poniedziałek, 10 maj 2021 22:20

Posnet Mobilne Online – najlepsza kasa online dla prawnika

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zbliża się termin obowiązkowej wymiany kas fiskalnych na urządzenia online przez pięć dużych branż. Wśród podatników zobowiązanych do stosowania kasy online od 1 lipca 2021 r. znaleźli się prawnicy. Przedstawicielom tego zawodu prezentujemy Posnet Mobilne Online. Zapytaliśmy eksperta – serwisanta urządzeń fiskalnych w Warszawie – dlaczego jest to najlepsza kasa online dla prawnika.

Wybór kas i drukarek fiskalnych spełniających obecne wymogi ustawodawcy jest naprawdę duży. Na półkach serwisów znajdziemy najprostsze kasy o małych gabarytach, urządzenia stacjonarne średniej wielkości, ale też zaawansowane, wyposażone w wiele dodatkowych funkcji kasy i drukarki fiskalne. Jaka kasa online dla prawnika okaże się najlepsza?

 

Jaka powinna być kasa online dla prawnika?

W kancelarii prawnej sprawdzi się niewielka kasa online o prostej obsłudze i eleganckim designie. Wybierając odpowiednie urządzenie, warto zwrócić uwagę na sposób jego komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). To cecha szczególnie istotna w przypadku prawników, którzy wystawiają paragony nie tylko w kancelarii, ale też m.in. u klienta. Kasa online musi być stale połączona z internetem, dlatego warto wybrać opcję np. z modułem GPRS.

Kasa online dla prawnika nie musi mieć bardzo wysokich parametrów technicznych i skomplikowanych funkcji, powinna za to być intuicyjna w obsłudze. Oszczędzi to użytkownikowi wielogodzinnych szkoleń z podstawowych czynności, takich jak wystawianie paragonów i raportów czy programowanie nowych kodów PLU.

Kolejna kwestia to niezawodność. Poza nielicznymi wyjątkami, prawnicy mają obowiązek rejestrować sprzedaż na kasie bez względu na wysokość osiąganego obrotu. Jeśli urządzenie ulegnie awarii, a w zanadrzu nie mamy modelu rezerwowego, nie możemy prowadzić sprzedaży. Dlatego to tak ważne, by wybrać solidną kasę online sprawdzonej marki, o wzmocnionych mechanizmach.

Wizerunek prawnika ma ogromne znaczenie. Obejmuje on także sprzęt i wyposażenie, którym się posługuje. Właśnie dlatego kasa online dla przedstawiciela tego zawodu powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też elegancka i nowoczesna.

 

Posnet Mobile Online i nie tylko

Wszystkie powyższe wymagania spełnia kasa online dla prawnika Posnet Mobilne Online. To najmniejsze tego typu urządzenie na rynku! Z powodzeniem zmieści się w teczce, a nawet w kieszeni. Znana od lat (wcześniej w wersji z elektroniczną kopią paragonu) zyskała sobie uznanie w branży. Została wyposażona m.in. w bezprzewodowe połączenie z internetem oraz wydajny akumulator.

Oczywiście Posnet Mobile Online nie jest jedyną kasą, która doskonale sprawdzi się w kancelarii prawnej. Warte polecenia się też m.in. Novitus NANO Online, Posnet ERGO Online, Elzab K10 Online oraz unikalne połączenie kasy, drukarki online oraz terminala płatniczego – POSPAY Online.

Artykuł powstał w oparciu o konsultację z doświadczonym serwisantem kas fiskalnych online w Warszawie. Jeśli wciąż masz wątpliwości, jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w twojej kancelarii, zapytaj o to specjalistę!

 

Kasy fiskalne online Warszawa – zobacz naszą ofertę

 

Zobacz też: Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto?

Czytany 149 razy

Artykuły powiązane

 • Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni! Kasy fiskalne online – wymiana do 1 lipca 2021 r. Zostało już tylko kilka dni!

  Według najnowszych danych, w samej branży kosmetycznej ponad 30% firm nie ma jeszcze kasy fiskalnej online! Sprawdź aktualny harmonogram i dowiedz się, czy nie jesteś w grupie przedsiębiorców zobowiązanych do wymiany urządzeń na kasy fiskalne online. To ostatni moment – 1 lipca 2021 r. będzie już za późno!

 • Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług! Posnet TRIO Online – najlepsza drukarka fiskalna online dla usług!

  Prowadzisz kilkustanowiskowy salon fryzjerski, duży klub fitness, planujesz otwarcie restauracji? Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, najlepszym wyborem będzie drukarka fiskalna. Poznaj Posnet TRIO Online – innowacyjne urządzenie o atrakcyjnym, nieco futurystycznym designie, które spełnia wszystkie najnowsze wymogi określone w przepisach.

 • Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness? Jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness?

  Siłownie, kluby fitness i wszystkie inne obiekty służące poprawie kondycji fizycznej wreszcie są otwarte! Choć zamknięcie branży trwało bardzo długo, przepisy dotyczące kas online’owych pozostały niezmienne. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w odpowiedni sprzęt, czas najwyższy to zrobić! Z naszego poradnika opracowanego we współpracy z serwisantem dowiesz się, jakie są najlepsze urządzenia fiskalne dla branży fitness.

 • Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług Kasy Posnet online – najlepszy wybór dla usług

  Prowadzisz punkt usługowy? Salon urody, klub fitness, lokal gastronomiczny, warsztat samochodowy, a może kancelarię prawną lub firmę budowlaną? To już ostatnie chwile na wymianę urządzeń starego typu na kasy fiskalne online! Przekonaj się, dlatego warto wybrać kasy Posnet online – nowoczesne modele cenione przez małych i dużych usługodawców z wielu różnych branż.

 • Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online! Otwierasz ogródek gastronomiczny? Musisz mieć kasę online!

  Od 15 maja 2021 r. restauracje znów mogą zapraszać do siebie gości! Na początku na świeżym powietrzu – w ogórkach gastronomicznych. Wkrótce także w lokalu. Jeśli wznawiasz działalność po długiej przerwie lub korzystasz ze zbliżającego się boomu i otwierasz nowy lokal, pamiętaj o obowiązku stosowania kasy fiskalnej online!