czwartek, 02 lipiec 2020 20:29

InsERT GT współpracuje z Portalem Biura!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Korzystasz z programów klasycznej linii InsERT GT? Rewizora GT lub Rachmistrza GT? Teraz możesz udostępnić swoim klientom dostęp do Portalu Biura! To niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które wzmocni pozycję biura rachunkowego na rynku – nawet w obliczu pandemii i ograniczenia kontaktów.

Portal Biura to nowoczesne narzędzie – platforma do zdalnej komunikacji biura rachunkowego z klientami. Dostępny jest dla podmiotów pracujących na licencji biura rachunkowego – aby z niego korzystać, konieczne jest podłączenie konta InsERT. To ogromne ułatwienie zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla obsługujących ich księgowych. W czasie, gdy ze względu na pandemię komunikacja zdalna stała się szczególnie pożądana, Portal Biura pozwala właściwie na całkowite wyeliminowanie kontaktu osobistego czy np. wysyłanie dokumentów przez kuriera.

 

Portal Biura – teraz w integracji z InsERT GT!

Użytkownicy klasycznej wersji programów InsERT, takich jak Rachmistrz GT czy Rewizor GT, teraz również mogą zaprosić swoich klientów do korzystania z Portalu Biura. To szybka, wygodna i bezpieczna forma komunikacji.  

 

Portal Biura składa się z dwóch modułów:

Raporty – usługa ta pozwala na przekazywanie klientom różnego rodzaju zestawień dotyczących finansów i księgowości jego firmy. Tym kanałem komunikacji księgowy bezpośrednio z programów Rachmistrz GT i Rewizor GT informuje m.in. o zbliżającym się terminie dostarczenia dokumentów, terminie zapłaty podatku czy składek ZUS, ale też np. terminie zapłaty faktury za usługę księgową. Biuro rachunkowe może ustawić automatyczne powiadomienia, które znacznie ułatwiają pracę.

portal

 

Dokumenty – usługa ta pozwala klientowi przesyłać dokumenty do biura w formie elektronicznej – jako PDF, skan, a nawet zdjęcie. Księgowy pobiera je z Portalu Biura prosto do programów księgowych Rachmistrz GT lub Rewizor GT. Dzięki Portalowi Biura w jednym miejscu można analizować dokumenty, dodawać zapisy księgowe na ich podstawie, a w razie potrzeby przesłać klientowi informację o konieczności poprawy przesłanego pliku.

dokumenty

 

Portal Biura to rozwiązanie dostępne dla użytkowników posiadających aktywny Abonament na ulepszenia.

 


 

BUCHCOM Oprogramowanie dla księgowości Warszawa to autoryzowany dealer i punkt serwisowy wszystkich programów linii InsERT GT i InsERT nexo. Zespół doświadczonych serwisantów nie tylko profesjonalnie doradza w zakresie wyboru rozwiązania trafiającego w potrzeby konkretnego biura rachunkowego, ale też wdraża, szkoli i zapewnia opiekę posprzedażową. Pomagamy księgowym i przedsiębiorcom odnaleźć się w nowej, zdalnej rzeczywistości. Sami jesteśmy zespołem księgowych z wieloletnim doświadczeniem – świadczymy usługi dla małych i średnich firm. W ofercie mamy też kasy i drukarki fiskalne, fiskalne terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych i wiele innych urządzeń.

 

Dowiedz się więcej o Portalu Biura

Czytany 1117 razy

Artykuły powiązane

 • Portal Biura w biurze rachunkowym. Czy rzeczywiście warto? Portal Biura w biurze rachunkowym. Czy rzeczywiście warto?

  W dobie przymusowej cyfryzacji wielu dziedzin życia polskiego przedsiębiorcy wprowadzanie zmian jest nieuniknione. Wykorzystanie nowych technologii pozwala księgowym utrzymać się na rynku, nawet pomimo dużej konkurencji. Jakie rozwiązania rzeczywiście przynoszą korzyści biurom, a jakie są jedynie naciąganiem na kolejne zakupy? Pod lupę wzięliśmy Portal Biura w biurze rachunkowym – system InsERT do komunikacji na linii biuro-klient.

 • Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT! Odzyskiwanie należności od kontrahenta z InsERT nexo i GT!

  Odzyskiwanie należności to jedna z największych uciążliwości w firmie. Długotrwałe, często nieskuteczne negocjacje, które zabierają pracownikom czas. Brak płynności finansowej. A w końcu problem, który wielu przedsiębiorców powstrzymuje przed stanowczymi działaniami – obawa przed utratą dobrych relacji z klientem… Wszystko to wiedzą twórcy systemów InsERT. Dlatego teraz możesz skorzystać z odzyskiwania należności w programach linii nexo i GT!

 • Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm Faktura ustrukturyzowana usprawni księgowość dla firm

  Wprowadzona od 1 stycznia faktura ustrukturyzowana obecnie jest dla polskich przedsiębiorców wyborem, nie przymusem. Rząd wprowadzi jednak obowiązek jej stosowania – i to już od 2024 roku. Choć jak każda zmiana przeraża podatników, dla biur rachunkowych może być dużym odciążeniem. Sprawdź, jak system KSeF i faktura ustrukturyzowana usprawnią księgowość dla firm.

 • Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa? Elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców – od kiedy obowiązkowa?

  Powszechna (i obowiązkowa!) cyfryzacja życia przedsiębiorców nie omija tych, którzy korzystają z różnych podatkowych preferencji. Kolejną grupą, którą nowe przepisy zobligują do prowadzenia ewidencji w formie elektronicznej, są podatnicy rozliczający się na zasadzie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Sprawdź, od kiedy elektroniczna ewidencja dla ryczałtowców będzie obowiązkowa!

 • Portal Biura – teraz także dla linii InsERT GT Portal Biura – teraz także dla linii InsERT GT

  Innowacyjne narzędzie usprawniające komunikację pomiędzy przedsiębiorcą a biurem rachunkowym – Portal Biura – teraz działa także w linii InsERT GT! Poznaj funkcjonalność tego rozwiązania i dowiedz się, dlaczego warto w pełni wykorzystać potencjał e-księgowości! Portal Biura dla linii InsERT GT.