sobota, 21 listopad 2020 21:08

Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą o tym specjaliści Posnet – wiodącego polskiego producenta kas fiskalnych. Dlatego ich nowym produktem jest innowacyjny terminal płatniczy. NETPAY nie tylko obsługuje płatności elektroniczne, ale też m.in. udostępnia internet kasom online.

Wygląda niezwykle nowocześnie – przypomina smartfon z dotykowym panelem obsługi. To NETPAY – terminal płatniczy zaprojektowany do współpracy z kasami fiskalnymi POSNET i FAWAG. Doskonale sprawdzi się w małych sklepach, stoiskach targowych, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, kancelariach prawnych, gabinetach lekarskich, mobilnej gastronomii oraz wszelkiego rodzaju punktach usługowych.

 

Terminal płatniczy NETPAY

Nowość od POSNET – terminal płatniczy NETPAY – obsługuje płatności bezgotówkowe dokonywane wszelkimi nowoczesnymi kanałami. Klient zapłaci kartą magnetyczną, zbliżeniową i chipową (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express). Jeśli woli płatność telefonem lub smartwatch-em, skorzysta z płatności BLIK, Google Pay i Apple Pay.

NETPAY jest intuicyjny i przyjazny w obsłudze. Posiada jednak inną bardzo ważną zaletę – udostępnia internet kasie fiskalnej online, dzięki czemu dane z urządzenia w sposób bezpieczny i wygodny wysyłane są do Centralnego Repozytorium Kas.

Wydruki z terminala emitowane są przez kasę fiskalną – dzięki temu wszystko masz zawsze pod ręką. Urządzenia łączą się ze sobą przez USB lub Wi-Fi.

 

Postaw na minimum formalności

netpay placiTerminal płatniczy NETPAY współpracuje z poniższymi modelami kas fiskalnych POSNET:

Fawag Lite Online 2.01

Revo Online 1.01

Neo Online 1.01

 

Zarówno kasę, jak i terminal płatniczy kupisz w jednym miejscu – u Agenta Sprzedaży Posnet. Wszystko w jednym miejscu, szybko i wygodnie. NETPAY dostępny jest w atrakcyjnym abonamencie. W cenie zyskujesz wynajem urządzenia, dożywotni serwis na terminal D220 oraz kartę SIM objętą gwarancją. Płatności realizowane za pomocą NETPAY obsługuje lider na rynku akceptacji kart płatniczych - eService.

 

Jeśli spełniasz warunki, możesz skorzystać z finansowania zakupu terminala w ramach programu Polska Bezgotówkowa. NETPAY to doskonały wybór zarówno dla nowych przedsiębiorców, jak i dla tych, którzy wprowadzają terminal płatniczy w swojej działalności lub chcą wymienić obecny sprzęt na nowy bądź skorzystać z atrakcyjniejszej oferty.

 


BUCHCOM Kasy online i Terminale płatnicze Warszawa to zespół autoryzowanych serwisantów POSPAY i nie tylko. Szeroki wybór kas i drukarek fiskalnych, urządzeń sklepowych oraz oprogramowania pozwala dopasować rozwiązanie optymalne dla każdego klienta. Nie tylko doradzamy i sprzedajemy, ale też wdrażamy, szkolimy z obsługi, fiskalizujemy i zapewniamy wsparcie merytoryczne w kwestii m.in. uzyskania ulgi 700 zł na kasę online. Do tego nasi doświadczeni księgowi świadczą profesjonalne usługi księgowe. Zapewniamy małym i średnim firmom kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie.

 

Terminal płatniczy NETPAY od POSNET już jest w naszej ofercie!

 

Więcej o kasach online przeczytasz w Poradniku

Czytany 342 razy Ostatnio zmieniany sobota, 21 listopad 2020 21:15

Artykuły powiązane

 • Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

  Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

 • FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay

  Jedna z najchętniej wybieranych małych kas stacjonarnych – FAWAG Lite Online – teraz może współpracować z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay od Posnet! Umożliwia to nowa wersja oprogramowania 1.02 kasy FAWAG Lite Online. Sprawdź, jakie korzyści daje to wyjątkowe połączenie.

 • Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem! Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem!

  Ceniona nie tylko na funkcjonalność i niezawodność, ale też za elegancję i designerski wygląd drukarka TRIO Online została zarejestrowana jako 100-tysięczne urządzenie online’owe Posnet w 2020 r. Zyskała szczęśliwy numer 2020/000100000!

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.