czwartek, 02 lipiec 2020 20:29

InsERT GT współpracuje z Portalem Biura!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Korzystasz z programów klasycznej linii InsERT GT? Rewizora GT lub Rachmistrza GT? Teraz możesz udostępnić swoim klientom dostęp do Portalu Biura! To niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które wzmocni pozycję biura rachunkowego na rynku – nawet w obliczu pandemii i ograniczenia kontaktów.

Portal Biura to nowoczesne narzędzie – platforma do zdalnej komunikacji biura rachunkowego z klientami. Dostępny jest dla podmiotów pracujących na licencji biura rachunkowego – aby z niego korzystać, konieczne jest podłączenie konta InsERT. To ogromne ułatwienie zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla obsługujących ich księgowych. W czasie, gdy ze względu na pandemię komunikacja zdalna stała się szczególnie pożądana, Portal Biura pozwala właściwie na całkowite wyeliminowanie kontaktu osobistego czy np. wysyłanie dokumentów przez kuriera.

 

Portal Biura – teraz w integracji z InsERT GT!

Użytkownicy klasycznej wersji programów InsERT, takich jak Rachmistrz GT czy Rewizor GT, teraz również mogą zaprosić swoich klientów do korzystania z Portalu Biura. To szybka, wygodna i bezpieczna forma komunikacji.  

 

Portal Biura składa się z dwóch modułów:

Raporty – usługa ta pozwala na przekazywanie klientom różnego rodzaju zestawień dotyczących finansów i księgowości jego firmy. Tym kanałem komunikacji księgowy bezpośrednio z programów Rachmistrz GT i Rewizor GT informuje m.in. o zbliżającym się terminie dostarczenia dokumentów, terminie zapłaty podatku czy składek ZUS, ale też np. terminie zapłaty faktury za usługę księgową. Biuro rachunkowe może ustawić automatyczne powiadomienia, które znacznie ułatwiają pracę.

portal

 

Dokumenty – usługa ta pozwala klientowi przesyłać dokumenty do biura w formie elektronicznej – jako PDF, skan, a nawet zdjęcie. Księgowy pobiera je z Portalu Biura prosto do programów księgowych Rachmistrz GT lub Rewizor GT. Dzięki Portalowi Biura w jednym miejscu można analizować dokumenty, dodawać zapisy księgowe na ich podstawie, a w razie potrzeby przesłać klientowi informację o konieczności poprawy przesłanego pliku.

dokumenty

 

Portal Biura to rozwiązanie dostępne dla użytkowników posiadających aktywny Abonament na ulepszenia.

 


 

BUCHCOM Oprogramowanie dla księgowości Warszawa to autoryzowany dealer i punkt serwisowy wszystkich programów linii InsERT GT i InsERT nexo. Zespół doświadczonych serwisantów nie tylko profesjonalnie doradza w zakresie wyboru rozwiązania trafiającego w potrzeby konkretnego biura rachunkowego, ale też wdraża, szkoli i zapewnia opiekę posprzedażową. Pomagamy księgowym i przedsiębiorcom odnaleźć się w nowej, zdalnej rzeczywistości. Sami jesteśmy zespołem księgowych z wieloletnim doświadczeniem – świadczymy usługi dla małych i średnich firm. W ofercie mamy też kasy i drukarki fiskalne, fiskalne terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych i wiele innych urządzeń.

 

Dowiedz się więcej o Portalu Biura

Czytany 401 razy

Artykuły powiązane

 • Nowości w wersji 33 InsERT nexo - sprawdź, co się zmieniło! Nowości w wersji 33 InsERT nexo - sprawdź, co się zmieniło!

  Jak co roku 1 stycznia przyniósł sporo zmian w przepisach prawa podatkowego. Aby dostosować swoje narzędzia nie tylko do wymagań ustawodawcy, ale też do potrzeb użytkowników, producent programów linii InsERT nexo wprowadził w nich sporo zmian. Systemy Subiekt nexo, Rachmistrz nexo, Rewizor nexo i Gratyfikant nexo już od grudnia dostępne są w nowej wersji InsERT nexo 33.

 • E-księgowość w biurze rachunkowym E-księgowość w biurze rachunkowym

  Zmiany wprowadzane przez ustawodawcę, nowe pliki JPK, coraz większe wymagania klientów, ale też sytuacja związana z epidemią koronawirusa – wszystkie te czynniki wpływają na rzeczywistość współczesnego księgowego. Rozwiązaniem, które pozwala biurom rachunkowym dostosować się do potrzeb rynku, jest e-księgowość. Na czym ona polega?

 • Nowa wersja 1.65 InsERT GT – sprawdź, co się zmieniło! Nowa wersja 1.65 InsERT GT – sprawdź, co się zmieniło!

  Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor – wszystkie programy linii InsERT GT zostały dostosowane nie tylko do zmian w przepisach, ale też do potrzeb użytkowników. Wprowadzono ułatwienia dla przedsiębiorców, ale też uwzględniono postulaty zgłaszane przez biura rachunkowe. Sprawdź, co zmieniło się w nowej wersji 1.65 InsERT GT!

 • Portal Biura wyróżniony za wspieranie małych i średnich firm! Portal Biura wyróżniony za wspieranie małych i średnich firm!

  Aplikacja webowa Portal Biura została wyróżniona tytułem Najlepszego Produktu dla MŚP w ramach raportu Turbiny Polskiej Gospodarki 2020. Ten nowoczesny produkt został doceniony przez specjalistów m.in. za wsparcie zapewniane małym i średnim przedsiębiorstwom w procesie szybkiego i bezkontaktowego przekazywania dokumentów.

 • Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe? Jak rozpoznać dobre, nowoczesne biuro rachunkowe?

  Czasy, w których firma z Ursynowa koniecznie szukała biura rachunkowego na Ursynowie, powoli odchodzą w zapomnienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym z powodzeniem możesz przesyłać dokumenty do księgowego z drugiej strony Polski! To nie tylko szersze możliwości, ale też wygoda, oszczędność i więcej czasu na rozwój własnego biznesu.