środa, 24 marzec 2021 10:44

Najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Właściciele obiektów służących poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą mieć kasy fiskalne online. Obowiązek nie ominie tej branży, mimo iż od jesieni firmy nie mogą normalnie działać. Warto już teraz przygotować się do zmian – dzięki temu nie zostaniemy zaskoczeni terminem tuż po otwarciu obiektów. Jaka jest najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness?

Przepisy wyznaczające harmonogram wymiany kas na urządzenia online’owe weszły w życie już w 2019 r. Od tamtej pory rząd tylko raz zdecydował o przesunięciu obowiązujących terminów i nie zamierza tego kroku powtarzać. Kasy online dla siłowni i klubów fitness staną się obowiązkowe od 1 lipca 2021 r. – niezależnie od sytuacji w kraju.

 

Kasa online dla siłowni i klubów fitness – jaką wybrać?

Zakup kasy online dla siłowni lub klubu fitness nie musi być dużym wydatkiem. Tym bardziej, że obowiązek stosowania urządzenia nowego typu obejmuje wyłącznie wejście na obiekt. Mała, poręczna kasa w zupełności spełni swoją rolę. Jeśli w siłowni czy klubie fitness wykorzystywane jest oprogramowanie sprzedażowe, warto zaopatrzyć się w drukarkę fiskalną online – urządzenie obsługiwane za pośrednictwem takiego systemu.

Pamiętajmy też, iż branże zobowiązane do wymiany kas na online’owe w określonych terminach mają prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na każde urządzenie. Przysługuje ono nawet tym firmom, które już wcześniej taka ulgę odliczyły przy zakupie pierwszej kasy z elektroniczną lub papierową kopią paragonu.

 

Najlepsze kasy i drukarki online dla siłowni i klubów fitness

Zapytaliśmy doświadczonego serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie o najlepsze kasy online dla siłowni i klubów fitness. Okazuje się, iż najbardziej praktyczne urządzenia to te niedrogie, z intuicyjnym menu i nowoczesnym designem.

POSPAY Online – to według naszego serwisanta numer 1 urządzeń fiskalnych dostosowanych do potrzeb obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Łączy w sobie kasę online, drukarkę online oraz terminal płatniczy. W małej obudowie uzyskujemy aż trzy urządzenia! Odpowiednio do potrzeb POSPAY Online może pracować w trybie kasowym (autonomicznie) lub drukarkowym (za pośrednictwem komputera). Obsługa za pomocą dotykowego panelu jest wygodna i szybka. Warto też wspomnieć o eleganckim designie, doskonale pasującym do nowoczesnego klubu fitness.

Posnet ERGO Online – funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu kasa online o zwiększonej niezawodności. Dzięki modułowej rozbudowie jej możliwości można dostosować do potrzeb rozwijającej się działalności, np. rozszerzyć opcje komunikacyjne lub bazę PLU. Wytrzymałe mechanizmy i mocna obudowa sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Elzab K10 Online – kasa fiskalna z dotykowym panelem obsługi, dostępna w kilku modnych, atrakcyjnych kolorach. Futurystyczny wygląd idealnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem siłowni czy klubu fitness. Do tego jest bardzo wytrzymała, prosta w obsłudze i wręcz stworzona do pracy na akumulatorze.

Posnet TEMO Online – najmniejsza na rynku drukarka fiskalna, pod względem parametrów i funkcjonalności wcale nie ustępuje dużym, stacjonarnym urządzeniom. Idealna propozycja dla obiektów korzystających z oprogramowania sprzedażowego. Do tego bardzo elegancka i stylowa, podniesie renomę każdej siłowni czy klubu fitness!

Jeśli wciąż masz wątpliwości, jaka kasa lub drukarka online sprawdzi się w twoim obiekcie, zapytaj serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie. Specjalista najlepiej wie, jakie czynniki wziąć pod uwagę, by dopasować rozwiązanie idealnie do potrzeb firmy.

 

Kasy online Warszawa – zobacz naszą ofertę

 

Więcej o kasach fiskalnych w 2021 r. czytaj w Poradniku

Czytany 369 razy

Artykuły powiązane

 • Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB Połącz kasę z komputerem i nie płać za transmisję danych – kasy online z komunikacją przez USB

  Użytkownicy kas i drukarek fiskalnych online muszą zapewnić swoim urządzeniom stały dostęp do internetu. Za pośrednictwem sieci kasy online’owe wysyłają dane w sposób ciągły i automatyczny do Centralnego Repozytorium Kas. Wybierając urządzenie, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób komunikacji z internetem. Jedną z opcji jest połączenie przez USB. Jak działa i dlaczego jest tańsze niż inne?

 • Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym? Jak kasa online współpracuje z terminalem płatniczym?

  Wymiana urządzeń na kasy fiskalne online to dobra sposobność do wprowadzenia w działalności również terminala płatniczego. Tym bardziej, że dzięki ujednoliconemu protokołowi komunikacyjnemu każda kasa i drukarka online współpracuje z takim urządzeniem. Podpowiadamy, jaki sprzęt najlepiej sprawdzi się w sklepie lub punkcie usługowym.

 • W jaki sposób kasy online łączą się z CRK? W jaki sposób kasy online łączą się z CRK?

  Jedną z nowych, ważnych funkcji wprowadzonych w kasach fiskalnych online jest komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Aby urządzenie wysyłało dane do administracji skarbowej w sposób ciągły i automatyczny, musi być na stałe połączone z Internetem. Poznaj sposoby, w jakie kasy online łączą się z CRK i wybierz rozwiązanie najlepsze dla twojej działalności.

 • Paragon z kasy online za zajęcia fitness – od kiedy? Paragon z kasy online za zajęcia fitness – od kiedy?

  Od 1 lipca 2021 r. osoby, które skorzystały z usług w obiektach służących poprawie kondycji fizycznej, muszą otrzymać paragon z kasy online. To graniczny termin wymiany urządzeń fiskalnych dla branży fitness.

 • Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie! Mała i wygodna! Kasa fiskalna Datecs WP-50 Online już w ofercie!

  Prowadzisz punkt usługowy, a może małą placówkę handlową? Świadczysz mobilne usługi? Poznaj Datecs WP-50 Online – to mała, wygodna i niezawodna kasa fiskalna online w atrakcyjnej cenie. Spełnia wszystkie wymogi ustawodawcy – dane do CRK przesyła bezprzewodowo za pośrednictwem Wi-Fi lub GSM. Praktyczna i bezpieczna, świetnie sprawdza się m.in. w warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetach lekarskich, firmach budowlanych i wielu innych!