środa, 14 kwiecień 2021 21:43

POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już od 1 lipca 2021 r. lekarze oraz stomatolodzy przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach będą musieli posiadać kasy online. Urządzenia fiskalne to dla branży medycznej żadna nowość – obowiązkowo funkcjonują już od kilku lat. Lekarzom i stomatologom polecamy POSPAY Online – połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

Jaka powinna być kasa fiskalna online dla lekarza lub stomatologa? Zapytaliśmy eksperta – doświadczonego serwisanta kas fiskalnych w Warszawie, który od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu urządzeń rejestrujących dla branży medycznej.

 

Kasa online dla gabinetu lekarskiego – jaka powinna być?

Mobilna, o niewielkich gabarytach, ergonomiczna i przyjazna w obsłudze – taka według naszego eksperta powinna być kasa online dla gabinetu lekarskiego. Kwestie takie jak mały rozmiar i wytrzymały akumulator są szczególnie istotne dla lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach lub odwiedzający ich w domach. W pracy w terenie mobilność odgrywa bardzo ważną rolę.

Jeśli lekarz wykorzystuje w swoim gabinecie oprogramowanie dla zarządzania sprzedażą, optymalnym rozwiązaniem okaże się drukarka fiskalna online. Spełnia funkcję kasy, ale obsługiwana jest właśnie za pośrednictwem takiej aplikacji. Dla lekarza to wygoda i większe możliwości.

 

POSPAY Online - najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online daje lekarzowi więcej niż zwykłe urządzenie rejestrujące. W jednej obudowie mamy kasę fiskalną online, drukarkę fiskalną online oraz terminal płatniczy. W zależności od potrzeb gabinetu, POSPAY Online dla lekarza może pracować autonomicznie w trybie kasowym lub w trybie drukarkowym.

Poza tym z POSPAY Online zyskujemy również szybki, nowoczesny terminal płatniczy. Udostępnienie pacjentom opcji płatności kartą to wciąż wartość dodana gabinetu lekarskiego. Wszystko zyskujemy w eleganckiej, przyjemnej wizualnie oprawie.

 

Ile kosztuje POSPAY Online dla lekarza?

Cena fiskalnego terminala płatniczego POSPAY Online jest porównywalna z nieco bardziej zaawansowaną kasę online. Niższa za to niż przeciętna drukarka fiskalna, mimo iż zawiera w sobie funkcjonalność tego urządzenia. Ponadto pamiętajmy, iż lekarze oraz stomatolodzy mogą skorzystać z ulgi do 700 zł na wymianę kasy starego typu na urządzenie online’owe.

Po spełnieniu określonych warunków, gabinety lekarskie wprowadzające po raz pierwszy terminal płatniczy mogą też skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa. Zakup POSPAY Online uprawnia do tego dofinansowania. Okazuje się, iż pozornie duży wydatek w rzeczywistości zamyka się w kilkuset złotych. POSPAY Online to rozwiązanie, w które naprawdę warto zainwestować.

 

Więcej o POSPAY Online zobacz tutaj

 

Czytaj też: Najlepsza kasa online do gabinetu lekarskiego

Czytany 310 razy

Artykuły powiązane

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?

 • Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens? Płatności bezgotówkowe na bazarze – czy terminal płatniczy na targowisku naprawdę ma sens?

  Bazarki, targowiska, uliczne stragany – zarówno sprzedawcy, jak i konsumenci są przyzwyczajeni do faktu, że w takich miejscach nie zapłacą kartą. Jednocześnie w najnowszym sondażu przeprowadzonym na zlecenie Fundacji Polska Bezgotówkowa to właśnie one zostały przez respondentów wskazane jako takie, w których najbardziej brakuje opcji płatności bezgotówkowej. Czy rzeczywiście opłaca się wprowadzać możliwość płatności kartą na bazarze i targowisku?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • W jaki sposób kasy online łączą się z CRK? W jaki sposób kasy online łączą się z CRK?

  Jedną z nowych, ważnych funkcji wprowadzonych w kasach fiskalnych online jest komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Aby urządzenie wysyłało dane do administracji skarbowej w sposób ciągły i automatyczny, musi być na stałe połączone z Internetem. Poznaj sposoby, w jakie kasy online łączą się z CRK i wybierz rozwiązanie najlepsze dla twojej działalności.