środa, 24 marzec 2021 10:44

Najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Właściciele obiektów służących poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą mieć kasy fiskalne online. Obowiązek nie ominie tej branży, mimo iż od jesieni firmy nie mogą normalnie działać. Warto już teraz przygotować się do zmian – dzięki temu nie zostaniemy zaskoczeni terminem tuż po otwarciu obiektów. Jaka jest najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness?

Przepisy wyznaczające harmonogram wymiany kas na urządzenia online’owe weszły w życie już w 2019 r. Od tamtej pory rząd tylko raz zdecydował o przesunięciu obowiązujących terminów i nie zamierza tego kroku powtarzać. Kasy online dla siłowni i klubów fitness staną się obowiązkowe od 1 lipca 2021 r. – niezależnie od sytuacji w kraju.

 

Kasa online dla siłowni i klubów fitness – jaką wybrać?

Zakup kasy online dla siłowni lub klubu fitness nie musi być dużym wydatkiem. Tym bardziej, że obowiązek stosowania urządzenia nowego typu obejmuje wyłącznie wejście na obiekt. Mała, poręczna kasa w zupełności spełni swoją rolę. Jeśli w siłowni czy klubie fitness wykorzystywane jest oprogramowanie sprzedażowe, warto zaopatrzyć się w drukarkę fiskalną online – urządzenie obsługiwane za pośrednictwem takiego systemu.

Pamiętajmy też, iż branże zobowiązane do wymiany kas na online’owe w określonych terminach mają prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na każde urządzenie. Przysługuje ono nawet tym firmom, które już wcześniej taka ulgę odliczyły przy zakupie pierwszej kasy z elektroniczną lub papierową kopią paragonu.

 

Najlepsze kasy i drukarki online dla siłowni i klubów fitness

Zapytaliśmy doświadczonego serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie o najlepsze kasy online dla siłowni i klubów fitness. Okazuje się, iż najbardziej praktyczne urządzenia to te niedrogie, z intuicyjnym menu i nowoczesnym designem.

POSPAY Online – to według naszego serwisanta numer 1 urządzeń fiskalnych dostosowanych do potrzeb obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Łączy w sobie kasę online, drukarkę online oraz terminal płatniczy. W małej obudowie uzyskujemy aż trzy urządzenia! Odpowiednio do potrzeb POSPAY Online może pracować w trybie kasowym (autonomicznie) lub drukarkowym (za pośrednictwem komputera). Obsługa za pomocą dotykowego panelu jest wygodna i szybka. Warto też wspomnieć o eleganckim designie, doskonale pasującym do nowoczesnego klubu fitness.

Posnet ERGO Online – funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu kasa online o zwiększonej niezawodności. Dzięki modułowej rozbudowie jej możliwości można dostosować do potrzeb rozwijającej się działalności, np. rozszerzyć opcje komunikacyjne lub bazę PLU. Wytrzymałe mechanizmy i mocna obudowa sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Elzab K10 Online – kasa fiskalna z dotykowym panelem obsługi, dostępna w kilku modnych, atrakcyjnych kolorach. Futurystyczny wygląd idealnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem siłowni czy klubu fitness. Do tego jest bardzo wytrzymała, prosta w obsłudze i wręcz stworzona do pracy na akumulatorze.

Posnet TEMO Online – najmniejsza na rynku drukarka fiskalna, pod względem parametrów i funkcjonalności wcale nie ustępuje dużym, stacjonarnym urządzeniom. Idealna propozycja dla obiektów korzystających z oprogramowania sprzedażowego. Do tego bardzo elegancka i stylowa, podniesie renomę każdej siłowni czy klubu fitness!

Jeśli wciąż masz wątpliwości, jaka kasa lub drukarka online sprawdzi się w twoim obiekcie, zapytaj serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie. Specjalista najlepiej wie, jakie czynniki wziąć pod uwagę, by dopasować rozwiązanie idealnie do potrzeb firmy.

 

Kasy online Warszawa – zobacz naszą ofertę

 

Więcej o kasach fiskalnych w 2021 r. czytaj w Poradniku

Czytany 59 razy

Artykuły powiązane

 • Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej

  Usługi budowlane, w tym remonty i przebudowy, już od 1 lipca 2021 r. będzie trzeba rejestrować za pomocą kasy fiskalnej online. Wybór warto dobrze przemyśleć – urządzenie powinno być nie tylko praktyczne i wydajne, ale też m.in. odporne na wstrząsy czy zachlapania. Taka właśnie jest Posnet ERGO Online – najlepsza kasa fiskalna dla firmy budowlanej.

 • Urządzenia fiskalne online – co to takiego? Czym różnią się od zwykłych kas? Urządzenia fiskalne online – co to takiego? Czym różnią się od zwykłych kas?

  O kasach fiskalnych online dużo mówi się już od kilku lat. Przedsiębiorców niepokoiła przede wszystkim konieczność masowej wymiany urządzeń, która na szczęście nie została wprowadzona. Dla większości firm urządzenia fiskalne online stanowią obecnie alternatywę. Czym różnią się od tradycyjnych kas z elektroniczną kopią paragonu? W jakie dodatkowe funkcje zostały wyposażone i czy rzeczywiście warto się na nie zdecydować?

 • Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto? Połączenie kasy fiskalnej i terminala płatniczego w jednym urządzeniu. Czy warto?

  Przedsiębiorcy zobowiązani do wymiany obecnych urządzeń na kasy fiskalne online mają do wyboru kilka różnych rozwiązań. Większość z nich wybiera mobilne kasy o niewielkich gabarytach – proste w obsłudze i atrakcyjne cenowo. Od jakiegoś czasu dostępne jest też innowacyjne urządzenie, będące połączeniem kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Czy fiskalny terminal płatniczy to alternatywa, która rzeczywiście się opłaca?

 • Kasa online do salonu urody – jakie powinna mieć rozmiary? Kasa online do salonu urody – jakie powinna mieć rozmiary?

  Wybór odpowiedniego modelu kasy fiskalnej ma ogromne znaczenie. Nie zawsze opłaca się wybrać najtańsze rozwiązanie. Kryterium, jakie w szczególności powinni brać pod uwagę właściciele salonów urody, są rozmiary kasy online. Okazuje się bowiem, iż klasyczna kasa stacjonarna nie zawsze okazuje się optymalna, szczególnie w małych salonach i u specjalistów działających mobilnie.

 • Najlepsza kasa online dla kancelarii prawnej Najlepsza kasa online dla kancelarii prawnej

  Świadczenie usług prawniczych wymaga posiadania kasy fiskalnej niezależnie od wysokości obrotu. Co więcej, wkrótce prawników obejmie nowy obowiązek – będą musieli zakupić i wprowadzić w swoich działalnościach urządzenia przesyłające dane do systemu CRK. Jaka kasa online dla kancelarii prawnej sprawdzi się najlepiej?