Kasa fiskalne online dla lekarzy

 

Od 1 maja 2019 r. już na półkach salonów sprzedaży

kasy fiskalne online dla lekarzy i stomatologów

 

Już są! Kasę fiskalną online możesz już zakupić do swojego gabinetu lekarskiego. Urządzenia nowej generacji to nie tylko przesył danych do Centralnego Repozytorium Kas. To też zupełnie nowa jakość obsługi. Zwiększone bezpieczeństwo, większa niezawodność i zaawansowane funkcje w standardzie. To też mniej formalności, większa wygoda i możliwość skorzystania z ulgi do 700 zł na każde urządzenie.

 

 

Kasy fiskalne online od kiedy – dla lekarzy?

Kolejne kasy fiskalne online dla lekarzy pojawiają się na półkach salonów sprzedaży. Te urządzenia nowej generacji zostały wyposażone w innowacyjne funkcje, m.in. emisję e-paragonów oraz możliwość komunikacji z dowolnym terminalem płatniczym. Obsługuje się je tak samo jak obecne kasy.

 

Niestety, nowe kasy to też nowe wymagania. Ale spokojnie! Z dobrym serwisem fiskalnym w Warszawie proces wdrożenia kas online’owych w gabinecie lekarskim okaże się łatwiejszy, niż mogłoby się wydawać.

 

Kasy fiskalne online będą dla lekarzy obowiązkowe od 1 stycznia 2021 roku.

 

Kasa fiskalna dla usług medycznych już od pierwszej sprzedaży

 

Lekarze świadczący usługi opieki medycznej, w tym także lekarze-dentyści, muszą mieć kasę fiskalną już od pierwszego przyjętego pacjenta. Takie przepisy obowiązują już od 2015 r. Wykonywanie tych usług pozbawia prawa m.in. do zwolnienia podmiotowego z kas, przysługującego ze względu na wysokość obrotu podatnika. Poza nielicznymi wyjątkami, każdy polski lekarz musi mieć w 2019 r. kasę fiskalną w swoim gabinecie.

 

Kasa online czy z kopią elektroniczną paragonów?

 

Jeśli otwierasz gabinet lekarski już teraz lub planujesz to zrobić, wciąż możesz kupić kasę fiskalną obecnej generacji i korzystać z niej jeszcze przez wiele miesięcy. Wybór masz duży i różnorodny – dzięki niemu dopasujesz urządzenie do potrzeb swojej działalności. Poznaj kasy fiskalne dedykowane lekarzom – powstały one z myślą o przedstawicielach tego zawodu i uwzględniają specyfikę branży medycznej. Doświadczony serwisant pomoże Ci znaleźć kasę idealną dla siebie.