czwartek, 02 lipiec 2020 20:29

InsERT GT współpracuje z Portalem Biura!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Korzystasz z programów klasycznej linii InsERT GT? Rewizora GT lub Rachmistrza GT? Teraz możesz udostępnić swoim klientom dostęp do Portalu Biura! To niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które wzmocni pozycję biura rachunkowego na rynku – nawet w obliczu pandemii i ograniczenia kontaktów.

Portal Biura to nowoczesne narzędzie – platforma do zdalnej komunikacji biura rachunkowego z klientami. Dostępny jest dla podmiotów pracujących na licencji biura rachunkowego – aby z niego korzystać, konieczne jest podłączenie konta InsERT. To ogromne ułatwienie zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla obsługujących ich księgowych. W czasie, gdy ze względu na pandemię komunikacja zdalna stała się szczególnie pożądana, Portal Biura pozwala właściwie na całkowite wyeliminowanie kontaktu osobistego czy np. wysyłanie dokumentów przez kuriera.

 

Portal Biura – teraz w integracji z InsERT GT!

Użytkownicy klasycznej wersji programów InsERT, takich jak Rachmistrz GT czy Rewizor GT, teraz również mogą zaprosić swoich klientów do korzystania z Portalu Biura. To szybka, wygodna i bezpieczna forma komunikacji.  

 

Portal Biura składa się z dwóch modułów:

Raporty – usługa ta pozwala na przekazywanie klientom różnego rodzaju zestawień dotyczących finansów i księgowości jego firmy. Tym kanałem komunikacji księgowy bezpośrednio z programów Rachmistrz GT i Rewizor GT informuje m.in. o zbliżającym się terminie dostarczenia dokumentów, terminie zapłaty podatku czy składek ZUS, ale też np. terminie zapłaty faktury za usługę księgową. Biuro rachunkowe może ustawić automatyczne powiadomienia, które znacznie ułatwiają pracę.

portal

 

Dokumenty – usługa ta pozwala klientowi przesyłać dokumenty do biura w formie elektronicznej – jako PDF, skan, a nawet zdjęcie. Księgowy pobiera je z Portalu Biura prosto do programów księgowych Rachmistrz GT lub Rewizor GT. Dzięki Portalowi Biura w jednym miejscu można analizować dokumenty, dodawać zapisy księgowe na ich podstawie, a w razie potrzeby przesłać klientowi informację o konieczności poprawy przesłanego pliku.

dokumenty

 

Portal Biura to rozwiązanie dostępne dla użytkowników posiadających aktywny Abonament na ulepszenia.

 


 

BUCHCOM Oprogramowanie dla księgowości Warszawa to autoryzowany dealer i punkt serwisowy wszystkich programów linii InsERT GT i InsERT nexo. Zespół doświadczonych serwisantów nie tylko profesjonalnie doradza w zakresie wyboru rozwiązania trafiającego w potrzeby konkretnego biura rachunkowego, ale też wdraża, szkoli i zapewnia opiekę posprzedażową. Pomagamy księgowym i przedsiębiorcom odnaleźć się w nowej, zdalnej rzeczywistości. Sami jesteśmy zespołem księgowych z wieloletnim doświadczeniem – świadczymy usługi dla małych i średnich firm. W ofercie mamy też kasy i drukarki fiskalne, fiskalne terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych i wiele innych urządzeń.

 

Dowiedz się więcej o Portalu Biura

Czytany 1422 razy

Artykuły powiązane

 • Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF! Faktura ustrukturyzowana w programach InsERT. Przygotuj się na KSeF!

  Już na pół roku czynni podatnicy VAT obowiązkowo rozpoczną korzystanie z KSeF. Choć termin ten może wydawać się odległy, warto już teraz przygotować się na zmiany. Korzystasz z programów takich jak Subiekt GT, Subiekt nexo czy Subiekt 123? Sprawdź, jak będzie wyglądać faktura ustrukturyzowana w programach InsERT!

 • Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award! Producent programów dla firm – InsERT – w finale konkursu HRA Star Award!

  Oprogramowania dla firm InsERT cieszy się niesłabnącą popularnością. Znany i ceniony producent od lat jest też doceniany przez ekspertów z branży. Dowodzi tego chociażby zakwalifikowanie do finału HRA Star Award – prestiżowego konkursu organizowanego w ramach konferencji Strategie HR. Sprawdź, czym wyróżnił się InsERT!

 • Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO Kolejna innowacja od InsERT: POS - interfejs dotykowy dla Subiekta nexo i nexo PRO

  Technologie dotykowe otaczają nas niemalże wszędzie. Znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Kioski samoobsługowe, ściany interaktywne, tablice informacyjne w centrach handlowych i rozrywkowych. Od lat sprzęty z ekranami dotykowymi stanowią także ważne narzędzie w obsłudze sprzedaży w branży gastronomicznej, w sklepach czy np. na stacjach benzynowych. Subiekt nexo i Subiekt nexo PRO to popularne programy, które m.in. umożliwiają wystawianie dokumentów handlowych – faktur i paragonów. Firma InsERT wypuściła na rynek nowy moduł systemu, POS - interfejs dotykowy.             

 • Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia Nowe technologie w biurze rachunkowym – postaw na sprawdzone narzędzia

  Postęp technologiczny nieustannie zmienia codzienność – wpływa na nasze życie prywatne i zawodowe. Cyfryzacja firm z jednej strony stanowi usprawnienie, z drugiej wiąże się z wyzwaniami dla przedsiębiorców, w tym także dla biur rachunkowych. Wydaje się jednak, że nowe technologie są nieuniknione, jeśli nie chcemy zostać w tyle i stale świadczyć usługi na poziomie oczekiwanym przez klientów.

 • InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę! InsERT kończy sprzedaż mikroSubiekta – ostatni moment na wymianę!

  Prosty, przyjazny i w przystępnej cenie. MikroSubiekt to program do ewidencjonowania sprzedaży, który miał wielu zwolenników wśród małych przedsiębiorców. Miał – ponieważ producent systemu, firma InsERT, kończy sprzedaż tego produktu 30 września 2022 r. Obecni użytkownicy mikroSubiekta mogą jednak bezpłatnie przejść na najnowszą wersję innego programu, to ostatni dobry moment na przeprowadzenie tej zmiany.