sobota, 21 listopad 2020 21:08

Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą o tym specjaliści Posnet – wiodącego polskiego producenta kas fiskalnych. Dlatego ich nowym produktem jest innowacyjny terminal płatniczy. NETPAY nie tylko obsługuje płatności elektroniczne, ale też m.in. udostępnia internet kasom online.

Wygląda niezwykle nowocześnie – przypomina smartfon z dotykowym panelem obsługi. To NETPAY – terminal płatniczy zaprojektowany do współpracy z kasami fiskalnymi POSNET i FAWAG. Doskonale sprawdzi się w małych sklepach, stoiskach targowych, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, kancelariach prawnych, gabinetach lekarskich, mobilnej gastronomii oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

 

Terminal płatniczy NETPAY

Nowość od POSNET – terminal płatniczy NETPAY – obsługuje płatności bezgotówkowe dokonywane wszelkimi nowoczesnymi kanałami. Klient zapłaci kartą magnetyczną, zbliżeniową i chipową (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express). Jeśli woli płatność telefonem lub smartwatch-em, skorzysta z płatności BLIK, Google Pay i Apple Pay.

NETPAY jest intuicyjny i przyjazny w obsłudze. Posiada jednak inną bardzo ważną zaletę – udostępnia internet kasie fiskalnej online, dzięki czemu dane z urządzenia w sposób bezpieczny i wygodny wysyłane są do Centralnego Repozytorium Kas.

Wydruki z terminala emitowane są przez kasę fiskalną – dzięki temu wszystko masz zawsze pod ręką. Urządzenia łączą się ze sobą przez USB lub Wi-Fi.

 

Postaw na minimum formalności

netpay placiTerminal płatniczy NETPAY współpracuje z poniższymi modelami kas fiskalnych POSNET:

Fawag Lite Online 2.01

Revo Online 1.01

Neo Online 1.01

 

Zarówno kasę, jak i terminal płatniczy kupisz w jednym miejscu – u Agenta Sprzedaży Posnet. Wszystko w jednym miejscu, szybko i wygodnie. NETPAY dostępny jest w atrakcyjnym abonamencie. W cenie zyskujesz wynajem urządzenia, dożywotni serwis na terminal D220 oraz kartę SIM objętą gwarancją. Płatności realizowane za pomocą NETPAY obsługuje lider na rynku akceptacji kart płatniczych - eService.

 

Jeśli spełniasz warunki, możesz skorzystać z finansowania zakupu terminala w ramach programu Polska Bezgotówkowa. NETPAY to doskonały wybór zarówno dla nowych przedsiębiorców, jak i dla tych, którzy wprowadzają terminal płatniczy w swojej działalności lub chcą wymienić obecny sprzęt na nowy bądź skorzystać z atrakcyjniejszej oferty.

 


BUCHCOM Kasy online i Terminale płatnicze Warszawa to zespół autoryzowanych serwisantów POSPAY i nie tylko. Szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych, urządzeń sklepowych oraz oprogramowania pozwala dopasować rozwiązanie optymalne dla każdego klienta. Nie tylko doradzamy i sprzedajemy, ale też wdrażamy, szkolimy z obsługi, fiskalizujemy i zapewniamy wsparcie merytoryczne w kwestii m.in. uzyskania ulgi 700 zł na kasę online. Do tego nasi doświadczeni księgowi świadczą profesjonalne usługi księgowe. Zapewniamy małym i średnim firmom kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie.

 

Terminal płatniczy NETPAY od POSNET już jest w naszej ofercie!

 

Więcej o kasach online przeczytasz w Poradniku

Czytany 1235 razy Ostatnio zmieniany sobota, 21 listopad 2020 21:15

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty! Integracja kasy online i terminala – obowiązkowy termin przesunięty!

  Zgodnie z zapisami Polskiego Ładu do dnia 1 lipca 2022 roku przedsiębiorcy mieli zintegrować dwa wykorzystywane w firmach urządzenia: kasę fiskalną online i terminal płatniczy. Kilka tygodni temu Ministerstwo Finansów podjęło jednak decyzję, że termin ten zostanie przesunięty.

 • Kasy fiskalne w 2022 r. – jakie kary za brak płatności bezgotówkowej i integracji z terminalem? Kasy fiskalne w 2022 r. – jakie kary za brak płatności bezgotówkowej i integracji z terminalem?

   

  Od 1 stycznia 2022 r. każdy przedsiębiorca, który ewidencjonuje sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej, musi zapewnić klientom opcję płatności bezgotówkowej. Z kolei z początkiem lipca zacznie obowiązywać wymóg integracji kasy z terminalem dla właścicieli urządzeń online. Jakie konsekwencje poniosą podatnicy, którzy nie dostosują się do tych obowiązków?

   

 • Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.? Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.?

  Przedsiębiorcy powoli oswajają się ze zmianami, które wprowadził Polski Ład. W zapisach ustawy z 29 października 2021 r. znajdziemy też nowości istotne dla właścicieli urządzeń fiskalnych. Polski Ład a kasy fiskalne – co się zmieniło w 2022 r.?