środa, 15 lipiec 2020 21:27

Szukasz kasy online do salonu kosmetycznego?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Do obowiązkowej wymiany urządzeń pozostało jeszcze trochę czasu, jednak wiele salonów kosmetycznych już teraz decyduje się na zakup kasy online. Czym różnią się one od tradycyjnych kas? Prezentujemy kasy online do salonu kosmetycznego, które idealnie trafiają w potrzeby branży.

Kasy fiskalne online na dobre zadomowiły się w polskich sklepach i punktach usługowych. Te nowoczesne urządzenia za kilka lat na dobre zastąpią kasy tradycyjne z elektroniczną kopią paragonu. Jedną z branż zobowiązanych przepisami do wprowadzenia kas fiskalnych online jest branża kosmetyczna. Początkowo miała wymienić urządzenia do 1 stycznia 2021 r. Jednak ze względu na panującą pandemię termin ten został przesunięty o pół roku. Kasy online do salonu kosmetycznego staną się obowiązkowe od 1 lipca 2021 r.

 

Czym są kasy online?

Kasa fiskalna online zasadniczo spełnia tę samą rolę, co urządzenia „starego” typu. Rejestruje obrót i kwotę podatku, drukuje paragony fiskalne i raporty. Obsługuje się ją dokładnie tak samo jak kasę z elektroniczną kopią. Co więcej, modele urządzeń znane i cenione w branży kosmetycznej i innych branżach mają swoją wersję online’ową. Nie są to więc zupełnie nowe urządzenia o nieznanych funkcjach, lecz kasy podobne do tych, z którymi od lat mamy do czynienia.

Zasadniczą różnicą między kasami z elektroniczną i papierową kopią paragonu a kasami online jest funkcja przesyłu danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK). Urządzenie robi to w sposób automatyczny, nie wymaga od użytkownika żadnego działania. Właściciel kasy musi jej jednak zapewnić stałe połączenie z Internetem – łączem stacjonarnym, siecią mobilną, Wi-Fi – w zależności od warunków i możliwości.

Kasy online emitują e-paragony, które można wysłać do nabywcy. Dane zapisują nie na nośniku danych, ale w bezpiecznej pamięci chronionej. Zostały standardowo wyposażone w opcję wydruku numeru NIP nabywcy na paragonie. To najważniejsze różnice pomiędzy kasami online a urządzeniami z elektroniczną kopią paragonu.

 

Kasy online do salonu kosmetycznego

Zdecydowana większość salonów kosmetycznych nie potrzebuje skomplikowanych kas z wieloma funkcjami. Potrzeby kosmetyczki spełni niewielka, mobilna kasa online’owa lub drukarka fiskalna. Nasi doświadczeni serwisanci kas opracowali listę urządzeń najlepiej trafiających w potrzeby salonów kosmetycznych:


 pospay fiskalny terminal platniczy 06

POSPAY Online do salonu kosmetycznego – to innowacyjne połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Małe i lekkie, z wytrzymałym akumulatorem, świetnie sprawdza się w pracy mobilnej. To idealne rozwiązanie dla kosmetyczki odwiedzającej klientów w ich domach lub podnajmującej stanowisko w kilku salonach urody. Jednak POSPAY Online z powodzeniem trafi w potrzeby nawet większych salonów. To też drukarka fiskalna, sprawdzi się więc w gabinetach pracujących na oprogramowaniu sprzedażowym.

 

 


ergo

Posnet ERGO Online do salonu kosmetycznego – mała i poręczna kasa fiskalna o wysokiej niezawodności i wysokich parametrach technicznych, udostępnia wiele różnych opcji połączenia z siecią teleinformatyczną. Dzięki modułowej rozbudowie wraz z rozwojem firmy można zwiększać możliwości kasy. To proste w obsłudze, funkcjonalne urządzenie przeznaczone zarówno do pracy stacjonarnej, jak i dla mobilnej kosmetyczki. Kasa ERGO Online została wyposażona w wytrzymały akumulator, dzięki czemu pracuje cały dzień bez konieczności ładowania.

 

 

 


1drukarka fiskalna posnet temo

 

Posnet TEMO Online do salonu kosmetycznego to najmniejsze tego typu urządzenie na polskim rynku. Drukarka fiskalna online jest najlepszą opcją dla salonów kosmetycznych korzystających z oprogramowania sprzedażowego. Wystarczy połączyć go z drukarką, a cała obsługa odbywa się z poziomu programu. Drukarka TEMO Online dla kosmetyczek drukuje nie tylko paragony i raporty, ale też faktury, kupony lojalnościowe i wiele innych wydruków niefiskalnych.

 

Szukasz kasy online do salonu kosmetycznego? Skorzystaj z pomocy naszych doradców – serwisantów kas fiskalnych online w Warszawie. Nie tylko dopasują rozwiązanie optymalne dla potrzeb Twojej działalności, ale też zapewnią bezpłatną fiskalizację, szkolenie z obsługi technicznej dla pracowników i profesjonalną opiekę posprzedażową!

 

Więcej o kasach online do salonu kosmetycznego czytaj TUTAJ

Czytany 90 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 lipiec 2020 07:36

Artykuły powiązane

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego? Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

  Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

 • Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

  Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

 • Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE? Czy dostanę ulgę na zakup kasy ONLINE?

  Ulga na zakup kasy online przysługuje aż trzem grupom podatników. Nie każdy jednak może skorzystać z prawa do ulgi na wymianę „starego” urządzenia na kasę online’ową. Sprawdź, czy jesteś w tej uprzywilejowanej grupie. Dowiedz się też, jak w praktyce uzyskać lub odliczyć przysługującą kwotę.

 • Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla? Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla?

  Prosta w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalna kasa ERGO? A może drukarka TEMO lub innowacyjny fiskalny terminal płatniczy POSPAY? Doradcy i serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie przygotowali ranking najlepszych urządzeń. Sprawdź kasy online dla sprzedaży węgla optymalne dla branży!