poniedziałek, 17 sierpień 2020 22:08

Już 100 tys. fiskalizacji online! Drukarka TRIO Online szczęśliwym numerem!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Ceniona nie tylko na funkcjonalność i niezawodność, ale też za elegancję i designerski wygląd drukarka TRIO Online została zarejestrowana jako 100-tysięczne urządzenie online’owe Posnet w 2020 r. Zyskała szczęśliwy numer 2020/000100000!

Urządzenia fiskalne online na dobre zadomowiły się w polskich przedsiębiorstwach – sklepach, punktach usługowych czy lokalach gastronomicznych. Podatnicy chętniej wybierają kasy online’owe niż te z elektroniczną kopią paragonu m.in. ze względu na możliwość uzyskania ulgi do 700 zł przy rozpoczęciu ewidencjonowania lub wymianie urządzenia – w przypadku niektórych branż.

Wiodący producent kas i drukarek fiskalnych online – firma Posnet – w 2020 r. zafiskalizował już 100 tys. tego typu urządzeń! Posiadaczem wyjątkowego numeru 2020/000100000 okazała się drukarka TRIO Online zarejestrowana w lokalu gastronomicznym!

 

Drukarka TRIO Online z 100-tysięcznym numerem!

Trio lewa posnetWyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017, drukarka fiskalna Posnet TRIO Online doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy przemysłowego designu. Obsługiwana np. za pośrednictwem tableta lub smartfona, wzbudza zainteresowanie klientów i podnosi renomę firmy. Ze względu na niewielkie gabaryty i wysoką funkcjonalność, drukarka TRIO Online została szczególnie doceniona przez branżę HoReCa.

Zaprojektowana z myślą nie tylko o wygodzie kasjera, ale też o komforcie klienta, drukarka TRIO Online została wyposażona w specjalny uchwyt na tablet lub smartfon. Dzięki niemu operator ma dobry dostęp do wyświetlanych danych, a po obróceniu uchwytu może je zaprezentować klientowi, np. składającemu zamówienie w restauracji.

Drukarka fiskalna TRIO Online została wyposażona w moduły rozszerzeń. Pozwala to na dostosowywanie możliwości kasy do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa. Wraz z rozwojem firmy, drukarkę można rozszerzyć m.in. o dodatkowe moduły komunikacyjne (Wi-Fi/Bluetooth) czy obsługę szuflady wielonapięciowej.

 


 

BUCHCOM Drukarki fiskalne Online Warszawa to autoryzowany dealer i serwisant urządzeń POSNET. Doskonała znajomość potrzeb firm działających w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw pozwala nam dopasowywać rozwiązania optymalne pod względem funkcjonalności i kosztów. Doradzamy, fiskalizujemy, szkolimy z obsługi, wdrażamy i zapewniamy kompleksową opiekę posprzedażową. Oferujemy nie tylko kasy i drukarki fiskalne online w Warszawie, ale też oprogramowanie dla firm, terminale płatnicze, urządzenia sklepowe (wagi, czytniki kodów, ekrany itp.) i wiele innych. Z kolei nasi doświadczeni księgowi świadczą profesjonalne usługi księgowe. Wspieramy firmy z różnych w branż w rozwoju biznesu i zwiększaniu zysków!

 

Drukarka TRIO Online – dowiedz się więcej!

Czytany 874 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 sierpień 2020 22:13

Artykuły powiązane

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet Pierwsza na rynku drukarka fiskalna z e-paragonem! To produkt Posnet

  E-paragony funkcjonują już od 2021 r. w przepisach i… do tej pory tylko tam. Jak dotąd bowiem nie było na polskim rynku urządzenia fiskalnego wyposażonego w funkcję przesyłania paragonów elektronicznych. Sytuacja ta zmieniła się za sprawą Thermal XL 2 Online S firmy Posnet.

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać? Kasa fiskalna online z wysyłką danych przez sieć GSM – jaką wybrać?

  Sprzedaż mobilna, punkt handlowy czy usługowy bez dostępu do Internetu – to tylko niektóre specyficzne okoliczności, w jakich może znaleźć się polski przedsiębiorca. Jeszcze do niedawna brak połączenia z siecią nie musiał być problemem. Dziś właściciele kas fiskalnych online mają obowiązek zapewnić urządzeniom przesył danych do systemu CRK. Z pomocą przychodzą kasy fiskalne online z komunikacją przez GSM.

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.