środa, 07 kwiecień 2021 08:04

Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

Posnet ERGO to znany i ceniony model popularny w różnych branżach. Jedną z jego największych zalet jest modułowa rozbudowa – w ramach rozwoju firmy, możliwości kasy można uzupełniać m.in. o dodatkowe możliwości komunikacyjne czy kody PLU. Po wejściu w życiu przepisów dotyczących kas fiskalnych online producent urządzenia – Posnet – wprowadził na rynek wersję ERGO Online dostosowaną do nowych wymogów, m.in. przesyłającą dane do systemu CRK i emitującą e-paragony.

 

Jaka powinna być kasa fiskalna dla firmy budowlanej?

Branża budowlana ma specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o użytkowanie kasy fiskalnej. W większości przypadków firma wystawia maksymalnie kilka paragonów w ciągu miesiąca. Do tego często występuje konieczność wystawienia paragonu w terenie, np. na budowie lub w mieszkaniu klienta – wyremontowanym lub jeszcze przed remontem.

Optymalna kasa fiskalna dla firmy budowlanej powinna być niewielkich gabarytów, lekka i z wytrzymałym akumulatorem. Pozwoli to na sprawną i bezpieczną pracę w terenie, bez obawy o rozładowanie urządzenia. Ze względu na różne warunki, w których musi pracować przedstawiciel firmy budowlanej, kasa online’owa powinna być też odporna i wytrzymała.

 

Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

Wszystkie te i wiele innych wymogów spełnia Posnet ERGO Online – przez większość przedstawicieli branży uznawana za najlepszą kasę fiskalną dla firmy budowlanej. Wytrzymała obudowa z powodzeniem znosi nawet trudne warunki pracy. Szczelna konstrukcja chroni wnętrze i mechanizmy przed szkodliwym wpływem pyłów czy zabrudzeń. Podobnie jak odporna na zachlapania klawiatura. Intuicyjne menu znacznie usprawnia pracę użytkownika, podobnie jak dwa czytelne wyświetlacze – operatora i klienta.

Kasa fiskalna Posnet ERGO Online łączy się z Internetem m.in. przez Wi-Fi. Dzięki bezprzewodowej komunikacji urządzenie można zabrać wszędzie ze sobą. Nawet w siedzibie firmy nie ma potrzeby podłączania do niej zbędnych kabli. W razie potrzeby istnieje też opcja połączenia przez GPRS lub USB.

Ile kosztuje kasa Posnet ERGO Online?

Inną ważną zaletą kasy fiskalnej Posnet ERGO Online jest jej atrakcyjna cena. Przy tak ogromnych możliwościach koszt zakupu urządzenia nie odbiega od kosztu standardowych, małych kas. Warto też pamiętać, iż podatnicy świadczący usługi budowlane mają prawo do ulgi na zakup kasy fiskalnej online. Przedstawicielom branż zobowiązanych przepisami do wymiany kas w określonych terminach odliczenie to przysługuje nawet wtedy, gdy już wcześniej z niego skorzystali – przy rozpoczęciu ewidencjonowania.

Wciąż zastanawiasz się, jaka kasa fiskalna najlepiej sprawdzi się w twojej firmie budowlanej? Doświadczeni serwisanci z naszego salonu sprzedaży kas online w Warszawie oferują też inne modele dostosowane do specyfiki twojej branży. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

 

Kasy fiskalne online Warszawa

 

Zobacz też: Kasy online dla firm budowlanych – od kiedy w 2021 r.?

Czytany 59 razy

Artykuły powiązane

 • Najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness Najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness

  Właściciele obiektów służących poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą mieć kasy fiskalne online. Obowiązek nie ominie tej branży, mimo iż od jesieni firmy nie mogą normalnie działać. Warto już teraz przygotować się do zmian – dzięki temu nie zostaniemy zaskoczeni terminem tuż po otwarciu obiektów. Jaka jest najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness?

 • Jaka kasa fiskalna dla budowlańca? Jaka kasa fiskalna dla budowlańca?

  Przedsiębiorcy działający w branży budowlanej, świadczący swoje usługi bezpośrednio na rzecz osób prywatnych, zasadniczo powinni posiadać kasy fiskalne. Teoretycznie mogą korzystać ze zwolnienia podmiotowego z tego obowiązku, jednak w praktyce niewielu firmom udaje się spełnić warunki. Jaka kasa online dla budowlańca sprawdzi się najlepiej?

 • Kasy fiskalne online – od kiedy dla kolejnych branż w 2021 r.? Kasy fiskalne online – od kiedy dla kolejnych branż w 2021 r.?

  Pomimo silnego kryzysu branża hotelarska i gastronomiczna wymieniły swoje urządzenia na kasy fiskalne online. Z początkiem roku w serwisach fiskalnych zaczęli pojawiać się kolejni przedsiębiorcy – to fryzjerzy, właściciele klubów fitness i firm budowalnych, kosmetyczki, a także lekarze i prawnicy. Ciąży na nich obowiązek stosowania kas fiskalnych online. Od kiedy? I dlaczego już teraz kupują kasy?

 • FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay FAWAG Lite Online we współpracy z terminalem płatniczym Netpay

  Jedna z najchętniej wybieranych małych kas stacjonarnych – FAWAG Lite Online – teraz może współpracować z innowacyjnym terminalem płatniczym Netpay od Posnet! Umożliwia to nowa wersja oprogramowania 1.02 kasy FAWAG Lite Online. Sprawdź, jakie korzyści daje to wyjątkowe połączenie.

 • Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY Nowość od POSNET: Terminal płatniczy NETPAY

  Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności bezgotówkowe są dziś bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej. Wiedzą o tym specjaliści Posnet – wiodącego polskiego producenta kas fiskalnych. Dlatego ich nowym produktem jest innowacyjny terminal płatniczy. NETPAY nie tylko obsługuje płatności elektroniczne, ale też m.in. udostępnia internet kasom online.