poniedziałek, 30 listopad 2020 22:00

FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jedna z najchętniej wybieranych małych kas stacjonarnych – FAWAG Lite Online – teraz może współpracować z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay od Posnet! Umożliwia to nowa wersja oprogramowania 1.02 kasy FAWAG Lite Online. Sprawdź, jakie korzyści daje to wyjątkowe połączenie.

FAWAG Lite Online to znana i ceniona stacjonarna kasa fiskalna wyposażona w funkcję przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas. Obecna na rynku już od kilku lat, znalazła swoje miejsce w małych sklepach, butikach czy kwiaciarniach, a także we wszelkiego rodzaju punktach usługowych – warsztatach samochodowych, lokalach gastronomicznych, szkołach jazdy i wielu innych.

 

FAWAG Lite Online i Netpay

Kasa fiskalna FAWAG Lite Online wyróżnia się prostotą obsługi, funkcjonalnością i niezawodnością. Jednak najbardziej przekonuje atrakcyjną ceną. Spełnia wszystkie wymagania stawiane kasom online’owym, dzięki czemu może być zgodnie z przepisami stosowana przez firmy działające w branżach określonych przez resort finansów.

Terminal płatniczy Netpay to nowoczesne urządzenie o eleganckim, futurystycznym wyglądzie. Przyjmuje płatności kartą magnetyczną, zbliżeniową i chipową (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express). Z powodzeniem można za jego pomocą zapłacić telefonem lub smartwatch-em, BLIKiem, Google Pay czy Apple Pay.

Netpay z wbudowaną kartą SIM udostępnia internet kasie fiskalnej online. To wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala bezpiecznie i wygodnie przesyłać dane z kasy do Centralnego Repozytorium Kas. Bez konieczności podpisywania dodatkowej umowy z operatorem. Połączenie następuje przez USB lub Wi-Fi. Dodatkowo wszystkie wydruki terminala emitowane są przez kasę fiskalną.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie?

Wszystkie niefiskalne kasy FAWAG Lite Online 1.01 są gotowe na aktualizację do wersji 1.02 od dnia 30.10.2020 r. Aktualizację można z powodzeniem przeprowadzić podczas fiskalizacji – zgodnie z instrukcją zamieszoną na stronie Posnet.

A co z kasami Fawag Lite ONLINE 1.01 zainstalowanymi wcześniej? Te urządzenia również mogą być połączone z terminalem płatniczym Netpay. Odpowiednia instrukcja znajduje się na stronie producenta.

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 1460 razy

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.