środa, 02 czerwiec 2021 22:04

Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Siłownie, kluby fitness i wszystkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej wreszcie są otwarte! Choć zamknięcie branży trwało bardzo długo, przepisy dotyczące kas online’owych pozostały niezmienne. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w odpowiedni sprzęt, czas najwyższy to zrobić! Z naszego poradnika opracowanego we współpracy z serwisantem dowiesz się, jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness.

Kasy fiskalne online od 1 lipca 2021 r. muszą stosować m.in. podatnicy prowadzący obiekty służące poprawie kondycji fizycznej, czyli m.in. siłownie i kluby fitness. Przy czym obowiązek rejestrowania sprzedaży za pomocą urządzenia online’owego dotyczy wyłącznie wstępu na obiekty. Nie obejmuje np. usług trenera personalnego czy sprzedaży suplementów.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając kasę online branży fitness

Zapytaliśmy doświadczonego doradcę i autoryzowanego serwisanta kas fiskalnych z Warszawy o najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness. Specjalista pomógł nam określić, jakie cechy i funkcje powinna posiadać taka kasa. Dowiedzieliśmy się też, czy można zredukować cenę zakupu, nie tracąc na jakości i niezawodności rozwiązania, które wybierzemy.

Nasz serwisant kas fiskalnych w Warszawie zwrócił naszą uwagę przede wszystkim na cztery czynniki:

 • Niezawodność
 • Gabaryty i możliwość pracy mobilnej
 • Prostotę obsługi
 • Design

Urządzenia fiskalne dla branży fitness muszą być niezawodne. Szczególnie, gdy decydujemy się na zakup tylko jednej kasy. Gdy sprzęt ulegnie awarii, obiekt musi przerwać sprzedaży – nie może wydawać biletów wstępu do czasu naprawy, a ta może potrwać nawet 2 tygodnie!

Małe kasy fiskalne z wytrzymałymi akumulatorami świetnie sprawdzają się jako urządzenia stacjonarne i mobilne. Zajmują niewiele miejsca na stanowisku sprzedażowym i mogą pracować nawet cały dzień bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

Prostota obsługi to czynnik, który ułatwia pracę z kasą, pozwala zredukować liczbę popełnianych błędów i przyśpiesza obsługę klienta. Wśród nowoczesnych rozwiązań godne polecenia są urządzenia fiskalne online z dotykowym panelem operatora.

Z kolei design wzmacnia renomę marki i uatrakcyjnia wizualnie stanowisko sprzedażowe.

 

Ranking: Najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness

Zapytaliśmy naszego eksperta o najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness. W zależności od sposobu prowadzenia sprzedaży (z programem komputerowym lub bez) mamy do wyboru drukarki fiskalne i kasy fiskalne.

 

Posnet TRIO Online – drukarka fiskalna o nowoczesnym, nieco futurystycznym designie. Zajmuje niewiele miejsca i posiada wiele przydatnych funkcji. To jedyna na rynku drukarka, do której można przymocować specjalny uchwyt na tablet lub smartfon i obsługiwać ją w ten sposób za pomocą urządzenia mobilnego.

 

Posnet THERMAL XL Online – jedna z najpopularniejszych na rynku drukarek fiskalnych, spełnia nawet najwyższe wymagania. Wytrzymała i niezawodna, sprawdzi się w obiekcie fitness o intensywnym natężeniu ruchu. Dzięki trzem wersjom wyświetlacza do wyboru:

 • standardowym LCD (na chorągiewce)
 • wolnostojącym LCD
 • wbudowanym w pokrywę drukarki OLED

stanowisko sprzedażowe można dowolnie zaaranżować. Drukarka THERMAL XL Online generuje dowolne wydruki niefiskalne.

 

Elzab K10 Online – mała i wygodna w obsłudze kasa fiskalna z dotykowym panelem obsługi. Dostępna jest w wielu różnych kolorach, dzięki czemu jej design można z powodzeniem dopasować do stanowiska sprzedażowego. W zestawie posiada smycz do wygodnego przenoszenia.

 

POSPAY Online – to połączenie kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej online i terminala płatniczego. W jednej atrakcyjnej wizualnie obudowie zyskujemy aż trzy urządzenia. W zależności od potrzeb obiektu, urządzenie może pracować w trybie kasowym lub drukarkowym. To bardzo dobre rozwiązanie dla siłowni i klubów fitness, które zamierzają wprowadzić dla swoich klientów opcję płatności kartą.

Wszystkie urządzenia dla branży fitness z powyższego rankingu dostępne są w atrakcyjnych cenach. Okazuje się, iż funkcjonalność i niezawodność można z powodzeniem połączyć z niskim kosztem inwestycji!

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

Czytany 1456 razy

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Kto musi mieć kasę online w 2022 r.? Kto musi mieć kasę online w 2022 r.?

  Kasy fiskalne online stopniowo wypierają z rynku starsze modele urządzeń – kasy z elektroniczną kopią paragonu. Modele z kopią papierową spotkamy już bardzo rzadko, a w sklepach nie ma ich już od prawie 3 lat. Niektórzy podatnicy wciąż mają wybór – mogą używać kas online lub urządzeń z kopią elektroniczną. Sprawdź, kto musi mieć kasę online w 2022 r.!

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?

 • W jaki sposób kasy online łączą się z CRK? W jaki sposób kasy online łączą się z CRK?

  Jedną z nowych, ważnych funkcji wprowadzonych w kasach fiskalnych online jest komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Aby urządzenie wysyłało dane do administracji skarbowej w sposób ciągły i automatyczny, musi być na stałe połączone z Internetem. Poznaj sposoby, w jakie kasy online łączą się z CRK i wybierz rozwiązanie najlepsze dla twojej działalności.

 • Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie! Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie!

  Prowadzisz punkt usługowy, a może małą placówkę handlową? Świadczysz mobilne usługi? Poznaj Datecs WP-50 Online – to mała, wygodna i niezawodna kasa fiskalna online w atrakcyjnej cenie. Spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy – dane do CRK przesyła bezprzewodowo za pośrednictwem Wi-Fi lub GSM. Praktyczna i bezpieczna, świetnie sprawdza się m.in. w warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, firmach budowlanych i wielu innych!