środa, 02 czerwiec 2021 22:04

Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Siłownie, kluby fitness i wszystkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej wreszcie są otwarte! Choć zamknięcie branży trwało bardzo długo, przepisy dotyczące kas online’owych pozostały niezmienne. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w odpowiedni sprzęt, czas najwyższy to zrobić! Z naszego poradnika opracowanego we współpracy z serwisantem dowiesz się, jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness.

Kasy fiskalne online od 1 lipca 2021 r. muszą stosować m.in. podatnicy prowadzący obiekty służące poprawie kondycji fizycznej, czyli m.in. siłownie i kluby fitness. Przy czym obowiązek rejestrowania sprzedaży za pomocą urządzenia online’owego dotyczy wyłącznie wstępu na obiekty. Nie obejmuje np. usług trenera personalnego czy sprzedaży suplementów.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając kasę online branży fitness

Zapytaliśmy doświadczonego doradcę i autoryzowanego serwisanta kas fiskalnych z Warszawy o najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness. Specjalista pomógł nam określić, jakie cechy i funkcje powinna posiadać taka kasa. Dowiedzieliśmy się też, czy można zredukować cenę zakupu, nie tracąc na jakości i niezawodności rozwiązania, które wybierzemy.

Nasz serwisant kas fiskalnych w Warszawie zwrócił naszą uwagę przede wszystkim na cztery czynniki:

 • Niezawodność
 • Gabaryty i możliwość pracy mobilnej
 • Prostotę obsługi
 • Design

Urządzenia fiskalne dla branży fitness muszą być niezawodne. Szczególnie, gdy decydujemy się na zakup tylko jednej kasy. Gdy sprzęt ulegnie awarii, obiekt musi przerwać sprzedaży – nie może wydawać biletów wstępu do czasu naprawy, a ta może potrwać nawet 2 tygodnie!

Małe kasy fiskalne z wytrzymałymi akumulatorami świetnie sprawdzają się jako urządzenia stacjonarne i mobilne. Zajmują niewiele miejsca na stanowisku sprzedażowym i mogą pracować nawet cały dzień bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

Prostota obsługi to czynnik, który ułatwia pracę z kasą, pozwala zredukować liczbę popełnianych błędów i przyśpiesza obsługę klienta. Wśród nowoczesnych rozwiązań godne polecenia są urządzenia fiskalne online z dotykowym panelem operatora.

Z kolei design wzmacnia renomę marki i uatrakcyjnia wizualnie stanowisko sprzedażowe.

 

Ranking: Najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness

Zapytaliśmy naszego eksperta o najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness. W zależności od sposobu prowadzenia sprzedaży (z programem komputerowym lub bez) mamy do wyboru drukarki fiskalne i kasy fiskalne.

 

Posnet TRIO Online – drukarka fiskalna o nowoczesnym, nieco futurystycznym designie. Zajmuje niewiele miejsca i posiada wiele przydatnych funkcji. To jedyna na rynku drukarka, do której można przymocować specjalny uchwyt na tablet lub smartfon i obsługiwać ją w ten sposób za pomocą urządzenia mobilnego.

 

Posnet THERMAL XL Online – jedna z najpopularniejszych na rynku drukarek fiskalnych, spełnia nawet najwyższe wymagania. Wytrzymała i niezawodna, sprawdzi się w obiekcie fitness o intensywnym natężeniu ruchu. Dzięki trzem wersjom wyświetlacza do wyboru:

 • standardowym LCD (na chorągiewce)
 • wolnostojącym LCD
 • wbudowanym w pokrywę drukarki OLED

stanowisko sprzedażowe można dowolnie zaaranżować. Drukarka THERMAL XL Online generuje dowolne wydruki niefiskalne.

 

Elzab K10 Online – mała i wygodna w obsłudze kasa fiskalna z dotykowym panelem obsługi. Dostępna jest w wielu różnych kolorach, dzięki czemu jej design można z powodzeniem dopasować do stanowiska sprzedażowego. W zestawie posiada smycz do wygodnego przenoszenia.

 

POSPAY Online – to połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej online i terminala płatniczego. W jednej atrakcyjnej wizualnie obudowie zyskujemy aż trzy urządzenia. W zależności od potrzeb obiektu, urządzenie może pracować w trybie kasowym lub drukarkowym. To bardzo dobre rozwiązanie dla siłowni i klubów fitness, które zamierzają wprowadzić dla swoich klientów opcję płatności kartą.

Wszystkie urządzenia dla branży fitness z powyższego rankingu dostępne są w atrakcyjnych cenach. Okazuje się, iż funkcjonalność i niezawodność można z powodzeniem połączyć z niskim kosztem inwestycji!

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 72 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni! Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni!

  Według najnowszych danych, w samej branży kosmetycznej ponad 30% firm nie ma jeszcze kasy fiskalnej online! Sprawdź aktualny harmonogram i dowiedz się, czy nie jesteś w grupie przedsiębiorców zobowiązanych do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. To ostatni moment – 1 lipca 2021 r. będzie już za późno!

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

 • Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

  Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.

 • Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online! Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online!

  Od 15 maja 2021 r. restauracje znów mogą zapraszać do siebie gości! Na początku na świeżym powietrzu – w ogórkach gastronomicznych. Wkrótce także w lokalu. Jeśli wznawiasz działalność po długiej przerwie lub korzystasz ze zbliżającego się boomu i otwierasz nowy lokal, pamiętaj o obowiązku stosowania kasy fiskalnej online!

 • Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika

  Zbliża się termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online przez pięć dużych branż. Wśród podatników zobowiązanych do stosowania kasy online od 1 lipca 2021 r. znaleźli się prawnicy. Przedstawicielom tego zawodu prezentujemy Posnet Mobilne Online. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta urządzeń fiskalnych w Warszawie – dlaczego jest to najlepsza kasa online dla prawnika.