wtorek, 08 wrzesień 2020 13:31

Jaka powinna być kasa online dla prawnika?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Prawnicy obowiązkowo musza mieć kasy online od połowy 2021 r. Już teraz zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego urządzenia? Sprawdź, jaka kasa online dla prawnika sprawdzi się najlepiej! Do wyboru masz m.in. kasy mobilne, stacjonarne, drukarki fiskalne oraz innowacyjne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego!

Przepisy, które weszły w życie już kilka lat temu, zobowiązały prawników świadczących usługi na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej i rolników ryczałtowych do rejestrowania sprzedaży na kasie fiskalnej niezależnie od wysokości rocznego obrotu. A już w 2021 r. będą oni musieli wymienić swoje urządzenia na kasy fiskalne online.

 

Kasa online dla prawnika

Do posiadania kasy online’owej zobowiązuje prawników przepis art. 145b ust. 1 pkt 3 lit. e ustawy o VAT. Początkowo wymianę kasy zaplanowano na koniec 2020 r. Jednak ze względu na sytuację gospodarczą polskich firm wywołaną pandemią COVID-19, termin wprowadzenia kas online przesunięto na 1 lipca 2021 r.

Choć na wymianę urządzeń pozostało jeszcze kilka miesięcy, warto już teraz zastanowić się, jaka kasa online dla prawnika okaże się najlepsza. Dobra wiadomość jest taka, że producenci większość popularnych modeli swoich urządzeń wypuścili już w wersjach online’owych. Jeśli więc jesteś zadowolony ze swojej obecnej kasy, możesz mieć taką samą wyposażoną w funkcję przesyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas!

 

Duży wybór kas dla prawników

Zanim wybierzesz urządzenie optymalne dla siebie, zastanów się nad potrzebami swojej działalności. Jeśli jest to duża kancelaria, zatrudniająca kilku prawników, a do zarządzania sprzedażą wykorzystuje się w niej oprogramowanie, wybierz drukarkę fiskalną online dla prawnika. Do wyboru masz zarówno zaawansowane drukarki stacjonarne, jak i małe urządzenia mobilne, które z powodzeniem zmieszczą się w szufladzie lub w teczce.

W mniejszych kancelariach sprawdzi się mała kasa online dla prawnika lub kasa mobilna. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi można ją łatwo transportować – pracuje cały dzień lub nawet kilka dni bez konieczności podłączania do źródła zasilania! Nowoczesne mobilne kasy online dla prawników są intuicyjne w obsłudze i wygodne. Do tego wyróżniają się nowoczesnym designem – to eleganckie dopełnienie wizerunku prawnika!

 

Połączenie kasy online i terminala płatniczego

Obecnie konsumenci bardziej niż kiedykolwiek wcześniej doceniają możliwość dokonania płatności kartą. Zamiast dwóch urządzeń, możesz mieć trzy w jednej obudowie. Fiskalny terminal płatniczy POSPAY to połączenie kasy online, drukarki online oraz terminala płatniczego. Pracuje autonomicznie w trybie kasowym lub za pośrednictwem oprogramowania w trybie drukarkowym. Podobnie jak mobilna kasa online dla prawnika, fiskalny terminal płatniczy wyróżnia się wytrzymałym akumulatorem i małymi gabarytami. To rozwiązanie bardzo chętnie wybierane przez podatników działających w różnych branżach.

Wybór kasy online do kancelarii prawniczej powinien być dobrze przemyślany. Jeśli nie masz czasu na analizowanie wszystkich funkcji, skorzystaj z pomocy doradcy klienta – serwisanta kas online w Warszawie lub innym mieście. Specjalista dopasuje rozwiązanie optymalnie do potrzeb twojej kancelarii.

 

Kasy online Warszawa – zobacz naszą ofertę!

 

Więcej o kasach online dla prawników czytaj w Poradniku!

Czytany 95 razy

Artykuły powiązane

 • Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać? Kasa online dla stomatologa – jaką wybrać?

  Nie czekaj z wymianą kasy do 2021 r. – zrób to już teraz, a będziesz mieć większy wybór! Sprawdź, jaka kasa online dla stomatologa najlepiej trafi w potrzeby twojego gabinetu. Dowiedz się też, jakie parametry i czynniki wziąć pod uwagę, by wybrać urządzenie jednocześnie wygodne i niezawodne!

 • Kasa online dla obiektu noclegowego – jaka powinna być? Kasa online dla obiektu noclegowego – jaka powinna być?

  Z mobilną kasą fiskalną przyjmiesz płatności np. przy domkach klientów. Drukarka fiskalna pozwoli na zaawansowane zarządzanie nawet dużym hotelem z gastronomią i usługami SPA. Sprawdź, jaka powinna być kasa online dla obiektu noclegowego i poznaj listę urządzeń rekomendowanych dla branży hotelarskiej!

 • Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego? Szukasz kasy online do gabinetu stomatologicznego?

  Najmniejsza na rynku drukarka online’owa Posnet TEMO? Klasyka w branży medycznej – Novitus NANO Online? A może POSPAY – innowacyjne połączenie kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego? Poznaj kasy online do gabinetu stomatologicznego, które najlepiej sprawdzą się w tego typu działalności.

 • Szukasz kasy online dla branży budowlanej? Szukasz kasy online dla branży budowlanej?

  Już wkrótce wybrani przedsiębiorcy będą musieli wymienić dotychczasowe kasy na urządzenia online’owe. Zmiana dotyczy m.in. firm budowlanych. Jeżeli szukasz kasy online dla branży budowlanej, to świetnie trafiłeś! Oto cztery propozycje najlepszych kas, które sprawdzą się w przypadku usług budowlanych.

 • Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla? Szukasz kasy online dla sprzedaży węgla?

  Prosta w obsłudze, a przy tym niezwykle funkcjonalna kasa ERGO? A może drukarka TEMO lub innowacyjny fiskalny terminal płatniczy POSPAY? Doradcy i serwisanci salonu sprzedaży kas online w Warszawie przygotowali ranking najlepszych urządzeń. Sprawdź kasy online dla sprzedaży węgla optymalne dla branży!