w firmie.

 • Kolejna branża z kasami online – już od 1 stycznia 2021 r.! Kolejna branża z kasami online – już od 1 stycznia 2021 r.!

  Nie tylko gastronomia i obiekty noclegowe, ale też podatnicy zajmujący się sprzedażą węgla, brykietu oraz m.in. koksu i półkoksu – od 1 stycznia 2021 r. branże te obejmie bezwzględny obowiązek stosowania kas fiskalnych online. Ministerstwo Finansów przypomniało o zbliżającym się terminie i nie zamierza go przesuwać.