środa, 14 kwiecień 2021 21:43

POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już od 1 lipca 2021 r. lekarze oraz stomatolodzy przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach będą musieli posiadać kasy online. Urządzenia fiskalne to dla branży medycznej żadna nowość – obowiązkowo funkcjonują już od kilku lat. Lekarzom i stomatologom polecamy POSPAY Online – połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

Jaka powinna być kasa fiskalna online dla lekarza lub stomatologa? Zapytaliśmy eksperta – doświadczonego serwisanta kas fiskalnych w Warszawie, który od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu urządzeń rejestrujących dla branży medycznej.

 

Kasa online dla gabinetu lekarskiego – jaka powinna być?

Mobilna, o niewielkich gabarytach, ergonomiczna i przyjazna w obsłudze – taka według naszego eksperta powinna być kasa online dla gabinetu lekarskiego. Kwestie takie jak mały rozmiar i wytrzymały akumulator są szczególnie istotne dla lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach lub odwiedzający ich w domach. W pracy w terenie mobilność odgrywa bardzo ważną rolę.

Jeśli lekarz wykorzystuje w swoim gabinecie oprogramowanie dla zarządzania sprzedażą, optymalnym rozwiązaniem okaże się drukarka fiskalna online. Spełnia funkcję kasy, ale obsługiwana jest właśnie za pośrednictwem takiej aplikacji. Dla lekarza to wygoda i większe możliwości.

 

POSPAY Online - najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online daje lekarzowi więcej niż zwykłe urządzenie rejestrujące. W jednej obudowie mamy kasę fiskalną online, drukarkę fiskalną online oraz terminal płatniczy. W zależności od potrzeb gabinetu, POSPAY Online dla lekarza może pracować autonomicznie w trybie kasowym lub w trybie drukarkowym.

Poza tym z POSPAY Online zyskujemy również szybki, nowoczesny terminal płatniczy. Udostępnienie pacjentom opcji płatności kartą to wciąż wartość dodana gabinetu lekarskiego. Wszystko zyskujemy w eleganckiej, przyjemnej wizualnie oprawie.

 

Ile kosztuje POSPAY Online dla lekarza?

Cena fiskalnego terminala płatniczego POSPAY Online jest porównywalna z nieco bardziej zaawansowaną kasę online. Niższa za to niż przeciętna drukarka fiskalna, mimo iż zawiera w sobie funkcjonalność tego urządzenia. Ponadto pamiętajmy, iż lekarze oraz stomatolodzy mogą skorzystać z ulgi do 700 zł na wymianę kasy starego typu na urządzenie online’owe.

Po spełnieniu określonych warunków, gabinety lekarskie wprowadzające po raz pierwszy terminal płatniczy mogą też skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa. Zakup POSPAY Online uprawnia do tego dofinansowania. Okazuje się, iż pozornie duży wydatek w rzeczywistości zamyka się w kilkuset złotych. POSPAY Online to rozwiązanie, w które naprawdę warto zainwestować.

 

Więcej o POSPAY Online zobacz tutaj

 

Czytaj też: Najlepsza kasa online do gabinetu lekarskiego

Czytany 125 razy

Artykuły powiązane

 • Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online! Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online!

  Od 15 maja 2021 r. restauracje znów mogą zapraszać do siebie gości! Na początku na świeżym powietrzu – w ogórkach gastronomicznych. Wkrótce także w lokalu. Jeśli wznawiasz działalność po długiej przerwie lub korzystasz ze zbliżającego się boomu i otwierasz nowy lokal, pamiętaj o obowiązku stosowania kasy fiskalnej online!

 • Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy Kasy fiskalne online dla kolejnych branż w 2021 r. – aktualne przepisy

  W czerwcu 2021 r. ostatnia grupa podatników obowiązkowo wymieni swoje obecne urządzenia na kasy fiskalne online. Przepisy konkretnie określają rodzaj wykonywanych czynności, jakie obligują przedsiębiorcę do zakupu urządzenia online’owego. Poznaj aktualną listę branż objętych nowym wymogiem i dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić do otrzymania ulgi na kasę.

 • Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika

  Zbliża się termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online przez pięć dużych branż. Wśród podatników zobowiązanych do stosowania kasy online od 1 lipca 2021 r. znaleźli się prawnicy. Przedstawicielom tego zawodu prezentujemy Posnet Mobilne Online. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta urządzeń fiskalnych w Warszawie – dlaczego jest to najlepsza kasa online dla prawnika.

 • Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek! Kupujesz kasę online? Sprawdź, jaki masz nowy obowiązek!

  Kasy fiskalne online na dobre zadomowiły się w polskich przedsiębiorstwach. Wkrótce kolejne pięć dużych branż wymieni swoje dotychczasowe urządzenia na sprzęt nowego typu. Czym różnią się kasy online od tradycyjnych? Pod względem obsługi – w zasadzie niczym. Należy jednak mieć na uwadze, iż ich użytkownie wiąże się z nowym obowiązkiem!

 • Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”? Kasy online dla siłowni i fitness klubów – co oznacza sformułowanie „w zakresie wstępu”?

  Siłownie, kluby fitness oraz wszelkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą rejestrować sprzedaż za pomocą kasy fiskalnej online. W przepisach określono, iż wymóg ten obowiązuje „wyłącznie w zakresie wstępu”. Co to oznacza? Czy np. trener personalny świadczący usługi dodatkowe również musi mieć kasę online? Odpowiedzi na te pytania udzielił Dyrektor Krajowej Izby Skarbowej. Sprawdź też, jakie kasy online dla siłowni i fitness klubów sprawdzą się najlepiej.