środa, 07 kwiecień 2021 08:04

Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

Posnet ERGO to znany i ceniony model popularny w różnych branżach. Jedną z jego największych zalet jest modułowa rozbudowa – w ramach rozwoju firmy, możliwości kasy można uzupełniać m.in. o dodatkowe możliwości komunikacyjne czy kody PLU. Po wejściu w życiu przepisów dotyczących kas fiskalnych online producent urządzenia – Posnet – wprowadził na rynek wersję ERGO Online dostosowaną do nowych wymogów, m.in. przesyłającą dane do systemu CRK i emitującą e-paragony.

 

Jaka powinna być kasa fiskalna dla firmy budowlanej?

Branża budowlana ma specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o użytkowanie kasy fiskalnej. W większości przypadków firma wystawia maksymalnie kilka paragonów w ciągu miesiąca. Do tego często występuje konieczność wystawienia paragonu w terenie, np. na budowie lub w mieszkaniu klienta – wyremontowanym lub jeszcze przed remontem.

Optymalna kasa fiskalna dla firmy budowlanej powinna być niewielkich gabarytów, lekka i z wytrzymałym akumulatorem. Pozwoli to na sprawną i bezpieczną pracę w terenie, bez obawy o rozładowanie urządzenia. Ze względu na różne warunki, w których musi pracować przedstawiciel firmy budowlanej, kasa online’owa powinna być też odporna i wytrzymała.

 

Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

Wszystkie te i wiele innych wymogów spełnia Posnet ERGO Online – przez większość przedstawicieli branży uznawana za najlepszą kasę fiskalną dla firmy budowlanej. Wytrzymała obudowa z powodzeniem znosi nawet trudne warunki pracy. Szczelna konstrukcja chroni wnętrze i mechanizmy przed szkodliwym wpływem pyłów czy zabrudzeń. Podobnie jak odporna na zachlapania klawiatura. Intuicyjne menu znacznie usprawnia pracę użytkownika, podobnie jak dwa czytelne wyświetlacze – operatora i klienta.

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online łączy się z Internetem m.in. przez Wi-Fi. Dzięki bezprzewodowej komunikacji urządzenie można zabrać wszędzie ze sobą. Nawet w siedzibie firmy nie ma potrzeby podłączania do niej zbędnych kabli. W razie potrzeby istnieje też opcja połączenia przez GPRS lub USB.

Ile kosztuje kasa Posnet ERGO Online?

Inną ważną zaletą kasy fiskalnej Posnet ERGO Online jest jej atrakcyjna cena. Przy tak ogromnych możliwościach koszt zakupu urządzenia nie odbiega od kosztu standardowych, małych kas. Warto też pamiętać, iż podatnicy świadczący usługi budowlane mają prawo do ulgi na zakup kasy fiskalnej online. Przedstawicielom branż zobowiązanych przepisami do wymiany kas w określonych terminach odliczenie to przysługuje nawet wtedy, gdy już wcześniej z niego skorzystali – przy rozpoczęciu ewidencjonowania.

Wciąż zastanawiasz się, jaka kasa fiskalna najlepiej sprawdzi się w twojej firmie budowlanej? Doświadczeni serwisanci z naszego salonu sprzedaży kas online w Warszawie oferują też inne modele dostosowane do specyfiki twojej branży. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

 

Kasy fiskalne online Warszawa

 

Zobacz też: Kasy online dla firm budowlanych – od kiedy w 2021 r.?

Czytany 338 razy

Artykuły powiązane

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

 • Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera Kasa fiskalna online dobra dla kosmetyczki i fryzjera

  Tylko kilka tygodni dzieli branżę Beauty od obowiązkowego wdrożenia nowoczesnych urządzeń do ewidencji sprzedaży. W wielu salonach oferuje się usługi kosmetyczne i fryzjerskie – klienci mogą wygodnie skorzystać z nich w tym samym punkcie. Sprawdź, jaka kasa fiskalna online będzie dobra zarówno dla kosmetyczki, jak i fryzjera!

 • Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

  Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.

 • Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody Transakcje bezgotówkowe z kasą online w salonie urody

  Czy przechodząc na online, warto wprowadzić w salonie urody płatności bezgotówkowe? Zdecydowanie tak! Udostępnienie klientkom i klientom takiej opcji przyczyni się do podniesienia renomy salonu. Sprawdź, jakie rozwiązania w tym zakresie oferuje lider na rynku urządzeń fiskalnych – firma Posnet.

 • Posnet ERGO Online – sprawdzona kasa fiskalna online dla usług Posnet ERGO Online – sprawdzona kasa fiskalna online dla usług

  Fryzjerzy, kosmetyczki, lekarze, prawnicy, budowlańcy i właściciele klubów fitness – to tylko niektóre grupy zawodowe zobowiązane do wymiany starych kas na urządzenia fiskalne online. Jaka powinna być kasa fiskalna online dla usług? Przede wszystkim prosta w obsłudze, wygodna i niezawodna. Wszystkie te i wiele innych wymagań spełnia Posnet ERGO Online – model sprawdzony już w wielu branżach!