środa, 14 kwiecień 2021 21:43

POSPAY Online – kasa, drukarka i terminal płatniczy – najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Już od 1 lipca 2021 r. lekarze oraz stomatolodzy przyjmujący pacjentów w prywatnych gabinetach będą musieli posiadać kasy online. Urządzenia fiskalne to dla branży medycznej żadna nowość – obowiązkowo funkcjonują już od kilku lat. Lekarzom i stomatologom polecamy POSPAY Online – połączenie kasy fiskalnej online, drukarki fiskalnej online oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu.

Jaka powinna być kasa fiskalna online dla lekarza lub stomatologa? Zapytaliśmy eksperta – doświadczonego serwisanta kas fiskalnych w Warszawie, który od lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu urządzeń rejestrujących dla branży medycznej.

 

Kasa online dla gabinetu lekarskiego – jaka powinna być?

Mobilna, o niewielkich gabarytach, ergonomiczna i przyjazna w obsłudze – taka według naszego eksperta powinna być kasa online dla gabinetu lekarskiego. Kwestie takie jak mały rozmiar i wytrzymały akumulator są szczególnie istotne dla lekarzy przyjmujących pacjentów w kilku różnych gabinetach lub odwiedzający ich w domach. W pracy w terenie mobilność odgrywa bardzo ważną rolę.

Jeśli lekarz wykorzystuje w swoim gabinecie oprogramowanie dla zarządzania sprzedażą, optymalnym rozwiązaniem okaże się drukarka fiskalna online. Spełnia funkcję kasy, ale obsługiwana jest właśnie za pośrednictwem takiej aplikacji. Dla lekarza to wygoda i większe możliwości.

 

POSPAY Online - najlepsze połączenie dla gabinetu lekarskiego

Fiskalny terminal płatniczy POSPAY Online daje lekarzowi więcej niż zwykłe urządzenie rejestrujące. W jednej obudowie mamy kasę fiskalną online, drukarkę fiskalną online oraz terminal płatniczy. W zależności od potrzeb gabinetu, POSPAY Online dla lekarza może pracować autonomicznie w trybie kasowym lub w trybie drukarkowym.

Poza tym z POSPAY Online zyskujemy również szybki, nowoczesny terminal płatniczy. Udostępnienie pacjentom opcji płatności kartą to wciąż wartość dodana gabinetu lekarskiego. Wszystko zyskujemy w eleganckiej, przyjemnej wizualnie oprawie.

 

Ile kosztuje POSPAY Online dla lekarza?

Cena fiskalnego terminala płatniczego POSPAY Online jest porównywalna z nieco bardziej zaawansowaną kasę online. Niższa za to niż przeciętna drukarka fiskalna, mimo iż zawiera w sobie funkcjonalność tego urządzenia. Ponadto pamiętajmy, iż lekarze oraz stomatolodzy mogą skorzystać z ulgi do 700 zł na wymianę kasy starego typu na urządzenie online’owe.

Po spełnieniu określonych warunków, gabinety lekarskie wprowadzające po raz pierwszy terminal płatniczy mogą też skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa. Zakup POSPAY Online uprawnia do tego dofinansowania. Okazuje się, iż pozornie duży wydatek w rzeczywistości zamyka się w kilkuset złotych. POSPAY Online to rozwiązanie, w które naprawdę warto zainwestować.

 

Więcej o POSPAY Online zobacz tutaj

 

Czytaj też: Najlepsza kasa online do gabinetu lekarskiego

Czytany 610 razy

Artykuły powiązane

 • Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie Wymiana kasy na online po obowiązującym terminie

  Kasy fiskalne online to coraz częstszy widok w polskich firmach. Od 2020 r. kilka dużych grup podatników wymieniło posiadane urządzenia na kasy online’owe, ponieważ zobowiązał ich do tego ustawodawca. Ustalony odgórnie harmonogram wskazywał, która branża i w jakim terminie ma wdrożyć pracę na nowych sprzętach. Co w przypadku, gdy przedsiębiorca wymienił kasę na online po obowiązującym terminie?

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!

 • Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.? Polski Ład a kasy fiskalne - co się zmieniło w 2022 r.?

  Przedsiębiorcy powoli oswajają się ze zmianami, które wprowadził Polski Ład. W zapisach ustawy z 29 października 2021 r. znajdziemy też nowości istotne dla właścicieli urządzeń fiskalnych. Polski Ład a kasy fiskalne – co się zmieniło w 2022 r.?

 • Raporty fiskalne z kasy rejestrującej – kiedy należy je drukować? Raporty fiskalne z kasy rejestrującej – kiedy należy je drukować?

  Wykorzystywanie urządzenia fiskalnego w firmie wiąże się z wieloma obowiązkami. Poza bieżącym ewidencjonowaniem sprzedaży i generowaniem paragonów fiskalnych, przepisy obligują podatników m.in. do wykonywania raportów w określonych terminach. Kiedy należy drukować raporty fiskalne z kasy rejestrującej?