środa, 06 lipiec 2022 19:15

Portal Biura – teraz także dla linii InsERT GT

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Innowacyjne narzędzie usprawniające komunikację pomiędzy przedsiębiorcą a biurem rachunkowym – Portal Biura – teraz działa także w linii InsERT GT! Poznaj funkcjonalność tego rozwiązania i dowiedz się, dlaczego warto w pełni wykorzystać potencjał e-księgowości! Portal Biura dla linii InsERT GT.

Firma InsERT od lat produkuje systemy informatyczne dostosowane do bieżących potrzeb współczesnego przedsiębiorcy. Znane i cenione programy sprzedażowe, np. Subiekt GT i nexo czy Subiekt 123, oprogramowanie finansowo-księgowe – Rachmistrz GT i nexo, Rewizor GT i nexo, kadrowo-płacowy Gestor nexo i GT oraz inne – każdego roku zyskują sobie nowych użytkowników.

Jednak InsERT nie poprzestaje na tradycyjnym oprogramowaniu. Wprowadza też narzędzia, dzięki którym prowadzenie firmy, sklepu internetowego czy biura rachunkowego jest jeszcze łatwiejsze. Jednym z najskuteczniejszych jest Portal Biura – platforma do komunikacji pomiędzy przedsiębiorcą a jego księgowym.

 

Portal Biura dla linii InsERT GT

Począwszy od wersji 1.64 linii InsERT GT wprowadzono nową usługę dedykowaną biurom rachunkowym. To Portal Biura. Narzędzie to wspomaga skuteczną komunikację i współpracę pomiędzy księgowym a jego klientami dzięki dwóm usługom:

Raporty. Za pośrednictwem tego modułu biuro rachunkowe udostępnia swoim klientom szczegółowe zestawienia związane z bieżącą obsługą finansowo-księgową. Księgowy pracuje w programie Rachmistrz GT lub Rewizor GT, skąd bezpośrednio przesyła raporty. Zawierają one ważne z punktu widzenia informacje, związane z podatkiem dochodowym oraz podatkiem VAT. Informują o rozliczeniach oraz zobowiązaniach danej firmy wobec fiskusa.

Dokumenty. Portal Biura umożliwia sprawne przekazywanie dokumentów do zaksięgowania. Dzięki tej usłudze faktury, umowy i inne pliki przesłane przez klienta błyskawicznie trafiają do biura rachunkowego – bez zbędnego drukowania czy przekazywania ich za pomocą poczty bądź kuriera. Co istotne, klient może je wysłać w dowolnym formacie – PDF lub zdjęć. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala m.in. ominąć czasochłonne skanowanie.

Dokumenty wgrane do Portalu Biura trafią bezpośrednio do programu księgowego – Rachmistrza GT lub Rewizora GT. Zaimportowane, zostają automatycznie przeskanowane przez program. System próbuje odczytać m.in. numer faktury, datę, numery NIP oraz wartość. Odczytane dane od razu wprowadza do zapisów księgowych. Korzystając z funkcjonalności programu, pracownik może analizować przesłane dokumenty, dodawać na ich podstawie zapisy księgowe, a gdy zajdzie taka potrzeba – wyjaśnić z klientem wątpliwości.

 

Płynna komunikacja między biurem rachunkowym a klientem

Portal Biura dla linii InsERT GT to mnóstwo korzyści dla biur rachunkowych, które preferują klasyczny interfejs tej wersji programów. Teraz mogą oni korzystać z narzędzia, które początkowo dostępne było wyłącznie w nowoczesnej linii nexo.

Jakie korzyści przynosi to rozwiązanie biurom rachunkowym? Portal Biura dla linii InsERT GT to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Zautomatyzowanie czynności, które wcześniej zajmowały mnóstwo czasu, pozwala księgowym skupić się na najistotniejszych kwestiach. Jednocześnie więcej czasu to też możliwość obsługi większej liczby klientów, co z kolei rodzi bezpośredni zysk dla biura!

Taka nowoczesna oferta jest też wyjątkowo korzystna z punktu widzenia przedsiębiorcy. Zdalna komunikacja to wymóg czasów – obecnie cyfryzacja obejmuje coraz więcej dziedzin naszego życia. Dla firm rodzi to oszczędność, mniejszą ilość pomyłek i więcej czasu na rozwijanie własnego biznesu.


 

Znane z prostoty obsługi, programy linii InsERT GT i nexo są w rzeczywistości bardzo zaawansowanymi systemami. Wykorzystanie pełni ich potencjału wymaga pomocy profesjonalisty. Skuteczne wdrożenie zwiększy efektywność pracy biura rachunkowego, a co za tym idzie przyczyni się do zwiększenia zysków. Nasi doświadczeni specjaliści ds. wdrożenia programowania dla firm z Warszawy i okolicy zapewniają wsparcie w dostosowaniu tych nowoczesnych rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdej działalności. Wykorzystaj możliwości systemów InsERT i ciesz się efektywnym działaniem każdego dnia!

Czytaj także: Dokumenty firmy – usługa, która usprawnia pracę przedsiębiorstwa!

Czytany 101 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 lipiec 2022 06:15

Artykuły powiązane

 • Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT! Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT!

  Odzyskiwanie należności to jedna z największych uciążliwości w firmie. Długotrwałe, często nieskuteczne negocjacje, które zabierają pracownikom czas. Brak płynności finansowej. A w końcu problem, który wielu przedsiębiorców powstrzymuje przed stanowczymi działaniami – obawa przed utratą dobrych relacji z klientem… Wszystko to wiedzą twórcy systemów InsERT. Dlatego teraz możesz skorzystać z odzyskiwania należności w programach linii nexo i GT!

 • Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm

  Wprowadzona od 1 stycznia faktura ustrukturyzowana obecnie jest dla polskich przedsiębiorców wyborem, nie przymusem. Rząd wprowadzi jednak obowiązek jej stosowania – i to już od 2024 roku. Choć jak każda zmiana przeraża podatników, dla biur rachunkowych może być dużym odciążeniem. Sprawdź, jak system KSeF i faktura ustrukturyzowana usprawnią księgowość dla firm.

 • Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa? Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa?

  Powszechna (i obowiązkowa!) cyfryzacja życia przedsiębiorców nie omija tych, którzy korzystają z różnych podatkowych preferencji. Kolejną grupą, którą nowe przepisy zobligują do prowadzenia ewidencji w formie elektronicznej, są podatnicy rozliczający się na zasadzie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdź, od kiedy elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców będzie obowiązkowa!

 • Przygotuj swoje biuro rachunkowe na cyfrową księgowość! Przygotuj swoje biuro rachunkowe na cyfrową księgowość!

  Pliki JPK, elektroniczna ewidencja, faktury ustrukturyzowane – cyfryzacja na dobre zagościła w życiu współczesnego polskiego przedsiębiorcy. Aby zachować konkurencyjność na rynku, biuro księgowe musi dziś nie tylko rzetelnie świadczyć swoje usługi, ale też wychodzić naprzeciw potrzebom klienta, który chce wszystko załatwić szybko i najlepiej elektronicznie. Dowiedz się, jak przygotować biuro rachunkowe na cyfrową księgowość!

 • Fakturowanie w Windows – zintegrowane z e-księgowością! Fakturowanie w Windows – zintegrowane z e-księgowością!

  Dostosowany do potrzeb działalności, praktyczny program do wystawiania faktur znacząco ułatwia pracę firmy. Pomimo coraz większego wyboru aplikacji mobilnych, wciąż największą popularnością cieszy się fakturowanie w Windows. Jaki program wybrać, by pozwalał jednocześnie na sprawne zarządzanie e-księgowością?