środa, 24 marzec 2021 10:44

Najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Właściciele obiektów służących poprawie kondycji fizycznej już od 1 lipca 2021 r. muszą mieć kasy fiskalne online. Obowiązek nie ominie tej branży, mimo iż od jesieni firmy nie mogą normalnie działać. Warto już teraz przygotować się do zmian – dzięki temu nie zostaniemy zaskoczeni terminem tuż po otwarciu obiektów. Jaka jest najlepsza kasa online dla siłowni i klubów fitness?

Przepisy wyznaczające harmonogram wymiany kas na urządzenia online’owe weszły w życie już w 2019 r. Od tamtej pory rząd tylko raz zdecydował o przesunięciu obowiązujących terminów i nie zamierza tego kroku powtarzać. Kasy online dla siłowni i klubów fitness staną się obowiązkowe od 1 lipca 2021 r. – niezależnie od sytuacji w kraju.

 

Kasa online dla siłowni i klubów fitness – jaką wybrać?

Zakup kasy online dla siłowni lub klubu fitness nie musi być dużym wydatkiem. Tym bardziej, że obowiązek stosowania urządzenia nowego typu obejmuje wyłącznie wejście na obiekt. Mała, poręczna kasa w zupełności spełni swoją rolę. Jeśli w siłowni czy klubie fitness wykorzystywane jest oprogramowanie sprzedażowe, warto zaopatrzyć się w drukarkę fiskalną online – urządzenie obsługiwane za pośrednictwem takiego systemu.

Pamiętajmy też, iż branże zobowiązane do wymiany kas na online’owe w określonych terminach mają prawo do skorzystania z ulgi do 700 zł na każde urządzenie. Przysługuje ono nawet tym firmom, które już wcześniej taka ulgę odliczyły przy zakupie pierwszej kasy z elektroniczną lub papierową kopią paragonu.

 

Najlepsze kasy i drukarki online dla siłowni i klubów fitness

Zapytaliśmy doświadczonego serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie o najlepsze kasy online dla siłowni i klubów fitness. Okazuje się, iż najbardziej praktyczne urządzenia to te niedrogie, z intuicyjnym menu i nowoczesnym designem.

POSPAY Online – to według naszego serwisanta numer 1 urządzeń fiskalnych dostosowanych do potrzeb obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Łączy w sobie kasę online, drukarkę online oraz terminal płatniczy. W małej obudowie uzyskujemy aż trzy urządzenia! Odpowiednio do potrzeb POSPAY Online może pracować w trybie kasowym (autonomicznie) lub drukarkowym (za pośrednictwem komputera). Obsługa za pomocą dotykowego panelu jest wygodna i szybka. Warto też wspomnieć o eleganckim designie, doskonale pasującym do nowoczesnego klubu fitness.

Posnet ERGO Online – funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu kasa online o zwiększonej niezawodności. Dzięki modułowej rozbudowie jej możliwości można dostosować do potrzeb rozwijającej się działalności, np. rozszerzyć opcje komunikacyjne lub bazę PLU. Wytrzymałe mechanizmy i mocna obudowa sprawdzą się nawet w trudnych warunkach.

Elzab K10 Online – kasa fiskalna z dotykowym panelem obsługi, dostępna w kilku modnych, atrakcyjnych kolorach. Futurystyczny wygląd idealnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem siłowni czy klubu fitness. Do tego jest bardzo wytrzymała, prosta w obsłudze i wręcz stworzona do pracy na akumulatorze.

Posnet TEMO Online – najmniejsza na rynku drukarka fiskalna, pod względem parametrów i funkcjonalności wcale nie ustępuje dużym, stacjonarnym urządzeniom. Idealna propozycja dla obiektów korzystających z oprogramowania sprzedażowego. Do tego bardzo elegancka i stylowa, podniesie renomę każdej siłowni czy klubu fitness!

Jeśli wciąż masz wątpliwości, jaka kasa lub drukarka online sprawdzi się w twoim obiekcie, zapytaj serwisanta kas fiskalnych online w Warszawie. Specjalista najlepiej wie, jakie czynniki wziąć pod uwagę, by dopasować rozwiązanie idealnie do potrzeb firmy.

 

Kasy online Warszawa – zobacz naszą ofertę

 

Więcej o kasach fiskalnych w 2021 r. czytaj w Poradniku

Czytany 902 razy

Artykuły powiązane

 • Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać? Sprzedaż sezonowa – jaką kasę fiskalną wybrać?

  Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – sprzedaż sezonowa. Dla wielu przedsiębiorców ciepłe miesiące to okres największego (a czasem nawet jedynego w całym roku) zarobku. Otwierając sezonowy biznes pamiętaj, że obowiązują Cię przepisy dotyczące posiadania kasy fiskalnej. Sprawdź, jaka kasa fiskalna najlepiej sprawdzi się w sprzedaży sezonowej!

 • Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich? Kasy online od 2023 r. – obowiązkowe dla wszystkich?

  Wraz z końcem 2022 r. z półek serwisów fiskalnych znikną kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. To dalszy ciąg reformy fiskalnej prowadzonej w Polsce od 2019 roku. Co w praktyce oznacza dla przedsiębiorców? Czy musimy obowiązkowo wymienić urządzenia na kasy online od 2023 r.?

 • Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX – szybka, wytrzymała i nowoczesna

  Nowa drukarka fiskalna Posnet Thermal HX dołączyła do urządzeń rejestrujących z rodziny Thermal. Co, wraz z pojawieniem w sprzedaży nowoczesnego sprzętu, zaproponował klientom wiodący producent kas i drukarek? W potrzeby których branż trafi Posnet? Poznaj główne zalety drukarki Thermal HX.    

 • Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje? Zakup kasy online po terminie a ulga 700 zł. Czy przysługuje?

  Terminowe rozpoczęcie ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy online jest jednym z podstawowych warunków uzyskania ulgi do 700 zł za każde urządzenie. W praktyce jednak zdarzają się różne sytuacje – choroba, trudności z zakupem urządzenia, czy znane z ubiegłych lat zamknięcie branż ze względu na pandemię. Czy w takich okolicznościach zakup kasy online po terminie przekreśla prawo do ulgi 700 zł? W znalezieniu odpowiedzi pomocne będą interpretacje indywidualne.

 • Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe? Kasy online 2023 – czy będą obowiązkowe?

  Nowelizacja ustawy o VAT wprowadziła terminy, po których nie będzie już można kupić kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Czy oznacza to, że kasy online 2023 roku będą obowiązkowe? Sprawdź aktualne przepisy!