poniedziałek, 30 listopad 2020 22:00

FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jedna z najchętniej wybieranych małych kas stacjonarnych – FAWAG Lite Online – teraz może współpracować z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay od Posnet! Umożliwia to nowa wersja oprogramowania 1.02 kasy FAWAG Lite Online. Sprawdź, jakie korzyści daje to wyjątkowe połączenie.

FAWAG Lite Online to znana i ceniona stacjonarna kasa fiskalna wyposażona w funkcję przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas. Obecna na rynku już od kilku lat, znalazła swoje miejsce w małych sklepach, butikach czy kwiaciarniach, a także we wszelkiego rodzaju punktach usługowych – warsztatach samochodowych, lokalach gastronomicznych, szkołach jazdy i wielu innych.

 

FAWAG Lite Online i Netpay

Kasa fiskalna FAWAG Lite Online wyróżnia się prostotą obsługi, funkcjonalnością i niezawodnością. Jednak najbardziej przekonuje atrakcyjną ceną. Spełnia wszystkie wymagania stawiane kasom online’owym, dzięki czemu może być zgodnie z przepisami stosowana przez firmy działające w branżach określonych przez resort finansów.

Terminal płatniczy Netpay to nowoczesne urządzenie o eleganckim, futurystycznym wyglądzie. Przyjmuje płatności kartą magnetyczną, zbliżeniową i chipową (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express). Z powodzeniem można za jego pomocą zapłacić telefonem lub smartwatch-em, BLIKiem, Google Pay czy Apple Pay.

Netpay z wbudowaną kartą SIM udostępnia internet kasie fiskalnej online. To wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala bezpiecznie i wygodnie przesyłać dane z kasy do Centralnego Repozytorium Kas. Bez konieczności podpisywania dodatkowej umowy z operatorem. Połączenie następuje przez USB lub Wi-Fi. Dodatkowo wszystkie wydruki terminala emitowane są przez kasę fiskalną.

 

Jak zaktualizować oprogramowanie?

Wszystkie niefiskalne kasy FAWAG Lite Online 1.01 są gotowe na aktualizację do wersji 1.02 od dnia 30.10.2020 r. Aktualizację można z powodzeniem przeprowadzić podczas fiskalizacji – zgodnie z instrukcją zamieszoną na stronie Posnet.

A co z kasami Fawag Lite ONLINE 1.01 zainstalowanymi wcześniej? Te urządzenia również mogą być połączone z terminalem płatniczym Netpay. Odpowiednia instrukcja znajduje się na stronie producenta.

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę

Czytany 340 razy

Artykuły powiązane

 • Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

  Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

 • Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY

  Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą o tym specjaliści Posnet – wiodącego polskiego producenta kas fiskalnych. Dlatego ich nowym produktem jest innowacyjny terminal płatniczy. NETPAY nie tylko obsługuje płatności elektroniczne, ale też m.in. udostępnia internet kasom online.

 • Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem! Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem!

  Ceniona nie tylko na funkcjonalność i niezawodność, ale też za elegancję i designerski wygląd drukarka TRIO Online została zarejestrowana jako 100-tysięczne urządzenie online’owe Posnet w 2020 r. Zyskała szczęśliwy numer 2020/000100000!

 • Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii Kasa online i terminal płatniczy w gastronomii

  W czasach, gdy płatności bezgotówkowe stały się standardem, terminal płatniczy to urządzenie niezbędne w lokalu gastronomicznym. A gdyby tak połączyć kasę fiskalną, drukarkę fiskalną i terminal w jednym urządzeniu? Poznaj POSPAY Online – innowacyjne rozwiązanie idealnie trafiające w potrzeby gastronomii!

 • Jak działa kasa fiskalna online? Jak działa kasa fiskalna online?

  Wyposażona w nowe funkcje, kasa fiskalna online przesyła dane do systemu CRK. Co to oznacza dla użytkownika? Czy konieczne jest zainwestowanie w szkolenie z obsługi technicznej urządzenia dla pracowników? Dowiedz się, jak działa kasa fiskalna online i jakie modele są dostępne na rynku.