Kasa fiskalne online dla kosmetyczek

 

Świadczysz usługi kosmetyczne lub kosmetologiczne?

Już możesz kupić kasę fiskalną online!

 

Kasy fiskalne online dla kosmetyczek i kosmetologów stały się faktem. Dnia 1 maja 2019 r. weszły w życie przepisy obligujące wybrane branże do wymiany urządzeń na kasy online’owe w określonych terminach. Ale bez obaw! Nowe kasy to tak samo prosta obsługa, za to większa niezawodność, wyższy poziom bezpieczeństwa i nowe funkcje w standardzie. Na kasę online dla kosmetyczki przysługuje także ulga do 700 zł.

 

Świadczysz usługi kosmetyczne? Zapewne wiesz, iż wymóg posiadania kasy fiskalnej obowiązuje Cię bez względu na wysokość obrotu czy sposób zapłaty – musisz mieć to urządzenie w działalności już od pierwszej sprzedaży. Przepisy takie zostały wprowadzone w 2015 r. ówczesnym rozporządzeniem w sprawie zwolnień z kas i obowiązują do dzisiaj.

 

Kasy fiskalne online od kiedy – dla kosmetyczek?

Nawet jeśli stosowana przez Ciebie obecnie kasa fiskalna jest jeszcze całkiem dobra, wkrótce wymienisz ją na nową. Dnia 1 maja 2019 r. weszły bowiem w życie przepisy, zgodnie z którymi kasa fiskalna online dla kosmetyczek jest obowiązkowa od 1 stycznia 2021 roku. Urządzenia nowej generacji przesyłają dane o transakcjach do systemów analitycznych Krajowej Administracji Skarbowej (Centralne Repozytorium Kas). Za ich pomocą m.in. wydrukujesz paragon z numerem NIP nabywcy i połączysz się z dowolnym terminalem płatniczym.

Przeraża Cię wizja dodatkowego wydatku? Na kasę fiskalną online skorzystasz z dodatkowej ulgi – nawet jeśli już wcześniej dokonałaś takiego odliczenia.

 

Kasa fiskalna w gabinecie kosmetycznym od pierwszej sprzedaży? 

Jeśli już teraz otwierasz salon kosmetyczny lub wymieniasz swoją kasę na nową, wciąż możesz zakupić urządzenia poprzedniej generacji – proste w obsłudze, praktyczne, niewymagające podłączenia do Internetu. Dla wielu kosmetyczek to najlepszy wybór – zakupioną kasę mogą swobodnie użytkować jeszcze przez wiele miesięcy. Wybierz urządzenie dopasowane do potrzeb Twojej branży – doświadczony serwisant pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.